17 بهترین سیاتل Livestreamed حوادث برای تماشای این هفته: مارس 23-29, 2020

بطور منظم احساس حماسه Sounders FC بازی با دوباره پخش برنامه هر پنج شنبه در JOEtv. لیندزی Wasson / Sounders FC ارتباطات

به عنوان کسب و کارهای محلی مجبور به تعطیل در تلاش برای کند کردن گسترش COVID-19 محلی, هنرمندان, هنرمندان, و کسب و کار به کمک شما نیاز در حال حاضر بیشتر از همیشه. اگر شما در حال قرنطینه در خانه, هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از راه هایی برای نشان دادن حمایت خود را و خود را سرگرم به عنوان سازمان محوری به ویدئو. در زیر ما گرد میدارد ما را برای بهترین حوادث اتفاق می افتد دیجیتالی این هفته در Facebook, Instagram, توییتر و دیگر سیستم عامل از وجود مرکز علوم را همه گیر متمرکز علوم در شهر را دوباره پخش کلاسیک Sounders FC بازی به Fremont, در بازار مبلمان عتیقه جات حراج آنلاین. پیدا کردن حتی بیشتر حوادث در ما livestreamed تقویم و اقامت تا تاریخ در رستوران های محلی ارائه تحویل و بایگانی اطلاعات ویژه و تبلیغات.


پرش به: دوشنبه | سه شنبه | چهارشنبه | پنج شنبه | جمعه | شنبه | یکشنبه


دوشنبه

فیلم

برخورد-O-Scope در فاصله زندگی می کنند!
این برخورد-O-Scope تیم خواهد قطعه با هم یک trippy تدوین فیلم را به تماشا با هم بر روی اینترنت. آنها شروع به چیزهایی که با برخی از chit-chat on Facebook Live قبل از حرکت به کانال یوتیوب خود را برای گوشت و سیب زمینی از آن همه است.

دوشنبه-پنج شنبه

خرید

مبلمان عتیقه جات حراج آنلاین!
اگر قرنطینه به شما فکر کردن در مورد zhuzhing تا فضای زندگی خود را با برخی از فهرست سنگهای دانم که مورد علاقه خود را گرم و نرم زیرزمین, در بازار باز خواهد شد تا یک تکه از موجودی خود را به صورت مناقصه آنلاین و خرید. معامله ادعای خود را در ذخیره سازی قطعات, هنر, مبلمان, لوازم آشپزی, و بیشتر.

تمام هفته

موسیقی

زنده از خانه با بن Gibbard
Death Cab for Cutie خواننده گروه بن Gibbard خواهد بازی رایگان بصورت زنده نشان می دهد در YouTube و Facebook pages هر بعد از ظهر (!) تا زمانی که این کابوس به پایان رسیده است. او حتی شما را در برخی از مهمانان ویژه (دیجیتالی, البته).

شنبه

بحث

Covid-19 Livestream: ارتباط با کارشناسان
این نسخه آنلاین از علم در این شهرستان خواهد شد آدرس بحران بهداشت و ما در حال حاضر رو در سیاتل و فراتر از. اعضا عبارتند از جامعه بین المللی و خدمات بهداشتی و درمانی اجرایی Teresita Batayola و مدیر مدرسه بهداشت عمومی دین دکتر هیلاری گادوین تعدیل شده توسط اقیانوس آرام مرکز علوم مدیر عامل خواهد Daugherty.

GEEK

اجتماعی فاصله چیزهای بی اهمیت
قرار دادن با هم یک تیم از شش یا کمتر (شما می توانید اتصال از طریق FaceTime یا خوب قدیمی از مد افتاده گروه تماس تلفنی) و ورزش مغز خود را در یک دور از نظرها به میزبانی تپه شهر شیر خانه و بطری فروشگاه از طریق زوم.

جمعه

عملکرد

Intiman دیجیتال ساعت یک مبارک
بالا بردن شیشه ای برای صفحه نمایش کامپیوتر خود را در این دیجیتال ساعت یک مبارک که در آن شما می توانید شنیدن آنچه Intiman تئاتر قصد دارد برای آینده ای نزدیک است.

پنج شنبه و شنبه

موسیقی

سیاتل سمفونی زندگی دوباره پخش
پس از هفته گذشته برنامه تکراری پخش کردن کارل نیلسن را Symphony No. 1, the Seattle سمفونی را به شما دو بیشتر منحصر به فرد viewings از ستارگان (در حال حاضر TBD) اجرای برنامه از گذشته است.

جمعه

هنرهای تجسمی

توری ضخیم و ریشه دار دیواری کارگاه
خودتان برخی از نخ و طناب و چوب (یا رولپلاک) و یادگیری را به یک توری ضخیم و ریشه دار دیواری برای چیزی جدید به خیره در حالی که شما در خانه گیر کرده. این کلاس آنلاین را شروع به کوچک و به تدریج پیشرفته تر است.

شنبه

جامعه

مجازی مدنی شنبه
اریک لیو برگزار خواهد شد مدنی روز شنبه به عنوان “مدنی آنالوگ به کلیسای”: یک سرویس است که جشن آمریکایی مدنی سنت از طریق خوانش و آهنگ سکوت آینه شعر و خطبه توسط لیو خود, همه از طریق livestream.

جشنواره

خود را به دیدار کشاورز CSA نمایشگاه
در Facebook Live, آشنا, Skagit, و, Whatcom, دره کشاورزان که در حال ارائه مواد غذایی محلی جعبه.

موسیقی

قرنطینه: یک جریان حزب
آمریکای شمالی Trance داد زیرزمینی و DJ جلسات را برای یک سری از پخش شب که شما می توانید livestream در خانه خود را. اگر شما خود را یک بارق نور از آن استفاده کنید.

قطار, ماشین, خانه, حزب,: Livestream Covid-19 جمع آوری کمک
برنامه رقص شب قطار, ماشین, خانه, حزب استقامت خواهد شد که به شما زندگی می کنند, از Facebook صفحه. شما می توانید و باید هنوز هم براق کردن صورت خود را حتی اگر شما در اتاق نشیمن خود را.

ورزش و تفریح

Sounders FC کلاسیک
بطور منظم احساس حماسه Sounders FC بازی با دوباره پخش برنامه هر پنج شنبه در JOEtv.

هنرهای تجسمی

تکواندو Diebenkorn سخنرانی آنلاین
سوزان واکر ارائه خواهد شد down-to-earth سخنرانی در کالیفرنیا نقاش و printmaker ریچارد Diebenkorn. او را آدرس مهم به سوالات از جمله “آیا او مناظر باید گاوها?” او برای شما ارسال زوم کد زمانی که شما ثبت نام.

یکشنبه

فیلم

تمدن طراحی مجموعه سخنرانی: اموری داگلاس
شنیدن طراح گرافیک, illustrator و فعال اموری داگلاس به یک سخنرانی از پیش ضبط شده در ماه سپتامبر در کتابخانه مرکزی. پس از آن فعال ماریسا Jenae جانسون را تسهیل livestreamed بحث است.

مجازی در حال حرکت تاریخ I – شعر در حرکت
الهام به تازگی دیجیتالی فیلم سیاتل مدنی شاعر Jourdan ایمانی کیت از رسانه های مستقل مرکز تجارت جهانی مجموعه فیلم Northwest فروم خواهد شد و جریان شعر و دکلمه و اجرای برنامه ها و دیگر محتوای آرشیوی جشن سیاه نوآوران و هنرمندان.

موسیقی

Compline گروه کر, پخش زنده
کلاسیک پادشاه FM را هوا پخش زنده Compline گروه کر که معمولا آواز خواندن به یک جمعیت از طبقه loungers یکشنبه شب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de