با تشکر از تکنولوژی مدرن آن را هرگز خیلی دیر به غنی سازی خود را غیر انگلیسی فرهنگ لغت

Category: لاس واگاس No comments

Hello in different languages

“Donde está la biblioteca?” این یک عبارت ساده دانش آموزان در سراسر ایالات متحده باید حفظ در کلاس اسپانیایی, اما نه یکی از آنها محدود به استفاده در مکالمه روزمره. (شاید شما باید. ما را دریافت کنید که در یک دقیقه.) برای بسیاری از آمریکایی ها, آموزش زبان متوقف می شود پس از دبیرستان اما امروز آن را آسان تر از همیشه به خود را گسترش زبانی افق.

این طبیعی است به منظور توسعه یک نوع اضطراب جدایی زمانی که ضلالت از زبان مادري. برای تلفن های موبایل متفاوت هستند حروف متفاوت هستند قواعد دستور زبان متفاوت هستند راه کلمات شکل متفاوت هستند. نوشتن و صحبت کردن ، گوش دادن و خواندن به طور ناگهانی نا آشنا. بنابراین استفاده از این هدیه بزرگ از عصر مدرن—تکنولوژی. برنامه ها و دوره های آنلاین می تواند شما را در زبان خود سفر است.

آیا شما می دانید ؟

• با بیش از 1 میلیارد سخنرانان ماندارین ترین زبان در جهان است.

• زبان انگلیسی thesecond-ترین زبان در سراسر جهان با برخی از 982 میلیون بلندگو.

• تاگالوگ یک زبان گفتاری در فیلیپین سوم-اکثر زبان گفتاری در نوادا زیر انگلیسی و اسپانیایی.

• پشت زبان انگلیسی و اسپانیایی و دوم-اکثر زبان گفتاری در 48 ایالت و واشنگتن دی سی

که به زبان انگلیسی ؟

دارای حق اعمال قدرت رسانه های اجتماعی در سال 2018 بوستون محققان بررسی 669,498 بومی و غیر بومی انگلیسی زبان از طریق 10 دقیقه ویروسی زبان امتحان “که به زبان انگلیسی؟” این خواسته شرکت کنندگان گرامر زبان انگلیسی, سوالات سپس حدس خود را به زبان مادری و گویش و کشور بر اساس نتایج. در پایان مردم پاسخ سوالات خود را در مورد جمعیت, زبان مادری, جایی که آنها زندگی می کردند و اینکه آیا آنها آموخته بود هر زبان دیگر.

این مطالعه به تیم تحقیقاتی بینش انتقادی پنجره برای یادگیری زبان است. در حالی که آنها نمی تواند با دقت اشاره کردن دقیق علت محققان پیشنهاد قطره می تواند مربوط به مغز را کاهش سازگاری همانطور که سن, تغییرات شیوه زندگی, ترس از اشتباه یا ساده تمایل به یادگیری است. این مطالعه همچنین نشان داد که دانش آموزان شانس بهتر است با غوطه ور شدن در یک محیط کلاس درس و که در آن طول می کشد حداقل 30 سال به طور کامل کارشناسی ارشد زبان.

زبان آسان نیست

آیا شما تا به حال به خودتان پیدا کنید که مایل شما واقعا تا به حال پرداخت توجه بیشتر در کلاس ؟ علم پشت کردن غرایز خود را و در واقع شما احتمالا باید هر چه زودتر شروع. مطالعات نشان داده اند که کودکان می توانند یاد بگیرند که زبان ها به مراتب آسان تر از بزرگسالان می تواند باعث بسیاری از مدارس ابتدایی برای اضافه کردن زبان به یادگیری برنامه درسی خود را. چیز خوبی بیش از حد چرا که با توجه به یک مطالعه اخیر منتشر شده در مجله شناختتوانایی خود را برای رسیدن به تسلط قطره پس از سن 10 سالگی و توانایی خود را برای یادگیری یک زبان به خوبی در همه قطره پس از 17.

دیجیتال کلاس های درس

با بیش از 6000 زبان در سراسر جهان امروز آن را سخت بدانید که در آن برای شروع است. تنها شما می توانید تعیین چه زبان است “مفید” برای شما. در نظر گرفتن عواملی مانند خود را در جغرافیای خود را رویاها سفر و یا اهداف حرفه ای خود را. هنگامی که شما یک ایده شیرجه رفتن به ادامه تحصیل با کمک از فن آوری است. برنامه ها و دوره های آنلاین را هزاران نفر از زبان های راست به نوک انگشتان خود را. در اینجا برخی از به اکتشاف.

انجام ناامیدی نیست!

حتی اگر شما احساس می کنید در زمان کوتاه برای رسیدن به تسلط کمی تلاش می تواند یک راه طولانی بروید. یادگیری یک زبان جدید به شما متصل به تجارب فرهنگی, بهبود مهارت های ارتباطی خود را می تواند کمک به پیشبرد حرفه خود و کاهش می یابد و مغز کاهش است. با بصری برنامه ها و دوره های آنلاین شما حتی نمی باید به گرد و خاک کردن های قدیمی خود را کتاب های درسی.

شهروند علم

می خواهم به بخشی از زبان شناسی مطالعات? جاشوا Hartshorne, استادیار روانشناسی در کالج بوستون و همکاری نویسنده از مطالعه مداوم خود را آنلاین زبان آزمایش. بررسي فايلهاي gameswithwords.org برای کسب اطلاعات بیشتر.

کتابخانه بابل

در حال حاضر یک معبد به دانش و اطلاعات خود را از کتابخانه محلی است که یک محل عالی برای یادگیری زبان ، کتابخانه های عمومی در طول دره لاس وگاس ارائه چند راه از زبان منابع در دسترس همه با قدرت کارت کتابخانه خود را. اتمام کتاب و کتاب های صوتی دانلود کتاب های الکترونیکی, لینک, با معلم, رها در یک مکالمه گروهی یا اتصال به برنامه ها و دوره های آنلاین.

برخی از برنامه های محبوب ارائه محتوای مشابه بدون هزینه ماهانه. همه شما نیاز دارید این است که خود را به کتابخانه کارت و رمز عبور و شما می توانید یادگیری یک زبان جدید برای F-R-E-E. رایگان. Frítt. Besplatno.

• هندرسون کتابخانه: Duolingo و iLove زبان

• لاس وگاس-Clark County Library District: بزرگ دوره مجموعه کتابخانه

• North Las Vegas, کتابخانه منطقه: Transparent Language آنلاین

نرم افزار برای دانلود

• Babbel: شبیه به یک کلاس درس آنلاین رویکرد برنامه درسی. ارائه می دهد تنوع از کلمات و عبارات. رابط مینیمالیستی.

• Busuu: ویژگی های هدف گرا مطالعه طرح است. خواندن و نوشتن و گوش دادن و مهارت های صحبت کردن. انتقادات و پیشنهادات سازنده از زبان مادری.

• قطره: خوب برای افزایش واژگان. یادگیری بصری و حفظ است. درس تنها در دسترس در هر 10 ساعت مگر اینکه شما در سطح بالا به نسخه پرداخت می شود.

• Duolingo: یادگیری از طریق بازی و داستان. بزرگ برای تلاش از زبان های متعدد. آگهی رایگان گزینه در دسترس است.

• بزرگ دوره های کتابخانه مجموعه: هزاران نفر در عمق تصویری سخنرانی در فقط در مورد به عنوان بسیاری از رشته ها از جمله زبان. دسترسی سخنرانی آنلاین از طریق کتابخانه های عمومی اگر در دسترس است.

• Lingoda: آنلاین زنده گروه یا کلاس های خصوصی یک ساعت هر. مادری صحبت کردن معلمان است. سه ویژگی یادگیری آهنگ.

• Memrise: خوب برای یادگیری مکالمه گاه به گاه. ویدئوها نشان می دهد که چگونه زبان مادری بیان عبارات مختلف را تحت اللفظی ترجمه و توضیح جنسیتی استفاده است.

• Mondly: تمرکز بر روی عبارات نه کلمات. گوش دادن به زبان مادری. واقعیت تکمیل شده درس و chatbot ابزار.

• Pimsleur: اعتماد زبان-یادگیری روش از سال 1963. به شدت صوتی مبتنی بر. جامع درس هستند یک پیشنهاد 30 دقیقه در روز به مدت 30 روز.

• موشک زبان: صوتی درس تمرکز بر روی صحبت کردن و تلفظ. خواندن و نوشتن و فرهنگی درس نیز در دسترس است.

• Rosetta Stone: بهترین و شناخته شده آموزش زبان خدمات پس از شروع آن در 1990s. شنوایی متمرکز بر یادگیری است. مسافر phrasebook.

• شفاف سازی زبان های آنلاین: بیش از 100 زبان. صحبت از تمرین تایپ کردن فعالیت ها و بیشتر.

این داستان به نظر می رسد در لاس وگاس هفتگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>