Texans در حال حاضر از لحاظ اقتصادی همان برزیلی

Austin, Texas, the new capital of necro-economics...

Austin, Texas, پایتخت جدید از necro-اقتصاد… RoschetzkyIstockPhoto/gettyimages.com

حوادث اخیر ارائه یک ایده خوب از چه کسانی که در قدرت می خواهند به ساختار پست-2020 اقتصاد است. یکی از این اعلام توسط فرماندار گرجستان, برایان, کمپ, که بخش از اقتصاد کشور خواهد بود دوباره باز به مصرف کنندگان (آرایشگاه, ماساژ, سرو, تا تو, مفاصل و مانند آن) در آوریل 24. یکی دیگر از بثورات ضد قفل تظاهرات در تعدادی از ایالت تامائولیپاس. در عین حال یکی دیگر اسیر توسط یک مارس 21 تیتر در اخبار صبح دالاس: “تگزاس سرهنگ رژیم صهیونیستی. دن پاتریک میاد اقتصادی راه اندازی مجدد می گوید:” وجود دارد همه چیز مهم تر از زندگی است.'”

حمایت

تاریخ Herbn عناصر برنامه های وفاداری و صرفه جویی 20 ٪ در اولین خرید خود! @ HerbnElements.com

دن پاتریک که 70 است و که به احتمال زیاد زندگی می کنند اگر او قراردادی ویروس احساس توجیه که او در تاکر کارلسون فاکس نیوز نشان می دهد افراد از سن خود به فدا کردن زندگی خود برای اقتصاد است.

پاتریک:

“و آنچه من گفت: زمانی که من با شما که شب وجود دارد همه چیز مهم تر از زندگی و صرفه جویی در این کشور برای بچه ها و نوه ها و صرفه جویی در این کشور برای همه ما… من نمی خواهم به مرگ هیچ کس می خواهد به مرگ اما ما [باید] به برخی از خطر و به عقب بر گردیم در این بازی و این کشور را به بالا و در حال اجرا است.”

این بیانیه روشن می سازد که necro-اقتصاد وارد کرده و اطلاع رسانی خواهد شد و سیاست آمریکا در ماه های آینده. من خواهد شد صرفه جویی در توضیح و تحلیل necro-اقتصاد برای یک پست دیگر. در حال حاضر من می خواهم به مقایسه پاتریک موقعیت که رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro.

آشکار ترین سهم به آنچه که من اسمش necro-اقتصاد (تقریبا: زمانی که conatus اقتصاد می شود مهم تر از واقعی زندگی در اقتصاد) رفت و تقریبا خسته شده اید ما را در رسانه های جریان اصلی. این است که در بداهتا گفتار ساخته شده در مارس 18 توسط رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro (مغلوب ساختن پیشی جستن از جنوب امریکا) به یک گروه معترض قرنطينه در برازیلیا پایتخت برزیل.

او اساسا به هواداران خود گفت که 70 درصد از جمعیت “رفتن به مریض [از COVID-19] دیر یا زود پس هر کس فقط باید به عقب بر گردیم به کار می کنند.”

در حال حاضر من خواهد بود فرانک از این نقطه است. که رهبر یک کشور در حال توسعه است گفت: چنین چیزهایی نیست یک کمی تعجب آور است. زندگی فقیر است که ارزش بعدی به هیچ چیز در یک کشور با یک نرخ فقر. یکی بی پول فرد در جهان سوم ملت را می توان با جایگزین دیگری را با تلاش کمتر و یا فکر از آن طول می کشد به چشمک زدن. این نه آن را به سمت راست اما این واقعیت برای بسیاری از کار است که به تولید محصولات ارزان برای مصرف کنندگان در غرب است. برای به دست آوردن یک حس بهتر از من معنی, باید تماشای 2003 فیلم Blind Shaft. و یا خواندن Deepa Bhandura مقاله در دو تا از سه بیشتر برجسته جنوب آسیا آمریکایی در اقیانوس آرام در غرب سیاتل Councilmember Kshama Sawant و مدیر عامل مایکروسافت ساتیا نادلا.

این PNW مدیر عامل:

جامعه هند است که در آن نادلا رشد ممکن است به خصوص خوب در تولید فن ذهنیت که 21 قرن سرمایهداری نیاز دارد. با بیش از یک میلیارد نفر از کهنه در یک فضای یک سوم اندازه از ایالات متحده, هند, دریا بشریت است. یک چهارم از جمعیت زیر فقر جهانی خط از 1.25 دلار در روز و خرد کردن فقر غیر قابل اجتناب دید برای تمام اقشار جامعه.

پشتیبانی غریبه

این PNW سوسیالیستی:

Spike رشد در بمبئی و زمانی که من مصاحبه او پاییز گذشته به من آموخته است که فقر در هند و همچنین شکل گیری, نقش در بیداری سیاسی. او به من گفت که او “قادر به معده… اقیانوسی از فقر” است که به او احاطه شده… ویرانگر فقر که آفت هند ساخته شده او را حساس تر از حساس. او فقط به عنوان به عنوان محور نادلا اما درایو ریشه در دیگری و انسانی تر راه سرخپوستان ممکن است پاسخ را به جرم بدبختی در اطراف آنها.

چه سخت است به معده در یک کشور جهان سوم است disposability فقیر. که چگونه از آن می رود وجود دارد. با عرض پوزش. هیچ گلگون نقاشی در اینجا. اما چه چیزی پیدا کنیم و با رئیس جمهور برزیل و معاون فرماندار تگزاس ؟ همگرایی. رهبر یک کم درآمد کشور است گفت: دقیقا همان چیزی که به عنوان یک رهبر در بالا-درآمد جامعه است.

این بدان معنی است که هیچ تفاوتی بین Bolsonaro سر از یک $1.869 تریلیون اقتصاد با جمعیت 209 میلیون و دوم-در-فرمان امور خارجه آمریکا با تولید ناخالص داخلی است که تقریبا همان است که در برزیل است اما با یک دهم از جمعیت آن است. شما انتظار می رود این واقعیت های اقتصادی به صحبت می کنند به طور کامل به زبان های مختلف. تگزاس دارای منابع مالی برای مقابله با COVID-19 اما این موضوع که دولت ها بهتر از برزیل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im