تست اشتباهات فلج ما پاسخ به کروناویروس گسترش

توسط مایکل BIESECKER مایک STOBBE و متی پرونه

مهر — یک سری از اشتباه در کشور بالا آژانس بهداشت عمومی ناشی از کمبود بحرانی قابل اعتماد, تست های آزمایشگاهی برای coronavirus hobbling فدرال پاسخ به همه گیر در سراسر کشور گسترش مانند آتش سوزی.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مطمئن آمریکایی اوایل این ماه که COVID-19 آزمون طراحی و توسعه توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است “کامل” و این که “هر کسی که می خواهد یک آزمون می توانید یک آزمون است.” اما بیش از دو ماه پس از اولین متحده مورد جدید بیماری تایید شد, بسیاری از مردم هنوز نمی تونم تست شده است.

در بحرانی ماه فوریه به عنوان ویروس شروع به گرفتن ریشه در جمعیت آمریکا CDC داده ها نشان می دهد دولت در آزمایشگاه فرآوری 352 COVID-19 آزمون — به طور متوسط تنها یک دوجین هر روز همراه بررسی مطبوعات یافت.

“شما نمی توانید مبارزه با آتش بین” Tedros Adhanom Ghebreyesus رئیس سازمان بهداشت جهانی گفت: در جلسه اخیر. “ما می تواند به توقف این بیماری همه گیر اگر ما نمی دانیم که آلوده است.”

وزارت بهداشت و خدمات انسانی که شامل CDC را آغاز کرده است یک بررسی داخلی به ارزیابی اشتباهات خود را. اما خارج از ناظران و مقامات بهداشت فدرال را با اشاره به چهار اولیه مسائلی که با هم مختل ملی پاسخ اولیه تصمیم به استفاده از تست تصویب شده توسط سازمان بهداشت جهانی, معایب, با پیچیده تر آزمون طراحی و توسعه توسط CDC دولت دستورالعمل های محدود که می تواند آزمایش می شود و تاخیر در تعامل با بخش خصوصی به سطح شیب دار تا تست ظرفیت.

همراه با پیام از کاخ سفید به حداقل رساندن بیماری که سوخت بدون زرق و پاسخ است که از دست رفته شانس به سرعت گسترش ویروس گفتند.

“وجود دارد بسیاری از فرصت های به پایان رسید که در آن ما هستند” دکتر Ashish K. Jha مدیر بهداشت جهانی موسسه در دانشگاه هاروارد گفت: AP. “در واقع آنها در این زمان به عنوان کسب و کار به عنوان معمول است. … و دلیلش این است که این پیام از کاخ سفید شد این است که یک معامله بزرگ این است که هیچ بدتر از آنفولانزا.’ به طوری که پیام اساسا ایجاد شده هیچ حس فوریت در FDA و یا سی دی آن را حل کنند.”

حتی به عنوان خصوصی labs شده اند پاک توسط دولت تنظیم کننده به روند ده ها هزار نفر از آزمون های اضافی در دو هفته گذشته کارشناسان هشدار می دهند که این کشور هنوز هم در حال سقوط به خوبی کوتاه به اندازه کافی تست ظرفیت برای حفظ جلوتر از شدت ویروس مسری است. و آن را اغلب می تواند یک هفته فقط برای دریافت نتایج.

مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته رتبه دولت او در پاسخ به این بحران به عنوان یک کامل 10. اما Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: CDC سیستم نیست طراحی شده برای تست و پیگیری گسترده شیوع آن او مشخص به عنوان “یک شکست.”

در مصاحبه با AP, دو, مقامات بهداشت فدرال با دانش مستقیم از این وضعیت گفت: CDC کارشناسان نمی دانم چرا بسیاری از آژانس کیت های آزمایش موفق به قابل اعتماد تشخیص ویروس است. مقامات صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به صحبت علنی در مورد چیزی را اشتباه رفت.

Stephen J. موریسون یک سیاستگذاری سلامت کارشناس در مرکز مطالعات بین المللی و استراتژیک در واشنگتن به نام مسائل مربوط به تست یک “افتضاح” کمک به آنچه که او به عنوان یک اشتباه و تاخیر فدرال و پاسخ به بحران است.

به عنوان یک نتیجه, او گفت:, CDC در حال حاضر شده است به حاشیه رانده شده در کاخ سفید — یک نگران کننده توسعه است.

“CDC به طور کلی در نظر گرفته شده است به عنوان بهترین بازی” موریسون گفت. “من فکر نمی کنم آنها پیش بینی مشکلات فنی و یا سرعت است که با ویروس حرکت کرده است. این ویروس بود مسابقه را جلوتر از آنها.”

___

تصمیم گیری های سرنوشت ساز

در شب سال نو چینی دانشمندان به اطلاع سازمان بهداشت جهانی در مورد یک خوشه از 27 پنومونی موارد علت ناشناخته صنعتی كلان شهر ووهان که آنها مربوط به شهر عمده فروشی ماهی در بازار است. کمتر از دو هفته بعد چینی به حال توالی ویروس’ آرایش ژنتیکی و مشترک آن را با جهان است.

در روز دانشمندان آلمانی در حال توسعه یک تست است که می تواند شناسایی یک بخش منحصر به فرد از ویروس’ DNA. که به سرعت به تصویب رسید, آلمانی, آزمون, انتشار, ویژگی های دستورالعمل در Jan. 17 و کار با شرکت های خصوصی برای تولید و تست کیت.

به عنوان آنها انجام می شود با برخی از گذشته شیوع مقامات در CDC ستاد در آتلانتا تصمیم به توسعه خود را تست تمرکز بر سه ژن اهداف متمایز از آنچه که استفاده می شود. در طول دهه مقر آزمایشگاه تا به حال ساخته شده است سابقه بودن در میان اولین برای توسعه آزمایشات برای بیماری های جدید و به سرعت آنها را در دسترس برای ردیابی بیماری.

CDC انتشار جزئیات فنی آن COVID-19 آزمون در Jan. 28, 10 روز پس از این که. پس از آن که ویروس در حال حاضر شده است در ایالات متحده برای حداقل دو هفته.

35-سال-پیر مردی که تبدیل به اولین آمریکایی برای تست مثبت وارد شده بود در سیاتل در Jan. 15 پس از سفر به ووهان. پس از سواب از خود بینی و گلو شد, پرواز به CDC آزمایشگاه مقامات فدرال اعلام نتایج Jan. 21.

در یک مصاحبه با CNBC روز بعد رئیس جمهور خواسته شده بود در مورد خطر ابتلا به ملت است.

“ما آن را کاملا تحت کنترل است.” “این یک نفر در آینده از چین است. … این خواهد بود فقط خوب است.”

با ظرفیت محدود در CDC آزمایشگاه در آتلانتا و آژانس قرار می گیرد معیارهای اکید که می تواند آزمایش می شود: افراد مبتلا به تب سرفه یا تنفس مشکل بود که او نیز بازدید ووهان در قبل دو هفته یا که تماس نزدیک با کسی که در حال حاضر تایید و یا تحت بررسی برای داشتن ویروس.

در Jan. 30 روز اعلام کرد که شیوع بهداشت عمومی اورژانس مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره مطمئن باشید مردم آمریکا که این ویروس بود “به خوبی تحت کنترل است.”

سپس او را ترک برای یک آخر هفته در دریا یک لاگو باشگاه در فلوریدا که در آن او توییتی یک عکس از خود بازی گلف در باشگاه خود را در وست پالم بیچ.

“گرفتن کمی تمرین امروز صبح!” به رئیس جمهور نوشت.

روز بعد ایالات متحده اعلام کرد خود را اضطراری است. هنوز هم شهروندان ایالات متحده از بازگشت از چین که تب نیست, آزمایش ویروس اما تشویق شدند به خود قرنطینه در خانه برای 14 روز.

که در آن نقطه CDC تایید کرده بود فقط هشت مورد از COVID-19 در ایالات متحده در آژانس اصلاح آن معیارهای تست شامل افراد مبتلا به تب بود که به چین سفر کرده به جای به طور خاص فقط ووهان.

___

ناقص کیت های آزمایش

چهار روز پس از ایالات متحده اعلام وضعیت اضطراری تنها 178 نفر آزمایش شده است و 82 نفر دیگر به عنوان ذکر شده “انتظار” به معنی آنها در انتظار نتایج نهایی با توجه به CDC اطلاعات منتشر شده در آن زمان است.

برای کمک به افزایش تعداد افرادی که به نمایش مواد غذایی و دارو صادر اضطراری مجوز برای CDC-گواهی آزمایشگاه های اجرا شده توسط دولت در بخش سلامت برای شروع پردازش سواب و آنها با ارائه کیت های است که می تواند تست 250 بيمار.

به عنوان اولین تست های پردازش شده بودند در دولت labs تکنسین گزارش گرفتن مجمل نتایج که CDC گفته می شود با توجه به این تست به دنبال نشانه هایی از generic coronaviruses که بسیاری وجود دارد به جای ویروس های خاص است که باعث می شود COVID-19.

هر چه دلیل توسط اواسط ماه فوریه تنها در حدود یک و نیم دوجین ایالتی و محلی بهداشت عمومی آزمایشگاه تا به حال قابل آزمون است. اما هنوز CDC مدیر دکتر رابرت Redfield همچنان به اصرار خود آژانس در حال توسعه “بسیار دقیق تست.”

“ما متوجه شدیم که در برخی از کشورهای آن کار نمی کند” Redfield گفت: در اوایل این ماه. “ما نمیفهمد چرا. من همین حالا در نظر بگیرید که یک گسل. به نظر من که انجام کنترل کیفیت. به نظر من که موفقیت است.”

تست مشکلات پدید آمده فقط به عنوان CDC گسترش آن معیار شامل بیماران بودند که “به شدت بیمار” با COVID-19 علائم “حتی اگر یک منبع شناخته شده از قرار گرفتن در معرض مشخص نشده است.”

همانطور که بیشتر افراد بیمار به دنبال آزمایش می شود بسیاری از ایالت ها مجبور شدند برای محدود کردن دسترسی به دلیل ناقص CDC آزمون. حساب شروع به ظهور از طریق رسانه های اجتماعی از مردم با تمام علائم COVID-19 که یا نمی تواند آزمایش یا آزمون, نتایج به تعویق افتاد روز یا حتی یک هفته.

“من می دانم که از دوستان من که بیماران بدحال در ICU و ما نمی دانیم که اگر آنها COVID یا نه به این دلیل که ما نمی توانیم یک آزمون” جها گفت: در هفته گذشته.

__

جامعه انتقال

در فوریه. 24 exasperated مقامات در انجمن بهداشت عمومی آزمایشگاه با ارسال نامه ای به FDA در واقع درخواست اجازه برای دولت labs به توسعه خود را تست. در روز FDA معکوس موقعیت قبلی خود را و گفت: هر دو خصوصی و عمومی آزمایشگاه می تواند انجام تست.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نوبه خود همچنان اصرار دارند این ویروس را از مرگ خود را در آن. “یک روز آن را مانند یک معجزه است. آن را ناپدید می شوند” او پیش بینی کرد Feb. 27.

سپس توسط کارشناسان می گویند این فرصت را به توقف بی امان گسترش این ویروس در جمعیت ایالات متحده از دست داده شده است.

در فوریه. 29 تنها 472 نفر آزمایش شده است در سراسر کشور فقط 22 مورد تایید با توجه به داده های CDC. از کسانی که نه موارد مربوط به سفر بود اما گسترش فرد به فرد در ایالات متحده

مقایسه کره جنوبی به حال خود اولین مورد تایید شده از COVID-19 on Jan. 20 همان روز به عنوان مقامات ایالات متحده وجود دارد با استفاده از یک آزمون است که با تمرکز بر همان ژن هدف به این که آزمون با توجه به سایت های تست کننده. آنها سپس به سرعت مجاز بخش خصوصی labs برای اجرای نمونه. به عنوان یک نتیجه از یک ملت با کمتر از یک ششم جمعیت آمریکا بسیج به آزمون بیش از 20000 نفر در روز.

کره جنوبی نیز برقرار درایو از طریق مراکز اجازه می دهد سریعتر شناسایی کسانی که آلوده بودند اما ممکن است نمایش علائم در نتیجه کاهش بروز موارد جدید به یک کنترل سطح است.

در ضمن نرخ دلار آمریکا عفونت افزایش یافت.

“این سیستم واقعا نسبت به آنچه ما نیاز داریم در حال حاضر آنچه که شما درخواست برای” Fauci اذعان طول کنگره شنوایی در اوایل این ماه. “است که یک شکست. اجازه دهید آن را بپذیرد.”

___

تغییر سرزنش

به عنوان خشم عمومی بیش از عدم در دسترس در ایالات متحده آزمایش رشد FDA اعلام کرد که اجازه می دهد خصوصی آزمایشگاه های تشخیصی شرکت های تولید جدید آزمون بدون preauthorization از تنظیم کننده.

مغلوب ساختن پیشی جستن و HHS وزیر الکس آذر بازدید CDC آزمایشگاه در آتلانتا در مارس 6, ستایش آژانس عملکرد و امیدوار کننده 4 میلیون کیت های آزمایش در دسترس خواهد بود تا آخر هفته بعد.

که رفیع تعداد مطابقت ندارد و توانایی ایالات متحده در آزمایشگاه به فرآیند آزمون ، شرکت های خصوصی بودند و فقط پس از آن ramping تا در حالی که CDC و دولت بهداشت و درمان آزمایشگاه پردازش مورد 25,200 COVID-19 آزمون در هفت روز, با توجه به داده های CDC.

در همان کنفرانس خبری تهمت گفت: او می خواست آلوده مسافران باقی می ماند بر روی یک کشتی کروز در سواحل غرب برای نگه داشتن تعدادی از تایید COVID-19 نفر در آمریکا پایین است.

“من می خواهم اعداد که جایی که آنها هستند” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مدت کوتاهی قبل از خروج آتلانتا برای آخر هفته دیگر از گلف در فلوریدا. “من لازم نیست به اعداد دو دلیل یک کشتی بود که تقصیر ما.”

تهمت نیز اقدام به mislay سرزنش برای تست مشکلات در دولت اوباما. در سال 2018 تهمت منحل کاخ سفید اداره به اتهام آماده شدن برای پاسخ به بیماری های همه گیر جهانی.

“من نمی مسئولیت در همه” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: هنگامی که درباره تست کمبود در مارس 13 جلسه در کاخ سفید است.

موریسون گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد برای دیدن این ویروس به عنوان یک مسئله سیاسی و نه از بهداشت عمومی را انتخاب کنید.

“شما می توانید تصور کنید که در کاخ سفید گفت:” آیا هر آنچه در آن طول می کشد برای تست همه برای ویروس’,” او گفت:. “نه ذهنیت. آن مخالف بود ذهنیت و در نهایت مسئولیت برای محافظت از مردم آمریکا دروغ با کاخ سفید است.”

تهمت و دیگر مقامات به دروغ گفت که آنها کاهش یافته است به استفاده از که آزمون به دلیل آن است که قابل اعتماد نیست.

“تست کیفیت برای ما مردم آمریکا میباشد به ما” دبورا Birx که هماهنگی آمریکا coronavirus پاسخ گفت: در هفته گذشته. “این کمک می کند به قرار دادن یک آزمایش که در آن 50% یا 47 درصد مثبت کاذب.”

“این یک بد آزمون” مغلوب ساختن پیشی جستن chimed در.

Tarik Jašarević که سخنگو گفت: AP هفته گذشته که آژانس او بود که تا کنون حمل 1.5 میلیون تست کیت های تولید شده در آلمان به 120 کشور در سراسر جهان با چنین مشکلات در حال ظهور.

“آزمون دارای اعتبار بوده است و در سه خارجی آزمایشگاه اقتباس توسط چه کسانی و تولید شده در خط با استانداردهای بین المللی کیفیت,” او گفت:. “آن را نشان داده است به طور مداوم عملکرد خوب در آزمایشگاه و استفاده بالینی و نه تعداد قابل توجهی از مثبت کاذب و منفی کاذب نتایج گزارش شده است.”

بیش از دو هفته گذشته ایالات متحده تست ظرفیت رسید با شرکت های خصوصی پیوستن به در. LabCorp شروع به ارائه آزمون 5 مارس و تلاش برای تشخیص به دنبال چهار روز بعد. آزمون نیز در حال انجام در فردی بیمارستان ها و دیگر مراکز.

با افزایش تست آمده است شاید تعداد موارد تایید شده زوم از 43 در آغاز ماه مارس به 33,404 در روز دوشنبه.

تنها در چند روز گذشته است که ایالات متحده در نهایت شروع به تست بیشتر مردم هر روز نسبت به مراتب کوچکتر کره جنوبی با توجه به داده های انطباق توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

Jha, تخمین زده است که ایالات متحده باید تست 100,000 150,000 نفر در هر روز چهره او گفت: باید قابل حصول با توجه به تعداد بالا و با کیفیت تشخیصی آزمایشگاه در کشور است.

“ما قطعا باید از این ظرفیت است. این فقط ما هستیم نه آن” جها گفت: پنج شنبه. “ما تا حدود 40,000 آزمون در روز در حال حاضر — و بنابراین ما در حال حرکت در مسیر درست است. هنوز هم به دور از جایی که ما نیاز به بود اما در حال حرکت است.”

___

Stobbe گزارش از نیویورک است. آسوشیتد پرس نویسنده ماریا چنگ در لندن کمک به این گزارش.

___

دنبال AP خبرنگار تحقیقی مایکل Biesecker در http://twitter.com/mbieseck

___

تماس با AP جهانی تیم تحقیقاتی در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de