تست شده یا نه لاس گیاهخواران با کروناویروس علائم سعی کنید به ماندن مثبت در انزوا

Category: لاس واگاس No comments

Drive-thru testing

جان Locher / AP

مراقبت های بهداشتی کارگران با UNLV دانشکده پزشکی آزمون یک بیمار برای coronavirus در یک درایو از طریق تست سایت سهشنبه, مارس 24 سال 2020 در لاس وگاس.

انتظار COVID-19 نتیجه آزمون Shira جدا شده در هندرسون خانه از روز یکشنبه. قادر به صرف زمان با خانواده اش تا زمانی که او دریافت نتایج آزمون او در چند روز او او را برای جشن تولد دختر روز دوشنبه که تبدیل به 10.

“من FaceTimed به آشپزخانه دیروز در حالی که همسر و بچه های من ساخته شده کیک تولد و امروز من محدود به FaceTime به آواز خواندن تولدت مبارک” Shira نوشت: در یک پیام آنلاین دوشنبه.

گسترش COVID-19 دارای طرح میتوانست به زندگی در لاس وگاس بسته شدن کسب و کار و خروج هزاران نفر بیکار و وادار کردن مردم به مطالعه و کار از خانه. برای کسانی که شک دارند این ویروس زندگی روزانه است و حتی بیشتر به چالش کشیدن به عنوان پتانسیل بیماران خواسته شد تا به ماندن و جدا از دیگران در خانواده خود را که آیا آنها تایید شده است برای COVID-19 یا نه.

Shira که کاهش یافته است را به نام واقعی او را پس از او ممکن نیست باید coronavirus و نمی خواهند به زنگ کسانی که می دانند او مورد آزمایش قرار گرفت برای رمان ویروس در غرب پزشکی همکاران در رانچو درایو پس از ورود با یک سرفه و تنگی نفس شدید و خستگی و فشار در قفسه سینه خود را, او گفت:. 36 سال حدس بزند که او موفق به دریافت یک آزمون از آنجا که او تا به حال توسعه یافته نامربوط تنفسی فوقانی علائم یک ماه قبل به طور بالقوه قرار دادن او در معرض خطر بیشتری برای عوارض ناشی از کوروناویروس.

اما دیگران که نشان داده اند coronavirus علائم شبیه به Shira شده اند قادر به دریافت یک آزمون از جمله North Las Vegas, مادر و فرزندان قرار گرفت و به تایید COVID-19 مورد در مدرسه خود را.

سینتیا اسمیت پسر توسعه علائم در 17 مارس سه روز بعد از مدرسه خود را, آزادی, کلاسیک, آکادمی در شمال لاس وگاس اطلاع خانواده ها از یک مورد وجود دارد. در ابتدا مبتلا به احتقان اسمیت پسر 10 به زودی توسعه سنگین و سرفه و تب و خستگی شدید. در 20 مارس اسمیت به نام خود اطفال که گفت: پسر خود را احتمالا تا به حال coronavirus اما آنها نمی اداره یک تست آزمون به دلیل محدود بود.

“ما فقط نیاز به اساسا منزوی کردن او را برای دو تا سه هفته و” اسمیت گفت. “وجود دارد هیچ چیز آنها می تواند انجام دهد.”

وجود داشتن پسر او محدود به اتاق خود اسمیت توسعه علائم خودش را در 18 مارس و رفت به MountainView اتاق اورژانس بیمارستان دو روز بعد. بر خلاف پسر 32 ساله با تجربه تنگی نفس و درد قفسه سینه در علاوه بر این به سرفه و خستگی شدید.

“من صبر کردم چون من می دانستم که وجود دارد کمبود, آزمون, و, من نمی خواهم کسی است که واقعا به آن نیاز که در آن نقطه آن را به دور از آنها. اما من علائم نگه داشته و بدتر” اسمیت گفت.

با وجود پسرش و روابط به تایید coronavirus بیمار و خود او به آسم و بیماری قلبی دکتر که درمان اسمیت در اتاق اورژانس کاهش یافته و به اداره آزمون به دلیل نشانه های او نیست به اندازه کافی شدید, او گفت:. تنها بیمارانی که شده بود بستری در واحد مراقبت های ویژه با کروناویروس علايم گرفتن آزمون با توجه به اسمیت.

او به ترک بیمارستان با یک لغزش کاغذ حاوی تایید نشده تشخیص — ذات الریه و یا عفونت دستگاه تنفسی فوقانی آن گفت — و همچنین به عنوان یک سفارش به خود منزوی در خانه. او باید فرض کنیم که او تا به حال coronavirus دکتر به او گفت.

نوادا آزمایش 4,232 مردم برای coronavirus از شنبه بعد از ظهر. در مجموع 278 آزمایش مثبت است. کلارک کانتی تایید کرده 249 موارد بسیار بیماری مسری است که به طور معمول باعث بیماری تنفسی علائم مانند تب و سرفه و گلو درد تنگی نفس و خستگی و بدن درد.

تست برای این بیماری محدود شده است و با جنوب نوادا سلامت منطقه توصیه کرد که, تجهیزات پزشکی, رزرو آزمون “برای کسانی که در معرض بالاترین خطر” سلامت منطقه سخنگوی جنیفر Sizemore گفت.

در Clark County یک احتمال گرفتن آزمایش متفاوت است و بر اساس این مرکز درمانی به عنوان به خوبی به عنوان بیمار عامل خطر گفت: Brian Labus استادیار در UNLV در دانشکده بهداشت عمومی. بخشی از دلیل این است که برخی از بیمارستان ها تنها تست بیمارانی که بستری برای مراقبت است زیرا تشخیص داده شده باعث می شود آن را آسان تر برای پزشکان برای درمان آنها Labus گفت.

“بالاترین اولویت است که اساسا افرادی که نیاز است که به عنوان بخشی از مراقبتهای بنابراین اگر شما در ICU پزشکان نیاز به دانستن آنچه که آنها در حال برخورد با” او گفت:.

برخی از امکانات در حال تلاش برای باز کردن تست به Labus گفت. برای مثال UNLV پزشکی شروع به ارائه رایگان انتصاب-تنها منظقه تست سهشنبه از جمله به کسانی که خفیف یا متوسط علائم, او گفت:. او انتظار دارد که مشابه تلاش خواهد شد تا پاپ در سراسر دره به زودی به عنوان تست های بیشتر در دسترس است.

اما بسیاری از امکانات بهداشتی هنوز سهمیه بندی آزمون به بیماران مبتلا به ترین علائم تهدید کننده زندگی نشان می دهد که تعدادی از عفونت در جنوب نوادا می تواند بسیار بالاتر از این موارد تایید شده. در حالی که سهمیه بندی از آزمون باعث می شود حس به شمال لاس وگاس ساکن ویلیام رامیرز او در می یابد آن را خسته کننده برای دیدن مشهور و سیاستمداران و “مردم از پول و قدرت” از جمله برخی با خفیف یا بدون علائم, دریافت آزمون در حالی که کسانی که بیمار نیست.

رامیرز رفت و به MountainView اورژانس در 18 مارس با یک سنگین و سرفه و درد و تنگی نفس و تب خفیف از 51 ساله گفت. پزشکان آزمایش او برای آنفولانزا و بررسی اعضای حیاتی و موثر بدن خود را اما او یک coronavirus آزمون با وجود علائم رامیرز گفت.

دکتر به او گفت که به دلیل سلامتی نسبی بیمارستان نمی خواهید به استفاده از یک آزمایش بر روی او. رامیرز شده خواهد بود توصیه به ماندن در خانه به مدت دو هفته که آیا او آزمایش مثبت باشد یا او اضافه شده است.

“(دکتر) گفت: “من فقط می خواهم شما را به رفتن به خانه و استراحت’,” او گفت:, و اضافه کرد که درمان خود را در MountainView بود “فوق العاده است.”

از آن پس رامیرز جدا شده در اتاق خود را. پسرش که با او زندگی می کند و بدون علائم بوده و آوردن او وعده های غذایی در حالی که نگه داشتن یک فاصله, او گفت:.

رامیرز می گوید وضعیت خود را به نظر می رسد به تدریج بهبود اگر چه خستگی غیر قابل تحمل شده است در زمان. در این هفته او خسته فقط از ارسال پیامک به مردم در مورد وضعیت خود را.

“این است که چگونه قدرتمند آنچه در خارج وجود دارد این است که” رامیرز گفت.

اگر چه Shira و خانواده اش به زودی می دانم که آیا او COVID-19 تجربه خود جداسازی کرده است شده است با این وجود چالش برانگیز است. نه تنها آنها نیاز به ماندن در خانه در تمام طول روز, اما در حال حاضر کودکان خود را در سنین 7 و 10 نیز نمی تواند خود را ببینید, مادر, او گفت:.

“من نگران طولانی مدت اثرات استرس و اضطراب بر همه ما, اما به خصوص (من) کودکان” Shira نوشت: در یک پیام آنلاین.

در ضمن کسی که او آمد به تماس با کسی که دارای توسعه “مشخصه علائم” از coronavirus است قادر به گرفتن یک تست چون خود تب نیست به اندازه کافی بالا Shira گفت.

“اگر تست است که آسان برای برخی و نه دیگران چگونه بسیاری در جامعه در حال حاضر آن را؟,” او نوشت.

به عنوان اسمیت در ادامه به ارزیابی خود از علائم خانه او زندگی شده است طرح میتوانست. شوهر او فقط از دست او در رفت و آمد مکرر پس از او در خانه مراقبت از خود را برای 4 سال از دختر در حالی که اسمیت و پسرش استراحت در اتاق های جداگانه. خواهران و برادران در حال نزدیک اسمیت گفت و دخترش اغلب التماس به بازی با او ،

“آنها به معنای واقعی کلمه FaceTime از اتاق نشیمن به اتاق خود” اسمیت گفت. “این واقعا غم انگیز و نمی دانستند آن را بدتر می کند زیرا شما نمی دانید که چه باید بکنید و یا چگونه ما باید برای حفظ این رفتن.”

در حالی که او را به رسمیت می شناسد که خود انزوا بهترین راه برای پیشگیری از شیوع کروناویروس در میان افراد مشکوک به اسمیت گفت: عوارض روانی از خود انزوا در بالا از علائم شده است بسیار دشوار است. گرفتن آزمایش را حداقل به او و خانواده برخی از وضوح, او گفت:.

“ما از دست همه ما درآمد و همه چیز و پس از آن ما برخورد با این بیماری و شما حتی نمی توانید به من بگویید آنچه در آن است?” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>