ترزا-little images به ارمغان می آورد جدید مالیات بر حقوق و دستمزد پیشنهاد به جدول

Teresa Mosqueda (bottom right) is bringing her own payroll tax to the table.

یک رقیب جدید وارد مترقی درآمد مالیاتی حلقه—طرح پیشنهاد شده توسط اعضای شورای ترزا-little images (سمت راست پایین). عکس صفحه-little images کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه صبح

آنها در حال شنا در مترقی درآمد صورتحساب بیش در سیاتل شورای شهر در حال حاضر که Councilmember ترزا-little images معرفی کرده است خود را مالیات.

در حال حاضر این شورا باید به عمدی بین-little images لایحه و آمازون قوانین مالیاتی را به جلو توسط Councilmembers Kshama Sawant و Tammy مورالس. در حالی که-little images مالیاتی قرض ایده از آمازون مالیات را افزایش پول کمتر و تاثیر کمتر از 800 یا بیشتر کسب و کار است که می تواند مشمول مالیات تحت Sawant/مورالس طرح است. همچنین در حال حاضر پشتیبانی از کسب و کارهای بزرگ است که باید یک سیاتل کد پستی است.

حمایت

سیاه و Latinx ترانس زنان منجر به شورشهای استون وال در برابر خشونت پلیس

– Little images طرح لقب “JumpStart سیاتل” را افزایش حدود 200 میلیون دلار به طور قابل توجهی کمتر از 500 میلیون دلار به Sawant/مورالس مالیات را جمع آوری. در سال 2020 بودجه خواهد بود برای COVID-19 امداد سرمایه گذاری در مسکن, امنیت غذایی, مهاجرت و پناهندگان خدمات و کسب و کارهای کوچک. پس از آن بخش عمده ای از درآمد مالیاتی را به سمت مسکن.

که درآمد را از مالیات کسب و کار است که سالانه payman بین 7 میلیون دلار و $1 میلیارد. اما بزرگترین تفاوت بین این دو برنامه است که JumpStart سیاتل خواهد مالیاتی تنها بالا-درآمد حقوق—حقوق بیش از 150.000 دلار.

شرکت در 7 میلیون دلار به $1 میلیارد و دستمزد آستانه خواهد بود مشمول مالیات در نرخ 0.7 درصد برای کارمند اشتغال بیش از 150.000 دلار (و در 1.4 درصد برای هر حقوق بیش از 500 ، 000 دلار). پس از آن وجود دارد کاملا متفاوت نرخ مالیات برای شرکت های با اشتغال بیش از 1 میلیارد دلار. در آن شرکت کارکنان اشتغال بیش از 150.000 دلار خواهد بود مشمول مالیات به میزان 1.4 درصد و بیش از 500 ، 000 دلار درآمد حقوق خواهد با یک سیلی 2.1 درصد نرخ مالیات.

Im a sucker for a sexy powerpoint.

من یک مکنده برای یک دختر سکسی پاورپوینت. حسن نیت ارائه میدهد از سیاتل شورای شهر

اما جالب است که وزارت امنیت اشتغال نیست ارائه اطلاعات به شورای تحلیلگران در مورد اینکه آیا وجود حتی یک شرکت در سیاتل است که متناسب با آن 1 میلیارد دلار ردیف. منظورم این است که همه ما می توانیم فرض کنیم که وجود دارد اما در حال حاضر وجود دارد یک فضای خالی برای آن ردیف تحلیلگران گفت. بنابراین پیش بینی برای چه مالیات می تواند تولید نمی عامل در یک شرکت مانند, می گویند, فرضی, آمازون است.

این است که اساسا یک بالا بگیر مالیاتی مانند آنچه پیشنهاد شد در دولت و قوه مقننه در اوایل سال جاری—که همکار من غنی اسمیت گفت مکیده و هزینه شرکت ها کمتر از پرتاب یک شرکت حزب تعطیلات.

اما-little images مالیاتی می رود بیشتر از آن مالیات است. نرخ مالیات بالاتر است عملکرد بیشتر است. هنوز زیر آمازون مالیاتی-سطوح.

– Little images گفت: مالیات “بر اساس مفهوم” که آغاز شد در المپیا. اما-little images مالیاتی شامل یک غروب بند حاکی از آن منقضی خواهد شد در 10 سال و یا آن منقضی خواهد شد یک بار به شهرستان و یا دولت پیاده سازی شبیه مترقی درآمد اقدامات است.

استدلال برای pivoting از یک پتو مالیات لا Sawant/مورالس آمازون مالیاتی برای مالیات بر بالا بگیر? “پس از COVID تحلیل” – little images گفت. ایده این بود که به اجازه می دهد کسب و کار است که صدمه دیده بودند توسط COVID-19 بحران که ممکن است درآمد از دست رفته یا از دست رفته کارگران به افزوده شدن درآمد و سرمایه گذاری مجدد در اقتصاد است. همچنین اجتناب از مالیات حقوق زیر $100,000 پس از آن کارگران هستند بیشتر احتمال دارد به در صنعت خدمات-little images توضیح داد.

مفهوم توضیح داده شد به من جان بربنک مدیر اجرایی فرصت های اقتصادی موسسه در مصاحبه ای در ماه آوریل در مورد Sawant/مورالس مالیات. Burbank است که همه برای مالیات بالا بگیر از هیچ واقعی وجود دارد, اجتماعی خوب برای بالا مانند کارمند جبران.

“من فکر می کنم که خواهد بود بسیار سازنده منبع درآمد” Burbank گفت. “همچنین این خواهد بود که با تمرکز بر حقوق صاحبان سهام و یکی که آهنگ های شرکت های بزرگ تصمیم گیری در شرایط جبران خسارت است.”

Burbank ادامه داد: “در حال حاضر سیستم ما یک سیستم بی عدالتی. این یک سیستم است که تقویت امتیاز و قطبش از درآمد و ثروت در شهر ما دولت ما و کشور ما است. که به ویژه در ایالت واشنگتن از آنجا که ما یک عقب سیستم مالیاتی است.”

مالیات درآمد بالا راه را به “سطح” درآمد و دستمزد اختلاف و سیگنال که “ما نمی تشویق نوعی امتیاز است که در واقع از هم میپاشد جامعه ما” Burbank گفت.

شرکت های مانند Expedia در حال حاضر نشانه حمایت خود را از-little images طرح. Expedia نیز پشتیبانی می کند شکست خورده مالیاتی در المپیا در این سال است. تنها ذکر است در طول روز سه شنبه در کنفرانس مطبوعاتی از دیگر مترقی درآمد مالیاتی در نظر گرفته شده توسط این شورا بود از استیو هوپر از اتان Stowell رستوران.

“طرح های دیگر که قرار داده شده است توسط دیگر اعضای شورا در حال انبوه regressive,” هوپر گفت. “بزرگترین نگرانی ما این بود که حقوق و دستمزد مالیات نباید تأثیر شغل از کمترین دستمزد گزینه است.” – Little images طرح دامن که کمترین دستمزد آستانه.

پشتیبانی غریبه

Screen_Shot_2020-06-16_at_12.16.52_PM.png

مالیات نخواهد بود جمع آوری شده تا 2022 و شرکت ها خواهد بود در نظر گرفته شده برای مالیات بر 2021 رسید. اما مالیات را شروع و در سال 2020 با آن شیرین COVID-19 امداد با وام گرفتن از این شهر بودجه اضطراری. تنها سکسکه وجود دارد که شهردار جنی Durkan شده به طور بالقوه بهره برداری از این بودجه برای پر کردن یک پتانسیل 300 میلیون دلار سوراخ در بودجه سال 2020 با توجه به COVID-19. Durkan فرستاده است نه شورای او پیشنهاد بودجه نشده است. آن بود که با توجه به هفته گذشته است.

دیگر نکته جالب این است که آن را به نظر نمی رسد مانند-little images یا تیم صحبت با آمازون درباره این مالیات است. وقتی پرسید که آیا او تا به حال-little images پاسخ داد که او علاقه مند به شنیدن بازخورد و این که او “همیشه باز است.”

Screen_Shot_2020-06-16_at_12.17.08_PM.png

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de