مستاجران سزاوار صدا, سیاست, نه جادوگر شکار

شرکت صاحبخانه با استفاده از بحران اقتصادی با خرید خانه های تک خانواری در ارزان و تبدیل آنها به اجاره در نتیجه قیمت گذاری طبقه کارگر طلایی Staters از محله های خوب در بدترین زمان ممکن. حداقل این چیزی است که لس آنجلس سرپرست هیلدا سولیس مدعی.

در اخیر شنوایی, او هشدار داد که شرکت صاحبخانه را به بازار املاک و مستغلات “غیر قابل تحمل” برای کالیفرنیا. و او ادعا کرد که “بسیاری از جوامع بودند ویران” توسط همان شرکت خرید sprees در آخرین بحران اقتصادی در سال 2008.

یک نگاه سریع در داده ها می گوید یک داستان متفاوت است. وجود دارد به سادگی هیچ مدرکی وجود ندارد که شرکت های بزرگ صاحبخانه در حال جابجایی کالیفرنیا.

این تصور که شرکت های بزرگ صاحبخانه می تواند تحریف در بازار املاک و مستغلات حتی اگر آنها می خواستند به نمی آب نگه دارید. این شرکت ها خود تنها 1 درصد از 23,000,000 تک خانواده اجاره خانه ها در ایالات متحده است. در کالیفرنیا که به اشتراک گذاری است و حتی پایین تر است. وجود دارد بیش از 3 میلیون تک خانواده اجاره خانه در دولت طلایی. این شرکت صاحبخانه خود حدود 25000 — تنها 0.8 درصد است.

Solis ادعا در مورد رکود بزرگ نمی شوی به بررسی دقیق هر دو.

بسیاری از آمریکایی ها متاسفانه از دست داده و خانه های خود را به سلب حق اقامه دعوی در آن رکود اقتصادی — اما شرکت صاحبخانه هیچ نقشی در آن سلب حق مالکیت هستند که مقالات حقوقی بین بانک ها و وام گیرندگان که به طور پیش فرض بر روی وام مسکن خود را. بانک ها توقیف خانه ها و فروش آنها اغلب در حراج. هر گونه خرید وام خواص — آیا شرکت صاحبخانه mom-and-pop, سرمایه گذاران, و یا صاحب آینده-کارکنان — برگزار هنگامی که آن خانه در حال حاضر خالی است. بنابراین, تعریف شرکت صاحبخانه نمی تواند احتمالا آواره مالکان است.

به علاوه خریداران سازمانی تنها اختصاص کسری از کلی خرید سلب حق اقامه دعوی. در سراسر کشور وجود دارد که حدود 5 میلیون فروش اموال به رهن و فروش کوتاه بین سال های 2007 و 2013. در طول این زمان شرکت صاحبخانه خریداری شده حدود 100.000 خانه در کل. بنابراین حتی اگر هر خرید ساخته شده توسط یک شرکت صاحبخانه شد ناشی از سلب حق اقامه دعوی و یا فروش کوتاه — و بسیاری نبودند — آنها را به حساب فقط 2 درصد از این خرید.

در واقع شواهد قابل توجهی وجود دارد که بدون حضور شرکت های بزرگ خریداران املاک و مستغلات سقوط در سال 2008 می شده اند و حتی بدتر. در کالیفرنیا شرکت صاحبخانه پور بیش از $29,000 به طور متوسط به تعمیر و بازسازی هر تک خانواده اجاره خانه به دست آوردن آنها. ارتقاء آن محله را جذاب تر, کمک به افزایش همسایه مالکان سهام ارزش. یک مطالعه اخیر توسط بانک فدرال رزرو فیلادلفیا دریافتند که شرکت صاحبخانه کمک به تقویت برخی از بازارهای املاک و مستغلات و سرعت بخشیدن به بهبود خود را در حالی که داشتن هیچ تاثیری در اخراج نرخ.

بنابراین شرکت های بزرگ صاحبخانه نیست آواره آمریکایی ها در گذشته است. و وجود دارد هیچ دلیلی برای فکر می کنم آنها خواهید انجام دهید در حال حاضر به خصوص با توجه به واقعیت های کالیفرنیا جاری در بازار املاک و مستغلات. در سال 2008 ارزش خانه کاهش یافت به دلیل عرضه بیش از حد از خانه.

اما در بازار امروز وجود دارد یک منبع محدودی از خانه و قیمت در حال حرکت نگه دارید بالاتر است. خانه ها در چنین خواست که جنگ مناقصه عادی در بسیاری از بازارها است. شرکت صاحبخانه تقریبا هرگز درگیر در این جنگ مناقصه — مدل های کسب و کار خود را بستگی پیدا کردن تخفیف خانه های که نیاز قابل توجهی تعمیرات. به طوری که آنها در حال رقابت در برابر اولین بار homebuyers.

سیاستمداران راست به نگرانی در مورد مسکن بی ثباتی به خصوص در حال حاضر. Coronavirus مربوط به اخراج منجر به ثبت رسید. و بدون شغل پایدار اکثر مستاجران و مالکان نمی توانید پرداخت خود را اجاره و یا وام مسکن.

اما همه گیر نیست شرکت صاحبخانه’ گسل. پس از سرکوب آنها و محدود کردن توانایی خود را برای خرید جدید خواص — به عنوان سرپرست Solis پیشنهاد کرده است — نمی ارائه هر گونه کمک به مستاجر یا صاحبخانه.

خوشبختانه برخی از کالیفرنیا سیاستمداران مطرح پیشنهاداتی که در واقع آدرس اصلی مشکل است. نمایندگان ماکسین واترز و براد شرمن باید هر دو دفاع و پشتیبانی قهرمانان عمل می کند که می تواند 100 میلیارد دلار اجاره پرداخت های کمک برای مستاجران و 75 میلیارد دلار در کمک به وام مسکن برای صاحبخانه است. این هوشمند معقول راه حل های ما نیاز به کمک آمریکایی ها ماندن در خانه های خود.

میلیون ها نفر از آمریکایی ها در حال حاضر را انتخاب کنید به اجاره خانه های تک خانواری و میلیون ها نفر بیشتر انجام خواهد داد تا در سال های آینده. رهبران ما خواهد بود عاقلانه به تمرکز بر روی کمک به این مستاجران به جای شروع با انگیزه های سیاسی جادوگر شکار.

David Howard مدیر اجرایی ملی اجاره خانه شورای.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de