مستاجران طرفداران صاحبخانه هر دو گروه می گویند coronavirus اخراج ban می افتد کوتاه

در این هفته پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom صادر ایالت ممنوعیت اخراج مستاجران قادر به پرداخت اجاره خود را به دلیل شیوع کروناویروس, شکایت, ظاهر از مستاجران و صاحبخانه طرفداران به طور یکسان که می گویند منظور اجرایی برگ هر دو محافظت نشده.

مستاجران طرفداران حقوق شکایت کرده است که در حالی که فرماندار منظور ممنوع فردی گری از مستاجرها تحت تاثیر این بیماری همه گیر به مدت 60 روز در آن متوقف نمی شود صاحبخانه از شروع فرآیند تشکیل پرونده جدید اخراج از موارد در دادگاه.

در طول یک آنلاین کنفرانس خبری در روز چهار شنبه, آوریل 1 دو قانونگذاران دولت و کمک های حقوقی کارگران ابراز نگرانی وجود دارد خواهد بود یک موج اخراج آمده ژوئن به دلیل مستأجر خواهد بود قادر به پرداخت آنها و برگشت اجاره به عنوان مورد نیاز است.

“آخرین چیزی که ما نیاز به یک موج توده اخراج در طول این همه گیر و یا بلافاصله پس از اعلام وضعیت اضطراری به پایان می رسد” گفت: دولت بهداشت ، اسکات وینر D–San Francisco, صندلی مجلس سنا مسکن کمیته. “در حال حاضر میلیون ها نفر از کالیفرنیا را به طور موثر حفاظت از اخراج.”

در ضمن سر از آپارتمان Association of Greater Los Angeles, ابراز نگرانی می کند که برخی از صاحبخانه ها خواهد بود قادر به پرداخت وام مسکن خود را و صورتحساب اگر مستاجران خود را برای جلوگیری از پرداخت اجاره. او خواستار کمک دولت به حمایت مالی از مستاجران که نمی توانید پرداخت های خود را.

“بسیاری از این اخراج moratoriums به عنوان اختیار تام برای پرداخت اجاره به هر دلیلی” گفت: Daniel Yukelson آپارتمان انجمن, مدیر اجرایی. “در حالی که هیچ کس می خواهد برای دیدن کسی که واقعا تحت تاثیر این ویروس قرار داده و از در خیابان های, کل بار برای مسکن مردم در جوامع ما نمی توانیم صرفا مجبور می شود پس از پشت خصوصی شهروندان است.”

Newsom یک فرمان اجرایی را امضا مارس 27 ممنوعیت مسکونی اخراج در کالیفرنیا از طریق مه 31 اگر مستاجران قادر به پرداخت اجاره خود را زیرا آنها یا عضو خانواده COVID-19 یا اگر آنها درآمد از دست رفته به دلیل شیوع.

مستاجران باید به اطلاع صاحبخانه خود در نوشتن ظرف هفت روز از تاریخ مقرر و باید حفظ اسناد و مدارک نشان دادن آنها دچار coronavirus مربوط به مشکلات اقتصادی. مستاجر همچنان موظف به بازپرداخت کامل و اجاره “به موقع” و هنوز هم می تواند در صورت اخراج پس از توقف برداشته شده است.

حداقل 38 شهر و شهرستان دولت ها در لس آنجلس, نارنجی, رودخانه و سان برناردینو شهرستان به تصویب رسید خود را مستاجر اقدامات حفاظت با توجه به کالیفرنیا آپارتمان انجمن که برخی از آنها محدود تر از این ایالت دستور.

برای مثال در شهرهای لس آنجلس پاسادنا کالیفرنیا و سانتا آنا منع اواخر هزینه برای عدم پرداخت اجاره بها در این بیماری همه گیر. سان برناردینو و سانتا آنا به مستاجران شش ماه برای بازپرداخت اجاره.

ایالت توقف می کند و نه نادیده گرفتن آن اقدامات اما امر در بیش از 400 کالیفرنیا حوزه های قضایی بدون اخراج moratoriums خود را.

که برگ میلیون ها نفر از مستاجرها محافظت نشده گفت: Brian آگوستا, وکیل کالیفرنیا روستایی کمک های حقوقی بنیاد در طول روز چهارشنبه در کنفرانس خبری.

اگر مستاجر نمی تواند از پرداخت اجاره خود را با توجه به COVID-19 صاحبخانه هنوز هم می توانید فایل اخراج مورد آنها در دادگاه های محلی (اگر آن را هنوز باز) و مستاجر ملزم به پاسخگویی در عرض پنج روز آگوستا گفت. برخی از قضات موضوع ممکن است به طور پیش فرض قضاوت علیه مستاجران که آنها بی اطلاع هستند که نیاز به پاسخ.

حمایت برای مستاجرها تحت فرماندار منظور نیست که به عنوان قوی به عنوان حمایت از کالیفرنیا مالکان که 90 روز استراحت اگر آنها نمی تواند پرداخت وام مسکن خود را.

“فرماندار چیزی برای مالکان که پرداخت وام مسکن” آگوستا گفت. “است که این مورد برای اجاره. مستاجرها باید برای پرداخت اجاره بها را تحت فرماندار سفارش. … اگر شما نمی پرداخت آن وجود خواهد داشت اخراج. سوال این تنها زمانی است.”

نیوپورت بیچ املاک و مستغلات وکیل J. Kyle Janecek مورد مناقشه بخشی از آگوستا استدلال گفته مستاجران را 65 روز های پنج, برای پاسخ به اخراج پر کردن.

“ضروری ترین راه آن است که به منظور تحت تاثیر روند اخراج است با ارائه مقدماتی مستاجران اضافی 60 روز برای پاسخ به شکایت برای اخراج” Janecek یک دیپلم از Newmeyer و Dillion LLP گفت: در یک پست آنلاین.

با اینحال Janecek گفت: فرمانداری در مهلت قانونی است “نه یک راه حل کامل.”

“در حال حاضر به نظر می رسد فشار مشکلات پایین جاده ماه ژوئن گذشته با توجه به زمان دادگاه تاخیر و اجتناب ناپذیر پرونده,” او گفت:. “در آن چهره فرماندار سفارش به تنهایی محافظت نمی کند مستاجرها با درآمد از دست رفته و نیاز به هدفمند تر عمل است.”

وینر گفت که او به حمایت شرکت از یک لایحه که ایجاد یک ساختار برای مستاجرها به تدریج بازپرداخت اجاره خود را اضافه “پس از مستاجرها هستند و نه ضربه با پشت بزرگ-اجاره بیل.” دولت قوه مقننه نیست با توجه به عقب در جلسه تا 13 آوریل در soonest.

در ضمن لس آنجلس آپارتمان مدیر انجمن Yukelson خواستار اجاره کوپن و یارانه های دیگر برای اطمینان شهروندان را می توانید در ادامه به پرداخت برای مسکن و سایر نیازهای ضروری و بدون bankrupting خود را صاحبخانه.

برخی از رهبران ملی می گویند صاحبخانه که قادر به پرداخت وام مسکن خود را به دلیل مستاجران خود را نمی پرداخت اجاره به احتمال زیاد خواهد شد “تحمل” از وام دهندگان خود را.

اما Yukelson گفت که ممکن است به اندازه کافی برای کمک به همه صاحبخانه برخی از آنها ممکن است تجربه بحران مالی یا سلامتی اثرات از COVID-19 خود را. بسیاری از کوچک صاحبخانه و بازنشستگان بستگی اجاره خود را درآمد.

“در حالی که برخی ممکن است قادر به خود سود وام مسکن تسکین و یا کسب و کار کوچک وام اگر مسکن ارائه دهندگان در نهایت هرگز قادر به جمع آوری معوق اجاره آنها ممکن است هرگز عقب” Yukelson گفت. “به عنوان یک نتیجه, وام مسکن تسکین است نه چیزی بیشتر و سپس لگد زدن پیش فرض وام مسکن و ورشکستگی های شخصی می تواند به پایین جاده ها است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de