هاردکور, ویدئو برنامه Infinite. آیا آنها آن را دوست دارم بیش از حد ؟

Tiktok

آسوشیتد پرس

از دیدگاه, نوجوانی جاری شدن سیل بر روی Infinite چینی متعلق به آنلاین ویدئو برنامه اصلی خروجی جدید برای بیان خود یک افتخار به احمقانه با صدای بلند و عجیب و غریب.

از دیدگاه کون Infinite عمده جدید خروجی برای بیان خود یک افتخار به احمقانه با صدای بلند و عجیب و غریب.

به دیگران چینی متعلق به آنلاین سرویس ویدئو است دلسردکننده جعبه سیاه است که می تواند به اشتراک گذاری اطلاعات با دولت چین را تسهیل جاسوسی و یا فقط ترویج فیلم ها و آهنگ ها, برخی از والدین در نظر هرزه. (Infinite رد این دو برای اولین بار نگرانی و می گوید این کار در سوم.)

خوش آمدید به محل دو شاخه شدن جهان از Infinite یک نوظهور اجتماعی-نیروگاه رسانه ای است که اجازه می دهد تا کاربران برای ایجاد و به اشتراک گذاری فیلم های کوتاه بسیاری دیگر از 15 ثانیه. “که در آن Gen Z حزب می گوید:” Kory Marchisotto رئیس بازاریاب به صورت الکترونیکی.l.f. لوازم آرایشی و بهداشتی. “اینجا جایی است که همه آنها حلق آویز کردن است.”

و شکی نیست که Infinite کاربران برای پیدا کردن آن غیر قابل مقاومت. اما Infinite نیز این موضوع ایالات متحده آمریکا امنیت ملی بررسی و پنتاگون ممنوعیت. قانونگذاران ایالات متحده نگران امنیت ملی و سانسور خطرات ناشی از Infinite چینی مالکیت.

Infinite تساوی توجه زیادی به این دلیل که برای اولین بار چین متعلق به رسانه اجتماعی خدمات را جدی تاخت و تاز در غرب است. آن را یک سر و صدا در آمریکا و کشورهای دیگر جذب افراد و شرکت های مشتاق به رسیدن به بچه ها و بزرگسالان جوان قطع از رسانه های سنتی. NFL دارای یک حساب کاربری. پس از انجام Chipotle, ریس ویترسپون و واشنگتن پست. ارتش ایالات متحده که قبلا از آن استفاده می شود برای استخدام سربازان.

مردم باید دانلود Infinite 1.65 میلیارد بار تجزیه و تحلیل شرکت سنسور برج تخمین می زند. در سال 2019 از آن بود و دوم-بیشترین دانلود ها نرم افزار در اپل و گوگل فروشگاه برنامه های انتهایی تنها WhatsApp. شرکت تحقیقاتی eMarketer تخمین می زند که Infinite تقریبا دو برابر آن ایالات متحده پایگاه کاربر به 37.2 میلیون دلار در سال 2019.

برای بسیاری از کاربران چه خاص است Infinite را goofiness و حس واقعی لذت ببرید. به استفاده از فقط دانلود این برنامه و شروع به کشیدن از طریق فیلم ها. شما لازم نیست که به هر کسی و یا جستجو برای هر چیزی به تماشای. اگر شما به دنبال برای آن شما ممکن است تا کنون در سراسر آمده عصبانی سیاسی بحث بسیار کمتر حسادت-تولید تعطیلات عکس از دوستان است. در عوض, شما به احتمال زیاد به روبرو می شوند یک مجموعه از خنده دار الگوی رفتاری-y ویدئوها از کل غریبه که Infinite قرقره برای شما شخصی سازی خوراک به عنوان شما بروید.

سیاست و البته هنوز هم وجود دارد; بنابراین اجتماعی-رسانه طاعون از اطلاعات غلط. Infinite می گوید آن را ممنوع و مضر اطلاعات غلط.

Infinite باعث می شود پول از تبلیغات و گاهی مبارزات نیستند به راحتی قابل شناسایی به عنوان تبلیغات. شرکت ها می توانند شروع به برچسب بر اساس “چالش” که کاربران دعوت به شرکت کنند با ارسال فیلم های خود را اغلب ترکیب خاص dance یا رقص حرکت می کند. E. l.f. لوازم آرایشی و بهداشتی “eyeslipsface” کمپین برای مثال تا به حال مردم چشمک و کیف لب خود را با این شعر از آهنگ اصلی. کاربران ایجاد 3 میلیون ویدئوها با 4 میلیارد views.

خدمات کمک کرده است راه اندازی ستاره های موسیقی مانند Lil Nas X که “شهر قدیمی جاده” است که طولانی ترین در حال اجرا ردیف 1 ترانه در تاریخ بیلبورد نمودار. وجود دارد pranksters خنده دار skits behind-the-scenes از مواد غذایی سریع عملیات و “تب و تاب بودن-یو پی اس” — قبل و بعد از عکس از کسی که خود را از نگاه cuter. برخی از آنها بیشتر تصادفی: Kim Kardashian, آشپزی, تقلید?

برخی از کاربران می گویند Infinite است که معتبر تر از خود-آگاهانه زیبا و جلا Instagram. امیلی غنی 19 ساله از Simcoe, انتاریو می گوید او با استفاده از Instagram برای “عکس ها که نگاه خوب و یا خوب چیزهایی که من انجام می دهند” و Infinite برای “get loose, را, جوک, شوخی و چیزهای لباس عجیب و غریب.” یک Infinite تصویری از غنی ابتلا به ترشی انداخته به دهان او رفت و ویروسی در ماه نوامبر.

چینی, راه اندازی, ByteDance راه اندازی Infinite در سطح بین المللی بیش از دو سال پیش. و سپس آن را خریداری موسیقی.ly دیگر چینی های تصویری محبوب در ایالات متحده و اروپا است. ByteDance ترکیب این دو اما نگه داشته Infinite جداگانه از یک دوقلو به نام سرویس Douyin که آن را ارائه می دهد تنها در چین است. تا همین اواخر, چینی, خدمات رسانه های اجتماعی ساخته شده در یک کشور hemmed در سانسور را تا حد زیادی محدود شده است به مخاطبان داخلی.

Infinite را افزایش سوخت در بخش تبلیغات در Facebook, Instagram and Snapchat است به نوبه خود متزلزل کسانی که در ایالات متحده خدمات. این شرکت در پشت Snapchat آغاز شده لیست Infinite به عنوان یک رقیب در 2019. Facebook, که معروف نسخه ویژگی های رقبای خود را در راه اندازی یک گرین بینز به نام کمند در سال 2018 و افزود: Infinite-ایان تصویری-ویرایش ویژگی های Instagram.

فراتر از رقابت های, نگرانی طیف وسیعی از طبیعت جنسی از برخی از فیلم سانسور توسط چین کمونیست و دولت است.

هند و اندونزی به طور موقت ممنوع Infinite به دلیل نگرانی در مورد کودکان. آناستازیا ریحان لس آنجلس نویسنده که کودکان 10 و 12 می گوید: او ناراحت صریح و روشن از آلبوم در آهنگ “افراط جنسی محتوا” او را دیدم. او 10 ساله و بهترین دوست دوست دارد Infinite او می گوید: او گفت: مادر اجازه نمی ریحان را با استفاده از آن در طول sleepovers.

Infinite در حال کار سخت برای اطمینان حاصل شود که آن را “امن و مثبت محیط زیست می گوید:” Kudzi Chikumbu این شرکت از خالق مشارکت.

Infinite دارای وزین جامعه آن دستورالعمل در چه چیزی مجاز است. این ارائه می دهد یک حالت محدود به محتوای نامناسب و محدود حساب برای زیر 13 کاربران اگر چه آن را نمی کند, بررسی سنین است. سال گذشته این شرکت موافقت به 5.7 میلیون دلار در ایالات متحده خوب بیش از جمع آوری اطلاعات شخصی از کودکان زیر 13. این شرکت می گوید این حذف به “اشتباه” ایجاد حساب مانند کسانی که زیر سن قانونی از کاربران با تاریخ تولد را زمانی که از آنها گزارش شده توسط کاربران دیگر.

اما بسیاری از کارشناسان امنیتی نگرانی در مورد اطلاعات مکیده توسط سرویس. اجتماعی مردم اتصالات داده های بیومتریک و منافع آن خواهد بود مفید به یک تبلیغ می تواند همچنین کمک های خصمانه دولت در کشت جاسوس و یا ردیابی مخالفان می گوید: جان Dermody یک مقام سابق با شورای امنیت ملی و وزارت امنیت داخلی.

این امنیت ملی و نگرانی های موازی گسترده تر ایالات متحده امنیتی سرکوب شرکت های چینی و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جنگ تجاری با چین است. یک ملی ایالات متحده آمریکا-آژانس امنیت در حال بررسی ByteDance موسیقی.ly معامله در حالی که ارتش و نیروی دریایی و سپاه تفنگداران دریایی به تازگی ممنوع اعضای خدمات و پرسنل از نصب Infinite در دولت صادر شده گوشی.

Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل انتقاد کرده است Infinite به اتهام سانسور شد. Newsreports اظهار کرده اند که Infinite را ممنوع کرده است فیلم ها و موضوعات در خط با پکن را سانسور قوانین.

Infinite در حال حاضر اصرار دارد که آن را انجام نمی دهد بنابراین نه آن را حتی اگر دولت چین خواسته آن را به. همانطور که برای جاسوسی از شرکت ها آن را انکار می کند و می گوید آن را از فروشگاه های ایالات متحده به داده های کاربر در آمریکا و سنگاپور و نه چین.

نه هر کس اقدام به خرید آن است. دولت چین “می تواند اعمال یک مقدار عادلانه از نرم فشار” و آنچه در آن می خواهد می گوید کریس Calabrese از فناوری ایالات متحده دیده بان گروه مرکز دموکراسی و فناوری.

AP کسب و کار نویسنده جو مک دونالد در پکن و AP تکنولوژی نویسنده مت اوبراین در پراویدنس, رود آیلند, کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im