نوجوانان درگیر در ضربات پنالتی در نزدیکی آلیانز زمینه پاییز گذشته به جرم در اختیار داشتن غیرقانونی اسلحه گرم

Category: توین سیتی

یک 16 ساله به اتهام در ارتباط با سنت پل در ضربات پنالتی که مجروح دو مورد یک بلوک از Allianze زمینه این در ماه اکتبر گذشته بود به جرم در اختیار داشتن غیرقانونی اسلحه گرم و دستور داد به صرف چندین ماه در یک گروه خانه و سرپناه برنامه.

به عنوان یک نوجوان, اریک Kapreese ریچاردز بود adjudicated گناه توسط Ramsey County District قاضی Lezlie Ott مارک در اواخر ماه ژانویه است. او خواهد شد در یک نوجوان بازداشتگاه تا زمانی که او می تواند شروع به 6 تا 12 ماه برنامه فشرده در اردن ،

تسهیلات فراهم می کند تعدادی از خدمات به حدود شش مرد جوان که در آنجا زندگی می کنند در یک زمان معین از جمله نمایش فیلم و ارزیابی شناختی رفتاری انتقال و توسعه مهارت ها و همچنین دسترسی به منابع برای درمان وابستگی به مواد شیمیایی و دیگر مسائل با توجه به وب سایت خود را.

دو حمله درجه دوم اتهامات در مورد اخراج شدند.

دو نفر دچار زخم گلوله و دیگر تماشاگران بودند در راه آسیب است در طول تیراندازی, مقامات می گویند که.

در میان آنها یک کودک نو پا بود که به دقت از دست رفته با گلوله هایی که او زده خودرو اسناد و مدارک قانونی می گویند.

افسران که در پاسخ به این صحنه حدود 7:30 p. m. یافت ریچاردز و یکی دیگر نر مبتلا به زخم گلوله در پارکینگ پشت یک ماشین لباسشویی در پاسکال خیابان دانشگاه و خیابان مقامات می گویند که.

ریچاردز تا به حال آنچه به نظر می رسد زخم گلوله به پشت او. دیگر فردی دچار زخم بازوی خود را و سر خود را. هر دو گرفته شد و به بیمارستان.

نظارت تصویری گرفته شده توسط یک کسب و کار در این نزدیکی هست بنا به گزارش ها نشان می دهد ریچاردز و یک نفر دیگر سوار بر دوچرخه هنگامی که یکی دیگر از مرد ایستاده در پشت یک وسیله نقلیه کشید تفنگ و شروع به تیراندازی بارها و بارها آنها را قبل از مصرف به سمت خیابان دانشگاه, دادگاه اسناد و مدارک می گویند.

خودرو او ایستاده بود و همچنین در زمان خاموش.

این زمانی است که ریچاردز رو کردن دوچرخه خود را و شروع به شلیک تفنگ خود را اسناد دادگاه می گویند.

او بعد از حدود شش برابر قبل از یک فرد ناشناس به دوربین مشاهده که در آن نقطه ریچاردز اخراج دو بار به عنوان آن فرد فرار کرد, مقامات می گویند که.

ریچاردز پس از آن در حال غرق دوچرخه خود را انداخت و چیزی بیش از نرده ها و در زمان از دست دادن یکی از کفش خود را به عنوان او زد دادخواست گفت.

پلیس ریچاردز’ کفش های تفنگ چند گلوله روده در صحنه است.

این حادثه بود گزارش هویت و پلیس در نهایت دستگیر و به اتهام که آنها می گویند اولیه تیرانداز در مورد Kier Shawn Johnson, همچنین 16.

جانسون شد متهم با یک تعداد از حمله درجه دوم در این مورد با توجه به اطفال دادخواست.

جانسون مراجعه به پلیس که اخراج او اول گفت ریچاردز بود که یکی از “اوخ” به معنی یک عضو از یک گروه رقیب دادخواست گفت.

جانسون افزود او نمی دانست که آیا ریچاردز مسلح بود اما گفت که او تصمیم گرفت به آتش هنگامی که او را دیدم که هر دو ریچاردز و شخص او دوچرخه سواری با پوشیدن ماسک صورت درخواست گفت.

“من می دانم چه خبر است. بیش از حد بسیاری از مردم در حال مرگ بوده اند وجود دارد” جانسون گفت: با توجه به درخواست. “من می دانم که همه اسلحه. من نمی گرفتن شات. من فقط شات مانند سه هفته پیش. من نمی گرفتن شات دوباره همین دلیل است که من او را به گلوله بست.”

جانسون التماس گناه در ماه دسامبر و پس از آن دریافت 36 ماه در آنجا ماند بالغ حکم و قرار داده شد, در مشروط شدن نوجوان برای یک نامشخص طول زمان.

او همچنین دستور داده شد برای شرکت در 9 تا 12 ماه برنامه در یک نوجوان correctional facility in Red Wing, Minn.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im