تیم های نونهالان و کابینت: شادی از کار از خانه

Category: لاس واگاس No comments

در روزهای آغازین کار از خانه برای جلوگیری از گسترش COVID-19 بیماری برخی از موسسه تکنولوژی ماساچوست و محققان صحبت کردن استراتژی در یک چت تصویری نمی تواند کمک کند اما پریشان تیم خود را رهبر کابینت آشپزخانه.

“وجود دارد مطلقا هیچ چیز خاصی در مورد آنها به جز برای این واقعیت است که آنها در خانه کسی ارشد به ما گفت:” محقق کیت عزیزم که شروع به شایعه پراکنی در مورد cabinetry در پشت کانال.

آن را جزئی بود و خوش آمدید اختلال نشانه های اولیه بزرگتر سکسکه که کارگران دفتر آموزش و دیگران در سراسر جهان در حال برخورد با در پرواز به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس خاموش مردم از ادارات و مدارس و کافی شاپ ها و شرکت های مشغول به کار در فضاهای.

یکپارچه سازی کار زندگی به خانه به ندرت آسان است اما اقدامات برای مهار این ویروس به ارمغان آورده اند کسانی که در جهان به طور ناگهانی و تیز برخورد. تعداد بی حد و حصر آمریکایی ها در حال تغییر شغل روزانه خود را از دفاتر به اتاق نشیمن یدکی اتاق خواب و آشپزخانه و زیرزمین. این عظیم ناخواسته اجتماعی آزمایش فشار می تواند بهره وری داخلی و آرامش به کودکان نوپا زدگی در اطراف untended و جلسات کسب و کار و کلاس های شیفت به گروه پر سر و صدا ویدئو چت است که شبیه به یک شطرنجی از صحبت کردن سر.

آن را نیز وادار بسیاری از والدین به نقش های جدید. کارمن ویلیامز یک درمانگر در, Macomb, میشیگان, خودش را می یابد نه تنها از دیدن مشتریان به صورت پراکنده اما توپخانه برای یک کودک نگهدارنده, پرداخت شهریه به صورت هفت و 14 سال بچه های قدیمی — و هنوز هم آنها را آموزش تکالیف مدرسه.

“من یک مربی!” ویلیامز گفت. “من استفاده می شود برای کمک با مشق شب, اما من قادر به آموزش فکر کردن سخنرانی ها و کار. آن را خسته کننده!”

این شیرجه رفتن به ناشناخته شتاب رشد تعداد متحده سفارش ساکنان به ماندن در خانه می تواند تاثیر چگونه ایالات متحده در شرايط تقریبا خاص رکود است. که آن نیز بستگی دارد چگونه به خوبی افراد و خانواده های آنها می توانید مدیریت عوارض ناشی از مطالعه و انجام کسب و کار از خانه — حداقل برای زیر مجموعه ای از کارکنان با میز شغل و توانایی برای انجام کار خود را از راه دور.

شرکت های فن آوری ها متعهد به جلوگیری از جدی تر اختلالات با افزایش ظرفیت داده ها برای رسیدگی به یورش تازه قرنطینه کارگران و دانش آموزان است. شنبه صبح استفاده می شود به اوج زمان برای ویدئو کنفرانس پلت فرم زوم اما در حال حاضر وجود دارد مداوم تقاضا برای آن مقدار از اطلاعات گفت: Kelly Steckelberg رئیس امور مالی از سن خوزه کالیفرنیا بر اساس شرکت است.

Steckelberg گفت: این شرکت با شتاب باز از دو جدید ایالات متحده در مراکز داده برای دیدار با تقاضا است و با اضافه کردن سرور به آن موجود 17 مراکز داده در سراسر جهان است. سیسکو اجرا می شود که Webex گره خورده کنفرانس خدمات گفت: این آمادگی خود را برای “پایدار قله” در آمریکا پس از در حال حاضر دست زدن به دو برابر شدن مصرف در کشورهای آسیایی از جمله چین و ژاپن و کره جنوبی.

مایکروسافت که پرسید: 50,000 از کارکنان خود به کار از خانه در سیاتل منطقه قبل از ایالت واشنگتن فرستاده همه “غیر ضروری” کارگران خانه دیده است چشمگیر تقاضا خوشه آن در محل کار سرویس ارتباطات شناخته شده به عنوان تیم. رقیب محل کار ارتباطات پلت فرم شل را تجربه کرده است “فقط یک فوران علاقه” مدیر عامل دانیل باترفیلد گفت: در یک درآمد تماس در اوایل این ماه.

عمده تلفن و کابل شرکت توافق کرده اند که برای باز کردن نقاط داغ بی سیم برای استفاده عمومی و گفت: آنها نیز waiving داده های کلاه و قطع نمی خانه و یا کسب و کار اینترنتی به دلیل ناتوانی در پرداخت. کارشناسان گفته اند که هسته اصلی شبکه ایالات متحده است که بیش از قادر به دست زدن به این ویروس مربوط به افزایش تقاضا به دلیل آن تکامل یافته است تا به راحتی کنترل پهنای باند-حریص Netflix و یوتیوب و دیگر خدمات جریان.

اما مردم محدود به خانه های خود را هنوز هم در بر داشت و آن را یک مبارزه برای حفظ انسان اتصالات.

واشنگتن ساکن یوسف Sprott بود فقط دو روز به یک جدید بازاریابی کار زمانی که در اتاق رفت و به طور کامل از راه دور است که او گفت: باعث می شود آن را سخت تر به “ارضاء خود” با مدیر جدید و تیم.

“در حال حاضر ساده بیا این را بررسی کنید’ سه فرد تماس های کنفرانس,” او گفت:.

در هلند یک تیم از اطلاعات دانشمندان به رهبری Jeroen Baas شد و در حال حاضر مورد استفاده برای برقراری ارتباط از راه دور با همکاران خارج از کشور. اما تخلیه خود را آمستردام برای محدود کردن گسترش ویروس ارائه چالش های جدید پس از Baas آغاز شده و 15 دقیقه آب مجازی کولر جلسه به تلاش برای بازگرداندن برخی از گاه به گاه, گفتگوی بورسی از دست داد زمانی که همکاران او نیست حضور فیزیکی.

“آن را می دهد برخی از زمان و فضا برای بحث در مورد کار و یا ذهن خود را به چیز دیگر یا شاید بیهوده گویی در مورد آنچه در جریان است با این ویروس گسترش یافته و مردم احتکار چیز” او گفت:.

عزیزم MIT محقق گفت که او نگران است در مورد مشکلات جدی تر به کار از خانه دوره همچنان برای هفته یا بیشتر و محققان لازم نیست که دسترسی به آزمایشگاه ها و دیگر ابزار مهم. به عنوان بیشتر مدارس و مراکز مراقبت از کودکان بسته ماندن او گفت: “کار از راه دور را دریافت کنید بیشتر مخل.

کودک نو پا خود را است تماشای تلویزیون نشان می دهد “دانیل ببر” در تکرار کنید. “در غیر این صورت ما نمی خواهد هر چیزی انجام می شود,” او گفت:.

آن را سخت تر برای Catharine بوچارد که با این نسخهها کار برای یک بانک در انتاریو و نیست همیشه قادر به تعادل کار و مراقبت از کودکان سنین 4 و 10. “من نمی توانم تمرکز بر روی کار هستم و اضطراب به عنوان “F”,” او گفت:.

AP تکنولوژی نویسنده تالی Arbel کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>