معلم اتحادیه خواستار الاییواسدی مدارس بسته باقی می ماند با کلاس های 100% آنلاین


پس از الاییواسدی دانشگاه ها بسته شد در ماه مارس سال 2020 با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس منطقه شروع به ارائه وعده های غذایی رایگان به دانش آموزان از طریق گرفتن و رفتن مواد غذایی مراکز مانند این یکی در سن فرناندو ارشد دبیرستان دیده می شود در آوریل 20, 2020. ایالات معلمان لس آنجلس رهبران می گویند که شرایط در حال درست نیست برای معلمان و دانش آموزان به بازگشت به دانشگاه در این پاییز. (عکس از سارا Reingewirtz, Los Angeles Daily News/SCNG)

لس آنجلس — هیئت مدیره و چانه زنی تیم برای این اتحادیه به نمایندگی از معلمان در لس آنجلس Unified School District است, معرفی دانشگاه ها بسته باقی می ماند زمانی که سال تحصیلی جدید آغاز می شود Aug. 18 و اتحادیه به عنوان یک کل است که انتظار می رود به همان موضع.

ایالات معلمان لس آنجلس می خواهد این منطقه برای تمرکز در کلاس های آنلاین برای ترم پاییز.

“همه ما می خواهیم به صورت فیزیکی مدارس باز می شود و با دانش آموزان ما اما زندگی آویزان در تعادل” UTLA جمهور Cecily Myart-کروز گفت: پنج شنبه. “ایمنی باید در اولویت باشد. ما نیاز به دریافت این حق را برای جوامع ما است.”

“ایمنی باید اولویت اصلی” گفت: UTLA جمهور Cecily Myart-کروز اینکه مدارس باید باز در پاییز. “ما نیاز به دریافت این حق را برای جوامع ما است.” (حسن نیت ارائه میدهد عکس)

این اتحادیه همچنین با اشاره به فقدان دولت و بودجه فدرال برای افزایش سلامت و اقدامات ایمنی و آنچه آن را به نام کمبود زمان برای این منطقه کنار هم قرار دادن دقیق, دقیق برنامه های مورد نیاز برای بازگشت امن به دانشگاه.

این اتحادیه نیز منتشر شد یک مقاله پژوهشی پنج شنبه در این شرایط است که باید قبل از ملاقات کارکنان و دانش آموزان می توانند با خیال راحت بازگشت “همان طوفان اما قایق های مختلف: امن و عادلانه شرایط برای شروع الاییواسدی در 2020-21.”

این اتحادیه خواهد نظرسنجی اعضای جمعه برای پیدا کردن جایی که آنها ایستاده در بازگشایی دانشگاه ها.

L. A. مسئولان مدرسه هنوز برای تصمیم گیری در بازگشایی, اما زمانی که آن اتفاق می افتد, این منطقه ارائه می دهد دو گزینه: آموزش-از-صفحه اصلی برنامه و ترکیبی طرح که ترکیب آموزش در خانه با بخشی از زمان حضور در دانشگاه در اجتماعی فاصله طبقات لس آنجلس تایمز گزارش داد.

پیش از آن در هفته L. A. شهرستان مدیر بهداشت عمومی باربارا فرر مدرسه گفت رهبران منطقه است که آنها باید آماده برای امکان وجود دارد که دانش آموزان نیاز به ادامه یادگیری از راه دور 100 ٪ از زمان در آغاز سال تحصیلی.

Myart-کروز انتقاد سیاسی از ملاحظات بهداشت و خاص رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که این هفته به نام برای دانشگاه به بازگشایی و تهدید به خودداری از کمک های مالی از کسانی که نمی. رئیس جمهور و مشاوران او اصرار داشت که کودکان خواهد بود بهتر است در کلاس های سنتی و مدرسه به طور منظم برنامه اجازه می دهد پدر و مادر برای بازگشت به کار و کمک به خانواده ها و همچنین ارائه یک لازم است به تقویت اقتصاد.

با توجه به افزایش این ویروس در L. A. شهرستان Myart-کروز به نام تهمت را تهدید بیش از بودجه “نگران کننده است.”

در یک Facebook, موضوع این هفته اعضای اتحادیه که شامل معلمان و مشاوران پرستاران و کتابداران بیان نگرانی های خود را.

“شما فکر می کنید من امن در 71 رفتن به یک کلاس درس از دانش آموزان… و یا هر یک از همکاران من?” نوشت: در سندی دورفمان که می آموزد در کسل خط ابتدایی در پورتر در مرتع پرورش احشام در سخنان گزارش شده توسط بار. “سیستم تهویه هوا خواهد recirculate هوا بیمار در سراسر مدرسه! تا به هر کسی که فکر? آیا کسی فکر می کنم بچه ها در حال نگه داشتن ماسک بر روی درستی است ؟ آیا شما فکر می کنم ما می تواند بشنود ابتدایی کودکان و نوجوانان از طریق ماسک? در تمام طول روز کودکان و نوجوانان ترک کلاس به رفتن به حمام … دست زدن به دستگیره درب — جنون!”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de