ون نویس — یک هنرمند خال کوبی مواجه است به مدت چهار سال در زندان ایالتی برای توفنده یک مک لارن لوکس خودرو ورزش در روستای دره قتل یوتیوب شخصیت کوری لا باری در تولد 25 لس آنجلس دفتر دادستان منطقه چهارشنبه اعلام کرد.

Daniel Joseph سیلوا در حال حاضر 27, از شمال هالیوود, التماس هیچ مسابقه روز شنبه به یک جنایت حساب ناخالص فضایی قتل نفس در ارتباط با مه 10 تصادف که منجر به کشته شدن باری بود که یک مسافر در وسیله نقلیه به گفته معاون دادستان منطقه یاسمین Fardghassemi.

او در ابتدا با اتهام قتل در ارتباط با سقوط است.

سیلوا رانندگی 2020 مک لارن 600LT در سرعت بالا رو به مشرق در هیوستن خیابان زمانی که او از دست داده کنترل ماشین که فرار کردن از جاده و برخورد با یک علامت توقف و درخت در گوشه شمال شرقی هیوستن و نجار خیابان, پلیس گفت:.

سیلوا دچار غیر تهدید کننده زندگی صدمات. لا باری درگذشت در بیمارستان که شب از آسیب های متعدد نیروی بلانت با توجه به لس آنجلس پزشکی قانونی ،

لا باری بود که بخشی از یوتیوب اواز یا موسیقی دو نفری با کرافورد کالینز و دو تا به حال بیش از 100 ، 000 مشترکین در کانال یوتیوب خود را با توجه به مایکل Kraut و برایان Breiter وکلای نمایندگی لا باری خانواده است.

او همچنین تا به حال بیش از 335,000 مشترکین خود را در کانال یوتیوب و 340,000 Instagram followers.

“به از دست دادن یک دوست است, غم انگیز در خود و برای خود اما ویرانگر جزئیات این صورت آن را تقریبا غیر ممکن است برای کوری خانواده برای آمدن به شرایط با” Breiter گفت.

سیلوا — که به نظر می رسد در تو-رقابت تلویزیون نشان می دهد “جوهر استاد” — باقی مانده است پشت میله های زندان پس از دستگیری در مارس 18, زندان سوابق نشان می دهد. این در حالی است که در Van Nuys دادگاه Aug. 13 برای صدور حکم است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net