Nobu

اسحاق Brekken برای Bon Appetit

افسانه ای آشپزی نابو Matsuhisa در حال حاضر در دسترس در یک دوم محل نوار در Bally.

سوشی متعصب بودند خوشحال به شنیدن این که اصلی نابو لاس وگاس محل در Hard Rock Hotel خواهد زنده ماندن راه انتقال به, باکره, هتل های لاس وگاس. در اینجا برخی از خبر خوب: Nobu در حال حاضر باز در Bally لاس وگاس با یک محل موقت است که برنامه ریزی شده به کار گیرند تا زمانی که باکره باز می شود در پایان سال است.

سرآشپز اجرایی نولان کلایناجرایی آشپز سوشی Yasushi هندا و مدیر کل کنی هرناندز باقی می ماند در راس این رستوران در حال حاضر برای شام از ساعت 6 تا 10:30 p. m. روز شنبه از طریق پنج شنبه و از 6 تا 11 بعد از ظهر جمعه و شنبه در بالی فضایی که قبلا اشغال شده توسط دریا یک رستوران تایلندی. آن را می توان در پشت کازینو در نزدیکی BLT استیک.

البته دیگر وگاس نابو واقع شده است در سراسر خیابان در Caesars Palace در پایه نابو هتل برج. افسانه ای رستوران را در رابطه با Caesars Entertainment فعال محل موقت در Bally. زمانی که باکره باز می شود نابو را در عمل گسترش فضا در خارج از نوار رفت و آمد مکرر. دیگر راک, رستوران رود به بازگشت به باکره هستند MB استیک و هنر, پیتزا و میان مفاهیم جدید در حال آمدن به باکره ها ناشناس رستوران تایلندی از لس آنجلس و بازگشت تاد زبان انگلیسی زیتون را که قبلا واقع در Bellagio.

Click to enlarge photo

آیک عشق & ساندویچ

بیشتر مواد غذایی و رستوران اخبار این هفته:

در روز پنج شنبه, فوریه 20 از 7:30 تا 9:30 بعد از ظهر, ستاره فوتبال Marshawn Lynch و بوکسور آندره بخش خواهد بود mingling و ساخت ساندویچ در محل جدید از آیک عشق & ساندویچ نزدیکی UNLV در 4700 S. مریلند پارک وی. این رویداد رایگان و برای عموم آزاد و ویژه $10 دسته کوچک موسیقی جاز شامل انتخاب یکی از ورزشکاران امضا ساندویچ به همراه چیپس و نوشیدنی.

لس آنجلس مبتنی بر سرآشپز مشهور بروس کالمنبهترین و شناخته شده به عنوان اصلی شرکت صاحب و سرآشپز اجرایی اتحادیه در پاسادنا و در حال حاضر سرآشپز و مالک مشترک از مخلوط کردن & Co. نوار پاستا و بازار بزرگ بازار مرکزی خواهد بود پخت و پز در آدا در تیولی ایجاد کرد در طول یک pop-up اقامت مارس 21-23. کالمن یک دوست دیرین از آدا سرآشپز و مالک جیمز درختان و خواهد بود ارائه غذاهای امضای خود از جمله porchetta با سالسا ورد, ماهی مرکب جوهر ریگاتونی با خرچنگ و بیشتر.

درست غذا آشپزخانه و نوار باز شده در فروم مغازه در Caesars Palace, رستوران دوم لاس وگاس محل پس از اصلی باز در سال گذشته در مرکز شهر Summerlin. جدید نقطه نیز نشانه اولین حق رای دادن برای اولین بار درست نوار های تازه فشرده آب میوه, چای ارگانیک و طبیعی فرشنرس و همچنین فصلی, دست گردد کوکتل, شراب و آبجو. این 11,000 فوت مربع فضای ناهار خوری باز است و از ساعت 11 تا 11 بعد از ظهر دوشنبه تا پنجشنبه 11 صبح تا نیمه شب جمعه از ساعت 10 صبح تا نیمه شب شنبه و از ساعت 10 صبح تا 10 شب جمعه.

Prendi در حال حاضر باز در صحرای بزرگ آفریقا. با شتاب-و-رفتن به رستوران در خدمت سرد فشرده, آب میوه, focaccia پیتزا و شیرینی و سالاد, ساندويچ و بیشتر و باز روز از 7 صبح تا 7 بعد از ظهر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im