توسط Anne D’Innocenzio | آسوشیتد پرس

هدف این است که پیوستن به خارج در بسته شدن فروشگاه خود را در روز شکرگزاری پایان دادن به یک دهه سنت jumpstarting جمعه سیاه با doorbuster فروش.

حرکت روز دوشنبه اعلام کرد می آید به فروشگاه های در حال بازنگری جمعه سیاه در فروشگاه خرید مقرون به صرفه به عنوان آنها سعی می کنند برای جلوگیری از گسترش این coronavirus که دیده است یک تجدید حیات در کشت متحده است. خارج کشور بزرگترین خرده فروش اعلام کرد که این حرکت سه شنبه گذشته و در آن زمان تحلیلگران انتظار بیشتر را دنبال کنید.

“در طول تاریخ, معامله, شکار و خرید تعطیلات می تواند به معنای شلوغ حوادث این یک سال برای جمعیت” گفت: هدف در یک بیانیه است.

میسی مدیر عامل جف Gennette گفت: در اوایل این ماه که در فروشگاه خواهد بود pivoting آن جمعه سیاه کسب و کار بیشتر به سمت آنلاین و به احتمال زیاد رفتن “نیروی کامل” با تعطیلات بازاریابی درست بعد از هالووین. آن نیز خواهد بود متناوب حوادث به منظور کاهش مشتری ترافیک در فروشگاه.

هدف باز برای اولین بار در روز شکرگزاری در سال 2011 به دیگر فروشگاه ها در شروع جمعه سیاه فروش و ایجاد یک سنت جدید از خریداران رفتن به فروشگاه پس از gobbling پایین خود را به ترکیه و پای کدو تنبل. که در فروشگاه های فیزیکی دنبال شد به رقابتی تر می شود به عنوان خریداران تغییر کردند بیشتر آنلاین.

هنوز هم در حالی که برخی از خریداران لذت بردن از خرید در روز شکرگزاری حوادث کشیده اند انتقاد به خصوص از نیروی کار حمایت از گروه های که در مورد فروشگاه برای بهره گیری از کارگران است. فروش شکرگزاری که حتی در top 10 روز شلوغ از یک خرده فروشان’ تقویم نیز خورده به جمعه سیاه فروش هر چند جمعه سیاه است که هنوز هم در این سال بزرگترین و دوم-بزرگترین روز خرید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de