صحبت آماندا ناکس جعلی خشم و محتکر را به ارزش محصول مناسب با داگ Stanhope

Category: سیاتل

Doug Stanhope is bringing his relentlessly dark humor back to Seattle

داگ Stanhope آوردن او بی وقفه تیره طنز بازگشت به سیاتل. برایان Hennigan

Michael Ian Black هنگامی که توصیف داگ Stanhope به عنوان کمدی را Charles Bukowski به احتمال زیاد به دلیل Stanhope تاریک است توهین آمیز و مبتذل و گاهی اوقات کاملا وحشیانه. او سبک است که ترکیبی از فرار نقد اجتماعی و حدیثی طنز گرفته شده برای خود نفرت افراط. گذشته افراد را شامل سقط جنین خود را از اعتیاد به الکل و رفتار خود شکست سرمایه داری و چگونه به ما ایده از فقر است که کاملا متفاوت از دیگر نقاط جهان (“ما محل های دفن زباله هستند جهان سوم bling”), فوتبال, مرگ, و همه چیز را در میان. او دارای چهار کمدی, آلبوم سه ایستاده فروش ویژه چند کتاب (با یک سوم آثار) و به ظاهر همه کمیک وجود دارد این روزها یک پادکست (به داگ Stanhope پادکست).

من یک نرم افزاری , سخت, نقطه تاریک در قلب من برای Stanhope بود که موضوع من اولین جلد از ویژگی های برای مقاله من استفاده می شود به کار در تمپا خلاق طفره رویو او به جای سرگرم کننده رسمی و acerbically روشنگر مصاحبه که خراب بسیاری از (نه به عنوان سرگرم کننده) مصاحبه است که به دنبال.

حمایت

Filson وحشی ساحل متحرک (Sat. 2/29) – رایگان صدف, دموی, در sailmaking گره-گره زدن, دریایی, نمودار خواندن و بیشتر

ما در گفتگو با تلفن دوباره در رابطه با آینده خود را نشان می دهد در نپتون تئاتر. او به فروش می رسد سه شنبه شب و افزود: دومین یکشنبه نشان می دهد که باید در رادار خود هر چند اگر شما توهین به راحتی داگ طنز نیست برای شما. اتمام مصاحبه زیر…

بسیاری تغییر کرده است من تصور می کنم برای شما و برای من پس از ما داشتند حرف زدند 13 سال پیش. نه این که من توجه در این گفتگو—من نمی.
[جدی مرده] شما همیشه مهم است.

پس چگونه شما انجام می دهند چه چیزی اتفاق می افتد با شما ؟ چگونه بود که خود را به اصطلاح “تعطیلات” روز جمعه?
تعطیلات ؟

روز ولنتاین است.
آه که مثل من پرسیدن در مورد عید پاک یا روز درختکاری و یا روز رئیس جمهور که برای ماده. روز ولنتاین, دلیل این که شما فقط به عنوان خوب به عنوان این چیزی که شما خریداری او گذشته است.

بنابراین شما در حال کار بر روی یک کتاب (پایان جهان) است که مستقیما به شنیدن?
این چیزی است که من انجام میدم یا نه کار پس از روز یادبود [2019]. من خودم خود من مهلت چرا که قابل شنیدن نیست واقعا فعال. بنابراین من تا به حال کار بعد از ما ذکر هر تعطیلات به من مهلت اما به طور خلاصه به آنها گفت: “ما در حال فکر کردن در ژانویه 17 به صورت یک پیش نویس است.’ گفتم: اه مامان من رو هم. پس من منتظر یک مهلت جدید کهنه برای امتحان با برخی از Adderall. اما خوب من آن را دوست دارم.

من لعنتی آجیل از آن انجام می شود در حال حاضر من فقط باید برای رفتن به عقب و انجام بازنویسی های خنده دار, من باید انجام Adderall اجرا در این و پس از آن یک خوراکی اجرا در این—من حتی یک گلدان اما زمانی که من آن را انجام دهد من لعنتی احمقانه بنابراین شاید من می تواند به اضافه کردن برخی از خنده دار با خوراکیهای.

نمی تفریحی آمدن در آریزونا لایحه در این سال ؟
من حتی نمی دانم من یک گلدان ، هر کس در اطراف من است.

ما استفاده می شود به انجام فوتبال, یکشنبه, برای, سال, که در آن ما می خواهم فقط چکش—شروع در زمانی که ما west coast زمان 10 صبح تا اواخر بازی و پس از آن همه خواهد بود shitfaced شب بازی.

اما پس از آن همه متوقف نوشیدن و تمام علف های هرز مردم در آمد. فوتبال تنها سرگرمی, چون مردم, داد, در آن, در حال حاضر آن را فقط به همه مردم را تماشا نمی کند. علف های هرز مرد خراب بسیاری از چیزها است. مانند سرگرم کننده هنگامی که شما واقعا نمی شد با داشتن سرگرم کننده است.

واقعا من پیدا کردن آن سخت به تلخه اگر من زیر یکی از تیم های. که بسیاری از آنها.
برای من همیشه در مورد میزبانی. این یک دلیل برای یک حزب. من متوقف به یک سال پیش.

نه برای مطرح کردن یک موضوع درد—شاید این یک موضوع درد? …
هیچ موضوع درد اما اگر یکی وجود دارد که یکی از شما شروع با. سرب با گوشت!

شما می دانید, من احساس می کنم مثل یک مصاحبه با شما مخالف است از مصاحبه شما با یک فرد عادی فقط بخواهید هر دمار از روزگارمان درآورد به ذهن می آید و شما احتمالا می تواند با آن است.
اگر شما می خواهید برای شروع با ‘که در آن شما ایده های خود را ؟ [با خنده] به همین دلیل من نمی انجام مصاحبه.

بنابراین یانگ. من دیدم شما تایید شده و در حال حاضر او را.
آره من تایید او چرا که او به دنبال من [در توییتر].

او پسر خنده دار او یک مرد بزرگ به تماشای من شده بود تماشای این بحث بدون هیچ دلیل دیگر از دلایل به صدای جیر جیر. و سپس من تو را دیدم که دیو Chappelle چیز. [شپل تایید و یانگ است.] بنابراین من مثل همه حق برو آن من ریشه برای شما اگر شما به دنبال من و او.

این است که هر کس دیگری وجود دارد شما را گه در مورد ؟
نه ، من استفاده می شود که به عنوان بهانه ای برای جلوگیری از نوشتن—بحث. “آه بحث در من لازم نیست برای نوشتن امشب.’

من که—هنگامی که شما در حال نوشتن هر چیز دیگری به نظر می رسد راه مهم تر از آنچه شما در واقع نیاز به گرفتن انجام می شود.
برای من آن است که آن را تمام رشته های ورزشی. من دنبال فوتبال بر اساس که کولر لباس.

که آن را در این سال ؟
من عاشق تیتان چون من عاشق آدم های فلک زده اما آنها را تغییر داد از آبی روشن تا آبی تیره و من نمی لعنتی برای مراقبت از این نوع از گه. من متعصب.

من می دانم شما به طور کلی سعی کنید برای جلوگیری از بحث در مورد سیاست در روال خود را, اما این است که حتی ممکن است با مغلوب ساختن پیشی جستن در دفتر به دلیل تمام محصولات جانبی و مردم از او که در آن وجود دارد ؟
خوب شما فقط می خواهید او را به از دست دادن. او با یانکی ها. شما می خواهید او را از دست شما درآورد از او متنفرم, من می دانم که افرادی که مبتلا هستند به دلیل تهمت بنابراین من تمایل به قرض دادن یک گوش به آنچه که آنها فکر می کنم. آن را وحشتناک, گاییدن, مهاجران, زنان—زنان همیشه گه بر. آنها تلقی موجود و جدا از فرزندان خود را اگر آنها سفید و آمریکایی است.

برای سال های من واقعا گفت: هرگز نام خود را در مرحله, فقط به خاطر آن تغذیه به … من فکر می کنم اگر او نادیده گرفته شد اگر شما فقط در زمان استراحت یک هفته یک دکمه توقف که در آن رسانه ها اشاره نمی کند او یک بار او را از داخل منفجر شدن. او در آن است برای نفس و اگر شما در زمان که دور از او ؟

من یک برادر کوچکتر و من همیشه با برادر بزرگتر من و مادرم می گویند, ‘جف اگر شما فقط او را نادیده گرفت و سپس او را متوقف کند.’ که یک قیاس است.

آیا شما hecklers این روزها? آیا شما در مورد مراقبت از hecklers? آیا شما حتی اذعان آنها ؟
من hecklers در این مرحله معمولا یا طرفداران که می خواهند به داد برخی از مبهم مرجع از من پادکست و یا افرادی که فقط مست خیلی زود و آنها فقط نمی تواند حفظ کند. من اصلا عصبانی hecklers و یا بسیار به ندرت; من از دست این. هیچ یک از صرف هر—من نمی دانم آنچه که ما در حال شارژ برای بلیط, اما هر آنچه در آن است که آیا صرف آن پول در راه رفتن با یک حزب نفر به صورت تصادفی مانند روز. معمولا افرادی که بیش از حد مست به نه … اگر آنها از گوش دادن به پادکست یا آنها را می دانم که همه چیز من تا کنون گفت: آنها می خواهند به صحبت. من تند تند مکالمه است بنابراین گاهی اوقات هیچ, قطع, مانند, آه, خوب, این است که در واقع نشان می دهد. این صدا ممکن است مانند یک مکالمه طراحی شده توسط, اما آن را لفظی. به من پاسخ نیست.

شما یک بار گفت که شما تنها معروف برای 30 دقیقه قبل و بعد از خود را نشان می دهد و تنها به افرادی که در واقع حضور نشان می دهد. آیا هنوز هم این مورد ؟ شما نمی توانید متوقف شده در خیابان ؟
هیچ.

خوب بستگی به بازار است. اگر من در یک دست کت و شلوار اگر من در یک کت و شلوار مسخره گاهی اوقات. اما به ندرت. من به رسمیت شناخته شده در Safeway در اینجا در, Bisbee,.

Doug_Stanhope_3__Credit_Brian_Hennigan_.jpg

برایان Hennigan

در مورد کسانی که مسخره مناسب چگونه بسیاری از شما باید در این نقطه است ؟
من می توانید تعداد آنها را برای شما. [می رود به گنجه خود را و می شمارد.] 49. اما بسیاری از کسانی که نه در بازی.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

که یک مجموعه است.
که یک محتکر.

پس چگونه بسیاری از آنها در بازی در هر زمان ؟
بیست نفر از کسانی که در بازی هستند. برخی از آنها یکبار مصرف هستند. من می پوشند که در هواپیما و فقط… ترک آن را در جایی. آن را بزرگ نه من نه تو آن را می پوشند در یک خاص است.

آیا تا کنون در بر داشت سیاتل مخاطبان به نظر می رسد بیشتر حساس به مواد ؟
که دقیقا بر می گردد به آخرین سوال در مورد مردم ناراحت بودن یا heckling. من مخاطب می داند آنچه که آنها در حال آمدن به دیدن. اگر من busking? آره سیاتل احتمالا خیلی بیشتر محل دشوار.

به نظر می رسد مانند آن را بیشتر از یک منفعل-تهاجمی را دوست ندارم/ناخشنودی است که شما از اینجا دریافت کنید. ما نامه هر زمان که ما انجام طنز. مردم آن را دریافت نمی. و یا آنها فقط نمی فکر می کنم این خنده دار است.
و آنها شنیده ام که از کسی. جعلی خشم.

هنگامی که همسر من در کما در سال 2016 و من در حال نوشتن گه تاریک, طنز, مانند, هی صرفه جویی در افکار خود و نماز و فقط نوشتن نامناسب جوک, ‘علت آنها کمک بیشتر و یک زن و شوهر از سطح پایین شایعات بی اساس وب سایت های برداشت در آن داستان بود نظرات من خشم مردم است.

اما وجود دارد به عنوان مثال کسی که خشم بود. اما چیزی که آنها را بگو: آه مردم خشمگین’ در مورد این لعنتی چیزی که شما هرگز در مورد و پس از آن دیگر مردم را تا نظرات. بنابراین واقعا وجود دارد هیچ خشم و انزجار بیشتر از زمان.

اما اگر آن را توسط هر نوع منبع خبری مردم را انتخاب کنید یک طرف و یا دیگر مورد خشم این است که هرگز واقعا وجود داشته است. من از آنها بدم میاید این واقعیت است که تهمت ابداع اصطلاح ” جعلی, اخبار,’ هنگامی که او راست او درست نیست در مثال او با استفاده از, اما, آره, خیلی از این دختران ، نه فقط آنچه که او صحبت کردن در مورد.

ما باید برای رسیدن به واشنگتن فدرال و آماندا ناکس.

بله. بیایید شروع در حال حاضر.
واشنگتن فدرال با واشنگتن فدرال. واشنگتن فدرال سکس من و من می خواهم به انجام یک اشغال واشنگتن فدرال چیزی که هیچ جا می رود. اما بچه واشنگتن فدرال. اگر شما به من نشان می دهد هر مدرکی که شما لغو واشنگتن فدرال حساب بانکی منتقل و پول خود را در جایی دیگر من به شما چیزی رایگان در merch غرفه و در آغوش گرفتن.

اما آماندا ناکس. آیا شما دیده می شود این مستند در مورد او [آماندا ناکس] در Netflix بکشد ؟

من نه من از شنیدن بسیاری در مورد آن را در لیست سازمان دیده بان.
من لعنتی با وسواس او در حال حاضر, و من می دانم که او زندگی می کند وجود دارد و او با این نسخهها کار برای پروژه بی گناهی است که من رفتن به طور پیش فرض اگر من تا به حال به ترک هر گونه املاک و که من تا به حال در سمت چپ این که آیا آن یک زن و شوهر لعنتی جوجه و برخی مانده شامی کباب سوئدی, من آن را ترک به بی گناهی پروژه و در حال حاضر او مشغول به کار با آنها.

من می خواهم او را در goddamn نشان می دهد. من می خواهم به ملاقات.

آن را غیر ممکن نیست. او را در اطراف. یکی از نویسندگان ما مصاحبه او در تابستان گذشته. مردم در مورد او صحبت هنوز. اما کاملا مطمئنم که این یکی از آن موارد که در آن مردم تنها می دانم که سطح جزئیات—که در آن مردم واقعا خواندن این اخبار اما توسعه یک نظر در مورد آنها.
نیست ما فقط صحبت کردن در مورد آن ؟

هنگامی که آن را در اخبار من تا به حال محیطی آگاهی از آن است. اما من یک نظر این بود که فقط برخی از گه من نمی مراقبت در مورد آن بر روی من تاثیر نداشت. سپس من به تماشای doc و فکر, Oh fuck, این لعنتی درخشان. دادستان که خود را ایجاد masturbatory فانتزی باید آن بوده است-در رابطه با مواد مخدر چیزی. این حتی اضافه کردن. آن نیز می رود به اعترافات اجباری … من باید یک کار بسیار سخت و زمان مشاهده به اشتباه متهم به فیلم های مستند که در آن مردم ثابت شده باشد بی گناه است. به همین دلیل من می خواهم این پروژه بی گناهی. من نمی توانم آنها را تماشا و آن را فقط باعث می شود من عصبانی است.

شما یک پادکست. به نظر می رسد مانند هر طنزپرداز پادکست. چه جذبه?
من از کمدی صحنه را برای 15 سال زندگی در جایی که من زندگی می کنند [, bisbee, آریزونا]. آن را خوب خروجی آن را باز میکروفون این دلیل من هر هفته به بحث در مورد چیزی.

آیا شما خودتان را نمی صحبت کردن در مورد همه چیز به خاطر تو مانند عزیم من می تواند استفاده از آن به عنوان مواد ؟
شده اند وجود دارد چند چیز که در آن من بود همه حق است که قطعا یک بیت. یا من مثل ehhh آنها در حال حاضر شنیده ام این من آن را در پادکست. و سپس من مدیر باید مانند ” گوش هیچ کس گوش خود را گاییدن, پادکست.” خوب دو تا از آنها را شنیده و آن را درست انجام لعنتی بیت.

هنگامی که با شما صحبت کردم تا چند سال پیش شما به من گفت شما به نفع اجرای زنده چون “از بین می رود به هوا به عنوان به زودی به عنوان شما آن را انجام داده ام.” بدیهی است که قبل از ما تا به حال دستگاه های ضبط ویدئویی در هر تلفن همراه …. آیا شما تا به حال فریاد زدن در هر حالی که آنها در حال ضبط شما ؟
مردم شده اند خیلی بهتر است که من می توانم انجام داده اند دو کامل ویژه از تمام نسخه های مختلف از همین حالا داغ فیلم های من’ از من بشود آنها را… این اتفاق نمی افتد تا آنجا که آن را انجام داد.

اما پس از آن کسی مواد مخدر را در خود استفراغ در وسط نشان می دهد. خوب فیلم است که قرار است که در یوتیوب است که بخشی از من عمل می کنند. من در تلاش برای فکر می کنم از نمونه هایی از افرادی که پانچ شده بر روی صحنه و یا چیزی و آنها به ویروسی چون من چنین قوانین سختگیرانه در مورد فیلمبرداری من. ما تا به حال آن را در کتاب, اما ما تا به حال یک زن که مدعی شده اند به حمله چند مرد به عنوان امنیت انداخت او را نشان می دهد که یک وقت کسی فیلم.

او ارسال شده به او Facebook که او بدست می خواهم تجاوز جنسی. اما یک مرد وجود دارد تا به حال به ان به ثبت آن; او به آرامی همراهی و همه آرام بود تمام راه را به درب زیرا آنها به طوری که او خوشحال است که زن نیست باعث خرابی نشان می دهد دیگر. و از دوستان او بود که به من حمله کردند در رسانه های اجتماعی عذرخواهی کرد. Vindication.

آیا شما هر چیزی را به آماده شدن برای نشان می دهد ؟ چقدر از خود نشان می دهد که بداهتا چقدر از آن است که به طور کامل کار می کرد و یا همه آن را کار می کرد قبل از آن ،
در این نقطه, آن همه کار می کرد و اگر بداهه را به بازی می آید, من لعنتی مبارک. که چگونه بیت بسازیم. اما از آن شده است به طوری دید از بالا رفتن بین بودن در جاده ها و کار بر روی این کتاب در حال حاضر من در جاده ها در حال حاضر آن را به کتاب. این می تواند ساده تر اگر من در انجام یک یا دیگر. مغز من است که حفظ و نگهداری از یک اسپاگتی صافی بنابراین من کار خیلی بیشتر است. اما یک بار من را به یک شیار, من, مثل, من یک مجموعه.

چه می Seattleites انتظار از خود نشان می دهد در نپتون? شما به فروش می رسد اولین شب پس بدیهی است که مردم هیجان زده در مورد آن…
انتظار آماندا ناکس به من نشان می دهد. و شوهرش.

من بویز و اسپوکن به تماشا تا قبل از اینکه من به سیاتل. [اسپوکن] آشکارا سفید supremacist tweaker شهر.

خوب ما آبی دولت به دلیل سیاتل. بسیاری از مکان در جای دیگر در دولت هستند ،
کسانی که خطوط در حال گرفتن خیلی مبهم است. مانند بزرگ جی Oakerson را, پادکست, اتش بازی? کسانی که نیویورک بچه ها همیشه محافظه کار, گنگ-سطح… اگر شما تیره و آنها با شما تماس alt سمت راست. آنها در حال تلاش برای به زور کمدی به همان قالب کمیک در حال خرید به آن, آن را مانند در آمده و در حال حاضر ما در حال افرادی که از طریق دیدن مزخرف در هر دو طرف. خوشبختانه من هرگز مهم نیست… من هرگز به عذر خواهی به دلیل حمایت. مخاطبان من است که مخاطبان من و من لازم نیست که برای جلب رضایت من فقط فرض آنها را نشان می دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im