برای آینده خود Filipinx راحتی غذا جشن, ملیسا, میراندا بسیار دوست داشتنی چراغ تپه نقطه Musang راه اندازی کرده است Lutong بهای (که به معنی “خانه پخته شده” در تاگالوگ) takeout, منو, موجود از چهارشنبه-شنبه. Musang از طریق Instagram

در علاوه بر این به یک دسته از روز مادر ویژه این آخر هفته به ارمغان می آورد برخی از هیجان انگیز بایگانی اطلاعات و گزینه های تحویل برای همه مادران و غیر مادران به طور یکسان. خوانده شده در برای جزئیات بیشتر در بازگشت از مکان هایی مانند Spinasse و Frankie & Jo را در کاپیتول هیل, یک, کیک, شیرینی رول دارچین pop-up در بالارد یک برگر pop-up در Hitchcock دلی و بیشتر.

بازگشایی برای بایگانی اطلاعات

شامپاین, کسی که شام میخورد
Bryn Lumsden را نوستالژی القا Interbay کسی که شام میخورد (که در کلمات جولین بل “تداعی سرد, نوجوانان, تلویزیون, پاتوق با راه 1980s جدید-موج موزیک ویدیو”) باز خواهد بود برای منظقه وانت شروع این جمعه. همه آنها نگردند تا در شراب و سالاد را-و-پخت موارد بهار دسته گل و ناز merch.

Delicatus
پیشگام مربع لذیذ دلی ساندویچ محل ارائه شده است وانت و تحویل. برای جلوگیری از در حال اجرا از نان ظهر (که در حال حاضر اتفاق افتاده است—مردم آنها را از دست رفته!), آنها bumping تا عرضه خود با برخی از Grand Central پخت Co. قرص.

چربی مرغ و وافل
نیواورلئان-تحت تاثیر خود قرار داده است eatery در حال حاضر باز به صورت روزانه برای بایگانی اطلاعات (و تحویل از طریق DoorDash, Postmates و بارگذاری می خورد).

Flatstick میخانه
این جمعه های ورزشی بار خواهد بود توزیع پیتزا و آبجو برای رفتن در جنوب دریاچه اتحادیه محل.

Fogón
محبوب کاپیتول هیل رستوران مکزیکی با برو مارگاریتا, جذاب, preparado, michelada و خونین مری کیت. آنها همچنین دارای منو کامل خود را در دسترس برای takeout از 11 am-3 ساعت در روز است.

Frankie & Jo است
خبر خوب لبنی مردمی: گیاهی بستنی فروشگاه کاپیتول هیل محل را بازگشایی برای پیشسفارش پاینت وانت سه بار در هفته شروع چهارشنبه آینده.

سنگین رستوران گروه (دیدار ماه شکست عوام بنفش کافه و شراب نوار پابلو y پابلو و Barrio)
شش سنگین رستوران بازگشایی برای takeout شش روز در هفته. در علاوه بر این به حالت عادی منو گزینه های آنها نیز از شراب و کوکتل کیت به خانه می برد. به علاوه دریافت 10 ٪ تخفیف وانت سفارشات.

Juicebox
سبزی خود را دریافت, خود را kitchari کاسه خود را تغذیه نان و آب خود را از Juicebox خواهد شد که بازگشایی این شنبه برای بایگانی اطلاعات.

لا Marzocco
پس از هفت هفته وقفه به KEXP-جنب کافی شاپ باز است برای takeout از 10 am-4 ساعت در روز است.

Latona میخانه
“شروع چهار شنبه, مه 6 این Latona میخانه خواهد بود در عمل را خارج! برای آینده نزدیک خواهیم بود عامل در ساعت محدود نیروی انسانی و منو اما به دنبال گسترش در چند هفته آینده به شامل برخی بیشتر Latona کالاهای اساسی در کنار سایر آیتم های جدید! ما همچنین ارائه یک انتخاب کنسرو آبجو ciders, کمبوچا و شراب با بطری. با تشکر برای حمایت از Latona و ساخت خود را برای ما محله نوار. ما در اینجا خواهید بود به عنوان طولانی به عنوان شما می خواهید ما! به سلامتی!”

موسمی
“ما خوشحال تا اعلام کند که ما را بازگشایی امروز (4 مه) با تجدید Takeout منو برای وانت و تحویل. لذت بردن از مورد علاقه خود را موسمی موارد مانند ترد امپریالیستی رول کبابی کارلتون مزرعه خوک دنده یدکی آیداهو گربه ماهی Claypot ورمیشل, واشنگتن, مستی مرغ و خیلی بیشتر.”

Musang
ملیسا میراندا بسیار دوست داشتنی Filipinx نقطه راه اندازی کرده است جدید بدون تماس با takeout منو به نام Lutong بهای (که ترجمه را به “خانه پخته شده” در تاگالوگ). ارائه در دسترس هستند از 4-8 pm چهارشنبه-شنبه. آنها همچنین باید یکشنبه Baon, preordered غذا کیت با فصلی مقررات و دستورالعمل های پخت و پز.

نانا چای سبز
“ما در حال عقب (برای بایگانی اطلاعات و تحویل) در روز جمعه و همه ما ساکورا ویژه برای شما! در ارتباط باشید برای سفارش و جزئیات! ما خواهید بود باز هر روز از ساعت 11 صبح تا 8 بعد از ظهر! ما نمی توانیم صبر کنید برای دیدن چهره های خندان.”

Poquitos
“ما می خواهم برای تشکر از دوست خوب ما تکیلا برای کمک به ما را از طریق ما برای اولین بار Cinco de Mayo به عنوان یک takeout رستوران. و با تشکر از شما برای همه مهمانان ما برای صبر و شکیبایی خود را دیروز به ما گران ما دم به شما تاکو بسته و مارگاریتا کیت بسیار! ما خوشحال به باز کردن دوباره – شما می توانید خود را Poquitos ثابت روزانه از 4-8ساعت برای بایگانی اطلاعات و تحویل.”

Spinasse & Artusi
به عنوان از آوریل 7 شمالی رستوران ایتالیایی و خود را درب بعدی aperitivo نوار باز هستند برای بایگانی اطلاعات. را انتخاب کنید از غذاها مانند سالاد کنگر فرنگی نوزاد و prosciutto با ترشی سیب و تست دانه خردل; غذاهای پاستا مانند risotto با زبان انگلیسی نخود و prosciutto پنبه و pugliesi با مخلوط قارچ ragu; برق مانند ملایم پخته شده گوشت خوک شکم با prosciutto گیاه پر کردن; سبزیجات فصلی و مانند دسر تیرامیسو و وانیلی, panna cotta با ریواس. آنها همچنین باید آبجو, کنسرو شده spritzes و آناناس برای رفتن.

عالی
“عالی تو منطقه باز است روزانه 4ساعت 9 شب برای برش کل کیک و سالاد و نوشیدنی. راه رفتن و سفارش و یا دنبال لینک در زیستی و منظور از “تحویل u منطقه”. شما همچنین می توانید با ما در @خاویار برای بلند کردن و تحویل.”

فوق العاده جدید

Bartell Drugs
پس از پیشاهنگان دختر در همه جا تا به حال به خود را قطع کوکی فصل کوتاه در نور COVID-19 منطقه در داروخانه های زنجیره ای در حال حاضر منحصر به فرد اذوقه رسان از نازک خوشبوکننده Samoas لیمو-یو پی اس و دیگر خود را مورد علاقه کوکی ها از سازمان پیشاهنگی دختران از غرب واشنگتن. همانطور که در آوریل 29, همه 67 محل فروش هشت رقم.

Bluwater اغذیه فروشی و مشروب فروشی
به عنوان این هفته شما می توانید با سفارش یک بسته Hellbent IPA و شامل توجه به تحویل داده می شود به محلی بهداشت و درمان کارگران است.

The Brewmaster را Taproom
هر دوشنبه از 5:30-7 از طریق مارس 11, این درایو-از طریق فروشگاه مواد غذایی فراهم می کند و نان و اغذیه فروشی و شیرینی و میوه و سبزیجات به صورت رایگان برای کسانی که نیاز دارند. کمک های مالی را می توان در اینجا ساخته شده است.

هیچکاک دلی
آشپز برندان مک گیل راه اندازی Sacka-همبرگر در مارس 6 در باین بریدج ایسلند را هیچکاک دلی. پاپ آپ است که این رستوران را بر روی یک کلاسیک برگر مشترک—اما واقعا خوب گوشت (خالص کشور گوشت گاو از حفظ گوشت جمعی) به جای رمز و راز ، آنها همچنین باید یک وگان patty.

داغ کیک شکلات مذاب Cakery
در مارس 10, Ballardites (و یا افرادی که با خودرو) می تواند به نزول دندان های خود را به یوکان سیب زمینی خمیر رول دارچین (آنها لبنی) و جرعه آبی ستاره اسپرسو در کیک داغ’ پیاده روی پنجره. آنها همچنین باید یک مقدار محدود از را-و-پخت کیک مذاب و دیگر شیرینی های که شما همیشه می توانید preorder از طریق تولد خود را همین حالا متوقف کردن برنامه.

لو سکه
در علاوه بر این به طور منظم خود را takeout برنامه (چهار شنبه-پنج شنبه از 4-8 p. m.) و یکشنبه شب مرغ سرخ شده خانواده وعده های غذایی سبک و لو سکه یک خانواده جدید از صبحانه و خدمات از 10 am-1 ساعت. ارائه بسیار کلاسیک اعم از نان پودینگ نان تست فرانسوی به مرغ و وافل به رستوران معروف سرخ سیب با دارچین قند و گلابی کره. این هفته آنها در حال همکاری با فانوس دم به ارائه یک همبرگر و آبجو را بسته برای $45.

Métier دم کردن شرکت
این شنبه از 2-5 pm جامعه متمرکز دوستدار خانواده آبجوسازی را به فروش آبجو به عنوان به خوبی به عنوان آبجو-ضرب و شتم ماهی و چیپس و دیگر ارائه شده از پشت سر هم غذا و رویدادها کامیون مواد غذایی.

توانا-O دونات
سفارشی خود را فاقد گلوتن دوناتها با توانا-O کیت DIY در دسترس برای وانت یا تحویل در بالارد, سبز, دریاچه, و کاپیتول هیل مکان این جمعه.

مولی ماه
شما هم اکنون می توانید پیدا کردن مورد علاقه خود را مولی ماه طعم (از جمله یتی کوکی خمیر شور کارامل و شکلات ذوب شده) در محله خود PCC بازار است. آنها حتی مغازه بستنی مورد علاقه تیره فاج داغ و آلی sprinkles.

Pagliacci پیتزا
پیتزا زنجیره ای است که نگه داشتن خود را به سادگی خط نورد با سلام رابین کوکی ها با هر سفارش یک پای این شنبه.

رز معبد
گم شده نوار مواد غذایی ؟ این جمعه از 4-9 pm سفارش تیو Babie وعده غذایی بسته برای یکی (20 دلار) یا دو (30 دلار). آنها با ساندویچ shwarma قطعات مرغ مزه دار شده زیتون و چاشنی نوار آجیل.

شکر + قاشق
شروع این جمعه و بازگشت هر هفته از 1 تا 8 بعد از ظهر از طریق پایان ماه اوت امن به خوردن کوکی خمیر purveyors در شکر + قاشق خواهد شد تا پاپ در ادموندز’ همبرگر هری. منو کامل خود را در دسترس است به عنوان به خوبی به عنوان preordered پیمانه نیم لیتری.

بازارهای کشاورزان

باین بریدج ایسلند بازار کشاورزان
این بازار باز خواهد گشت فقط در زمان برای روز آخر هفته این شنبه از 10 صبح تا 1 بعد از ظهر. ترک سگ خود را و شخصی کیسه های خرید در خانه پوشیدن یک ماسک و عمل اجتماعی فاصله اگر شما بروید.

دریاچه پارک جنگلی بازار کشاورزان
این پنج شنبه از 10 صبح تا 3 بعد از ظهر دریاچه پارک جنگلی به استقبال بازگشت از آن بازار کشاورزان. شما را تشویق به برنامه ریزی و preorder که در آن ممکن است به عنوان به خوبی به عنوان یک داوطلبانه “سوگند” جزئیات بهداشت و اجتماعی فاصله روش آنها انتظار خریداران را از جمله تعیین یک خریدار به ازای هر خانوار و خروج حیوانات خانگی در خانه است.

آینده فوق العاده

Addo
فصل بیس بال است که در وقفه این سال, اما آشپز اریک ریورا را سرخ کنید تا بادام زمینی و ترقه جک 7:05 مشاهده دو (با نام مستعار معروف دو ضربه توسط Seattle Mariners’ ادگار مارتینز در سال 1995 در لیگ آمریکا بخش سری) on May 11. مجازی “ballpark تجربه” نیز می آید با یک سیاتل سگ, کیت, یک, سیر, سیب زمینی سرخ کرده, کیت طناب قرمز و شش بسته المپیا آبجو. به علاوه در جمعه, مه 15, Addo راه اندازی خواهد شد آن پنج دوره Fusion سری از $45 پورتوریکو و وعده های غذایی برای وانت.

سیاتل ساخته مجازی مهمانی شام
سیاتل ساخته شده همکاری و مشارکت بیش از 100 تولید کنندگان محلی و تولید کنندگان است که مصرف پر استرس ترین بخش از اجتماعی خود فاصله پسند مهمانی شام (خرید مواد غذایی) با ارائه چهار فرد کیت با سیاتل-منابع مواد (به همراه لیست پخش و شگفتی های دیگر) در روز شنبه, مه 16. اگر خانواده شما کمتر از چهار و بقیه از حزب خود را در پیوستن به شما عملا فقط بدان معناست که شما باید مقدار زیادی از باقی مانده. این کیت شامل اتصالات برای غذا (مانند ادویه ترشی لوبیا سبز از سیاتل ترشی Co. و بیچر پنیر) entrees (gnocchi با یاقوت قرمز Kraut و پنیر بز از Gnocchi نوار و کرم شب تاب آشپزخانه) microgreens از تنگ 5 مزارع دسر (کیک مذاب از داغ کیک) گل (از لیا باغ در اسنوهومیش) و نوشیدنی (شما می توانید بین سیاتل ساخته شده شراب قرمز مخلوط و یا غیر الکلی آبجو زنجبیل از الوار شهرستان).

تعطیلی

Il Corvo
پور یکی از مایک ایستون و ویکتوریا دیاز, Easton پایونیر مربع, ایتالیایی, مشترک, معروف آن همیشه در حال تغییر ماکارونی ظروف و بدنام برای محدود آن روز هفته ساعت. رستوران بسته شده است به طور دائم پس از نه سال. اما شما هنوز هم می تواند به جلو نگاه به احتمالی بازگشت از آن غرب سیاتل, خواهر, نقطه, Il Nido که نیز ارائه می دهد takeout از سه شنبه تا جمعه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de