نگاهی به یک استراحت و خواندن یک شعر: “چه کار” توسط فیلیپ لوین

با بیش از 30 میلیون آمریکایی بیکار برخی از اقتصاددانان در حال تخمگذاری تلخ پیش بینی در مورد چگونه بسیاری از مشاغل باز خواهد گشت و چه خواهد شد در سمت چپ آنها.

“آن زمان ما در ده سال بین سال های 2009 و 2019—برای ایجاد 22 میلیون شغل است. و ما از دست داده ایم 30 میلیون شغل در دو سال می گوید:” استاد اقتصاد دانشگاه نیویورک Nouriel Roubini در مصاحبه ای با مجله نیویورک. “هنگامی که آنها شروع به آرامی rehiring برخی از آنها (نه همه آنها) کسانی که کارگران در حال رفتن به دریافت شغل پاره وقت بدون مزایای بالا و بدون دستمزد است. این تنها راهی است که برای شرکت ها برای زنده ماندن. چرا که آنها بسیار قوی تر از امروز آنها در حال رفتن به نیاز به کاهش هزینه ها و هزینه های شما را کاهش دهد کار,” او اضافه شده است.

در ضمن مجنون MAGA کلاه و صاحبان کسب و کارهای کوچک هستند که طبعا نگران بقای خود با توجه به کمبود کمک از دولت فدرال هستند خواستار فرماندار به موعد مقرر بلند مستند سفارشات. اما برای umpteeth زمان که می گذرد به سرپرستی این تازگی باز کردن مغازه ها? هیچ کس که نمی خواهند به گسترش یک بیماری کشنده است که هنوز اعم سراسر کشور است.

سخت اما پاسخ واضح در اینجا این است که همه ما باید در خانه بمانند و تقاضا است که نمایندگان ما پرداخت ما برای انجام این کار, اما ما می خواهم همه را به تقاضا است. به همین دلیل Trumpian جمهوری خواهان نمی باشد زیرا آنها نمی دانند چه کار است به این معنا که سابق ایالات متحده شاعر برجسته فیلیپ لوین به معنی آن در “چه کار است.” شما می توانید پیدا کردن شعر در کتاب خود که آن هم به نام چه کار است کهدر دسترس در محلی کتابفروشی ها.

چند یادداشت:

• برخی از متن: به عنوان او توضیح در مصاحبه با شاعر کریستن Dupard, Levin به خود جلب کرد این مواد برای “چه کار است” را از زندگی خود تجربه می کنند. او در دیترویت-منطقه طبقه کارگر ، پدرش درگذشت جوان و بنابراین هر کس در خانه مورد نیاز به کار می کنند. یک روز او را دیدم فورد کارخانه استخدام و پس رفت به ایستادن در صف های طولانی در اداره کار فقط قبل از 8:00 صبح درهای باز. درب باز نمی شود تا 10:00 صبح و لوین گفت: کارفرمایان بود که در هدف. آنها فقط می خواستم به استخدام ناامید ترین مردم که کار آنها می تواند به راحتی بهره برداری. “شما در حال عبور از سرف آزمون” به عنوان Levine آن را توضیح داد. او به میز صحبت می کنند با استخدام لوین گفت که او اینقدر عصبانی بود در مورد هتک ابرو از تحمل “سرف آزمون” که او رفت در وسط ،

پشتیبانی غریبه

• * * * در شعر Levine به دنبال شان و مقام دادن کارگران که فورد درمان inhumanely. او با غنی دانستن توصیف از دیدن و ایستادن در صف یکی از آنها به نظر می رسد مانند او راوی برادر:

شما خود را مالش با انگشتان دست خود را
و البته از آن شخص دیگری است برادر
باریک تر در سراسر شانه از
مال شما اما با همان غم دولا دولا راه رفتن با پوزخند
می کند که عدم معاندت
غمگین امتناع از تسلیم به
باران به ساعت تلف انتظار
به دانش است که در جایی جلوتر
انسان منتظر این است که می گویند “نه
ما در حال استخدام امروز” برای هر
دلیل او می خواهد.

• اما به جای فقط انتشار یک بد Bruce Springsteen song تجلیل از یقه آبی کارگر Levine طول می کشد به نوبه خود به سمت داخل و او متوجه می شود از طریق داستان خود را برادر که کار چیزی است متفاوت از زحمتکش در یک کارخانه و یا در انتظار در خط به زحمت در یک کارخانه. کار واقعی است که انجام روزانه هزار بیهوده وظایف از محبت دیگران است. در راوی مورد او واقعا نمی دانم چه کار است چرا که او موفق به نشان دادن عشق به برادر خود که او را دوست دارد و با وجود برادر خود را برای خرید…. (Levine یهودی بود و بنابراین به احتمال زیاد نه علاقه پیشوا مورد علاقه آهنگساز هر چند از دوره نازی ها نمی توانید به واگنر فقط به خاطر آنها او را دوست داشت.) این تعریف از کار این ناتوانی به واقع عشق و مراقبت در مورد مردم شما نمی دانید که توسط برنامه ریزی ویروس احزاب در دولت سرمایه—که evades Trumpists.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net