نگاهی به یک استراحت و خواندن یک شعر: “راه رفتن حشرات چوب” توسط کی رایان

Category: سیاتل No comments

Imagine if the legs were replaced with antenna.

تصور کنید اگر پاها جایگزین شد با آنتن. kuritafsheen / گتی ایماژ

در حال حاضر بسیاری از مردم از گفتن بسیاری از مردم دیگر به “قطع در آن وجود دارد.” خداوند (و جی میل) می داند که من هستم.

اما با توجه به جهل و نادانی من دیگر مردم زندگی کلیشه عبارت در حال حاضر شروع به احساس ادبانه و توخالی است. در نهایت من نیاز به پیدا کردن برخی از کلمات به حمل عاطفی وزن من قصد دارم. که کار این است که دشوار است. چرا که زبان به عنوان قدیمی شعر استاد ریک کنی می گوید دیجیتال راه برای توصیف یک آنالوگ جهان است. تصاویر انجام دهید بهتر است. موسیقی بهتر است. تصاویر متحرک انجام بهترین. کلمات ساده بدترین. خوب شعر می توانید تصاویر و یا تصاویر متحرک و یا موسیقی در سر ما اما آن را سخت برای ایجاد آن چیزهایی که با عبارت که عمدتا مرده استعاره.

به تازگی زمانی که من برای رسیدن به یک نشانه خوبی کردن فقط مربوط به چیزی که بالا میآید در سر من است, تصویر از اشکال در کی رایان شعر “پیاده روی حشرات چوب” که شما می توانید در کتاب مربا شیشه قایق نجات و دیگر چیز تازه ای در معرض, موجود در کتابفروشی های محلی خود را.

چند یادداشت:

• رایان منتشر شده شعر با چهار نفر دیگر در پاریس را نقد کنیدو اگر سایت قطع چهار دیگر, شما هنوز هم می تواند خواندن کل عصا شعر وجود دارد. آن کوتاه است.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

• Vocab زمان: این شعر یک مثال از یک حماسه تشبيه که فقط به این معنی است که کل شعر یک استعاره برای چیزی. در این مورد استعاره تروما است.

• هر چند Ryan تمایل به نوشتن کمی کوتاه اشعار کوتاه کمی خطوط, خط طول در این مورد منعکس کننده تمام-آنتن-پیاده روی-چوب را آهسته و دردناک ومیگوید جلو.

• حشرات و بلندگو است که به وضوح شناسایی با حشرات—در این شعر من را یاد یک کمی از بلندگو در مری Ruefle شعر بوسه خورشید. در رایان شعر سخنران “وحشت زده توسط / همه چیز / شدت” در حالی که بلندگو در Ruefle را شعر نمی دانم که چگونه به لمس هر چیزی بر روی زمین به خاطر آن بود که “همه خیلی خام است.” زنگ در هر دو از این خطوط هستند به طور معنی داری متفاوت است. به عنوان بیکاری اعداد به ادامه سنبله خاموش نمودار من ترس ما همه شروع به احساس بیشتر شبیه جنگ خسته اشکال از charmingly مضطرب شاعر در پایان از زمان-فضا است. اما امضای کردن ایمیل با یک عکس از چوب در راه رفتن ممکن است خنده دار به اندازه کافی برای کشیدن ما از افسردگی. ما فقط می توانیم امیدوار باشیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>