نگاهی به یک استراحت و خواندن یک شعر: “شب خبر” توسط مایکل ارل کریگ

Oh… a Clark’s Nuthatch!

اوه… یک کلارک Nuthatch!” MakiEni / گتی ایماژ

من همیشه متنفر تماس برای اخبار خوب است. مردم نوشتن در مورد “خبر خوب” در همه زمان ها. و نقطه تمام از این اخبار این است که قدرت به حساب آورد. هنگامی که ما انجام این کار حساب است که اغلب بد است. که نه خبری’ گسل. که قدرت این گسل است.

حمایت

کمک مالی به El Centro de la Raza را پاسخ اضطراری صندوق امروز در www.elcentrodelaraza.org.

در همان زمان, من درک می کنم که خواندن یک آبشار از داستان در مورد قتل, مرگ رتبه, حماقت, فساد, و محرومیت, نگاهی به عوارض عاطفی در خوانندگان. و در عین حال تصور کنید که تلفات آن را طول می کشد در محروم و بازماندگان! شاعر مایکل ارل کریگ نشانی از یک کار بسیار خوب و بسیار عجیب و غریب, کار گرفتن این مجموعه احساس در “اخبار شب” که شما می توانید به عنوان خوانده شده در بمب و پیدا کردن خود را در کتاب نازک کیمونو, موجود در کتابفروشی محلی.

چند یادداشت:

• نبوغ طنز در اینجا این است که بلندگو رفتار آرام در برابر این طوفان یا رگبار تگرگ از پرندگان. او رسیدن به این عمدتا از طریق کاهش قیمت ها. او همچنان در جزئیات از پرندگان فوق العاده را در خانه اش—”آنها bluebirds بیشتر. / و چند robins. /آه… یک کلارک Nuthatch!” و او نگه می دارد و خواستار توجه به تفاوت بین کشور خود و جهان خارج: “من نشستن در صندلی من,” او می گوید پس از در حال حاضر به ذکر است که واقعیت است. “این 7:10 صبح teakettle شروع به سر و صدا.” حرکت در اینجا اشاره به disorienting واقعیت بسیاری از ما تجربه—زمانی که ما به عنوان خوانده شده اخبار وحشتناک جهان-پایان گه اتفاق می افتد, ما اغلب انجام این کار از آسایش در یک صندلی.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

• در حال حاضر من در یک صندلی نشسته و cackling در این خطوط:

یک بمباران از جغدها در می آید
فقط ضرب و شتم گه از سقف.
پس از آن یک زن و شوهر sandhill جرثقیل.
پس از آن احتمالا ثابت نیم ساعت را به ارزش
از عقاب طاس هر یک از هدف قرار دادن خانه
با ضربه های چوب بیس بال
یکی پس از دیگری و گاهی دو در یک زمان…

• اگر مردم مرگ مفتضحانه از عدم پیدا کردن اخبار در شعر کریگ استدلال می کند در پایان این شعر که مردم نیز جان خود را از عدم پیدا کردن اخبار در اخبار. در حالی که بسیاری از ما گرفته اند و توجه به تازگی برخی از ما قطعا نه. به نظر می رسد مانند ما در حال رفتن به نگه داشتن خواندن اخبار مردمی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im