نگاهی به یک استراحت و خواندن یک شعر: “مغز گسترده تر از آسمان” توسط امیلی دیکنسون

Category: سیاتل No comments

The father of American poetry.

پدر شعر آمریکا. سه شیرها / گتی ایماژ

آن را سخت به فکر می کنم از یک مدل بهتر برای ما لحظه ای از reclusivity از امیلی دیکنسون. برای بسیاری از دلایل خوبی در 30s او به ندرت چپ او وحشتناک پدر خانه است. او صحبت کردیم به مردم از طریق درب گهگاه. با این وجود او یک فاصله اجتماعی پروانه, نوشتن تن از نامه به دوستان به یک برنامه به طور بالقوه خیالی فرد و نوشتن شعر.

او زوم-تماس longhand و اگر او cooped خودش را در خانه او به کاوش کیهان در اشعار او. شاعر جشن این شکل از وسعت در “126 ‘مغز گسترده تر از آسمان…,'” که شما می توانید پیدا کردن در جمع آوری اشعارموجود در کتابفروشی محلی.

چند یادداشت:

• این یکی از آن شعر اشعار که تمایل به این معنی است که هر یک از این شاعر به زبان انتخاب را منعکس شعر موضوع. در این مورد وجود دارد بسیاری از چیزهایی که در این شعر است که “در مورد.” آن را مورد عمل و مقايسه آن در مورد تخیل ما احساس realer از واقعیت و آن را در مورد برخی از شاخه ای از متافیزیک من بیش از حد خسته به فکر کردن در مورد در حال حاضر, اما در واقع, آن را در مورد عدم توانایی ما برای درک تجربه خارج از درک ما است. شما فکر می کنید شما در حال مقایسه دو چیز به یکدیگر است اما در واقع آنها فقط یک چیز است.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

• او مجموعه این پایان نامه که آخرین نقطه با استفاده از جفت از کلمات در طول شعر. در اولین بند او “در کنار هم.” در دوم او “آبی به رنگ آبی است.” و در سوم او “پوند برای پوند.” در هر صورت تحت اللفظی کلمات مشابه هستند اما هر یک اشاره به یک چیز متفاوت است. سپس او به شما بازدید با نهایی جفت: “هجا از صدا.” اگر کلمات خود را متفاوت هستند وجود ندارد “واقعی” تفاوت بین هجا و صدا غیر از معنایی یکی از ما اختراع با مغز ما درست مثل وجود ندارد تفاوت واقعی بین انسان و خدا و یا آسمان و مغز و یا a و b. آن است که این وحشی حقیقت این بازی بین مدلول و دال است که اجازه می دهد تا مغز را گسترده تر از آسمان است.

• من فقط می خواهم به درک این واقعیت است که دیکنسون با استفاده از “مغز” به جای “ذهن” در سراسر این شعر. در هر کلاس کارشناسی شما بحث در مورد چگونگی انتخاب برجسته slippages بین بتن و جزئیات و انتزاع است که اجرا می شود در سراسر شعر (مغز v ذهن), اما آن را نیز فقط یک چیز خنده دار انجام دهید و ما نمی بحث در مورد شاعران انتخاب به خاطر شوخ طبعی است.

• دیکنسون است پادشاه متاسفانه خنده دار ژست. درخشان به عنوان مثال در اینجا خط “مغز عمیق تر از دریا / به نگه داشتن آنها آبی به آبی…” در اینجا او قرض گرفتن رنگ از آسمان به اندازه مغز در اولین بند, اما او همچنین اشاره است که همه ما یک دسته از mopes—ما همه “آبی”—به عنوان مغز است که در آن “همه ما قلب ها و احساسات” را به عنوان جولیا کودک یک بار گفت: از یک خرچنگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>