نگاهی به یک استراحت و خواندن یک شعر: “غزل 76” ویلیام شکسپیر

Alas, poor Yorick, I ripped a huge hit out of his skull.

فقیر Yorick من پاره پاره یک ضربه بزرگ از جمجمه او است. جیمی CCIE

در حال حاضر آن است که 4:20 p. m. در 4/20 است که به عنوان همه ما می دانیم که بهترین زمان و تاریخ به بالا دریافت کنید. من فکر می کنم بهتر شعر برای جشن گرفتن این مناسبت نادر از ویلیام شکسپیر “غزل 76,” شعر آفریقای جنوبی شناس فرانسیس Thackeray نقل به عنوان متنی شواهد برای حمایت از معروف خود استدلال که افسانه ای فارسی شاعر و نمایشنامه نویس احتمالا دودی علف های هرز.

حمایت

صرفه جویی بزرگ در شاهدانه این 4/20 در ریف! سفارش جلوتر @ https://seattle.thereefstores.com

با الهام از یک خط از شعر (“چرا نوشتن من هنوز هم همه, همیشه, همان / و نگه داشتن اختراع در اشاره علف های هرز”), Thackeray تجزیه و تحلیل یک دسته از قرن 17th لوله های موجود در داخل و اطراف شکسپیر در استراتفورد بر ایوان و آنها را پر از druggy ترکیبات.

به عنوان ادوارد Delman helpfully امتیاز در اقیانوس اطلس, Thackeray تیم در واقع مشخص است که نتایج حاصل از آزمایش های شیمیایی بودند “مطرح اما اثبات حضور شاهدانه” هر چند آنها را نشان می دهد بیشتر شواهد قانع کننده از دیگر توهم زا و حتی کوکائین است. که گفت:, Delman به ما یادآوری شکسپیر را در نهایت تبدیل به یک مسافرخانه پس از مرگ او و گسترده ای دوستیابی در لوله ها نیست دقیق به اندازه کافی برای قطعی قرار داده بونگ در بارد دست.

اما پس از آن وجود دارد شعر خود را که شما می توانید پیدا کردن در شکسپیر غزل (من ترجیح می دهم Arden edition), موجود در کتابفروشی های محلی خود را.

چند یادداشت در این “علف های هرز اشاره کرد:”

• اگر ما می تواند فشار علف های هرز مسائل یک طرف برای یک لحظه آن را مفید می دانم که این شعر در مورد رکود و تنش بین یک حقیقت ضروری و شاعر اتهام: هیچ چیز جدید در زیر آفتاب و در عین حال شاعر باید “آن را جدید است.”

چرا من است آیه پس نازا جدید غرور
تا کنون از تنوع یا تغییر سریع ؟
چرا با هم انجام دهید به من نگاه نمی کنار
به جدید-روشها و ترکیبات عجیب و غریب ؟
چرا نوشتن من هنوز هم همه, همیشه, همان,
و نگه داشتن اختراع در اشاره علف هرز
که هر کلمه ای که خداوند تقریبا بگویید نام من
نشان تولد خود را و که در آن آنها را ادامه دهید ؟
O! می دانم عشق شیرین من همیشه نوشتن از شما
و شما و عشق هنوز هم استدلال من;
بنابراین همه من بهترین پانسمان کلمات قدیمی و جدید
هزینه های دوباره آنچه که در حال حاضر صرف:
به عنوان خورشید روزانه های جدید و قدیمی,
بنابراین من هنوز هم گفتن چه گفته است.

• سخنران است که در مورد نیمه راه به آنچه که در نهایت تبدیل به یک دنباله از 154 غزل برابر کار هنرمند مرکزی معضل: من چگونه می توانم نگه داشتن آن تازه است ؟ چرا سعی کنید به نوشتن یک رمان? و یا یک فیلمنامه? مشکل در این مورد به عنوان شکسپیر میسازد فقط قبل از ولتا یعنی “به نوبه خود” از استدلال انتظار می رود در پایان هر غزل است که او نمی تواند جلوگیری از نوشتن در مورد عشق خود را به صورت عادلانه “جوانان” هدف از عواطف خود را در نیمه اول از دنباله. او می یابد یک راه حل برای این مشکل در استعاره: “به عنوان خورشید روزانه های جدید و قدیمی, بنابراین من هنوز هم گفتن چه گفته است.” روز شبیه آنها همان اما هر یک تازه درست مثل تمام این اشعار. پس در هکتار است. در حال حاضر بیایید بیرون.

• من ننگ میراث یکی از سابق شکسپیر اساتید Loreen giese مراجعه کنید, اگر من اشاره نمی کند که شکسپیر استفاده از کلمه “برهان” در این شعر—”O! می دانم عشق شیرین من همیشه نوشتن از تو / و شما و عشق هنوز هم استدلال من;”—متناسب با وسواس سخن گفتن از عشق در lawyerly نظر. Giese مراجعه کنید کار در آژانس در ازدواج آداب و رسوم در اوایل مدرن انگلستان جذاب است اگر شما یک لحظه یدکی و فعال JSTOR حساب. او صرف مقدار زیادی از وقت خود را به خواندن 16 و 17 قرن طلاق و رسوبات نوشته شده در اسکریپت و آنها در حال بوق زدن بود.

• به هر حال بازگشت به گلدان ، در اینجا آبدار بیت:

پشتیبانی غریبه

چرا من است آیه پس نازا جدید غرور
تا کنون از تنوع یا تغییر سریع ؟
چرا با هم انجام دهید به من نگاه نمی کنار
به جدید-روشها و ترکیبات عجیب و غریب ؟
چرا نوشتن من هنوز هم همه, همیشه, همان,
و نگه داشتن اختراع در اشاره علف های هرز…

• به عنوان Thackeray نشان می دهد “اشاره کرد علف های هرز” به احتمال زیاد اشاره به بمب, کون, گاییدن, کش, به ویژه پس از انتخاب کلمه به نظر می رسد به بازی کردن قطعا druggy اشاره به “ترکیبات عجیب و غریب” پیش از آن در این آیه ، اما “اشاره کرد هرز” نیز بدیهی است که اشاره دارد به شعر و موسیقی و یا “ذکر” نوع که گسترش مثل “علف های هرز” در طول زمان شکسپیر و خوشبختانه در خود ما است.

• در یک یادداشت شخصی 76 همواره یکی از مورد علاقه من غزل. من حفظ آن در طول یک شعر سمینار در جمعه بندر آزمایشگاه در سال گذشته از مدرسه گراد پس از آن همیشه با من است. پس از چهار سال تحصیل در رشته شعر و تقریبا تنها به نوشتن اشعار عاشقانه کل زمان من احساس کردم فشار زیادی به نوشتن در مورد به معنای واقعی کلمه هر چیز دیگری. هر چند من فکر کردم کل هدف از مطالعه شعر بود برای نوشتن بهترین شعر عشق شما احتمالا می تواند و سپس خروج از میدان قهرمان من دیدم دیگران داشتن برخی از موفقیت نوشتن در مورد موضوعات دیگر و می خواست به من نشان می دهد محدوده. در پایان روز شما و عشق هنوز هم استدلال من. بنابراین همه من بهترین پانسمان کلمات قدیمی, جدید, هزینه های دوباره آنچه که در حال حاضر به سر برد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de