نگاهی به یک استراحت و خواندن یک شعر: “نه این” اولنا Kalytiak دیویس

حمایت

کمک مالی به El Centro de la Raza را پاسخ اضطراری صندوق امروز در www.elcentrodelaraza.org.

فیونا اپل برنده اینترنت امروز بعد از آلبوم جدید واکشی برش پیچبود آغوش شگفت انگیزی پیچیده نمودار از محافل اجتماعی که شامل indie در فرهنگ منتقدان normie فرهنگ منتقدان لزبین, غمگین, دختران غمگین, bois, پاپ, فمینیست, هر کس که دوست دارد به یاد داشته باشید که زمان احساس می کند دیوانه تحت قرنطینه و من.

بسیاری از شاعران می تواند معتبر واجد شرایط برای عنوان “فیونا اپل از شعر معاصر” اما اگر من مجبور به انتخاب یکی من را انتخاب کنید اولنا Kalytiak Davis, آلاسکا وکیل که در دیترویت و که ممکن است یا ممکن است هنوز هم نوشتن اشعار دیگر.

من دوست دارم بیشتر از آنچه که من خوانده ام از او اما دو شعر بلافاصله به ذهن می آیند: یکی “شعر” من “درایو را انتخاب کنید تا کودکان از مدرسه: یک شعر در Postconfessional حالت” که یک شاهکار است اما زیادی آن را کمی بیش از حد طولانی برای اهداف ما. دیگر است “نه این” است که کوچکتر شاهکار و بنابراین مناسب تر به پروژه ما در اینجا.

شما می توانید هر دو شعر در شعر او نوشتن نیست و دیگر اشعارموجود در کتابفروشی های محلی خود را.

چند یادداشت در “این نیست:”

پشتیبانی غریبه

• فقط به کسب مقايسه سخنرانان در سیب آهنگ ها و در دیویس اشعار هر دو اصلاح افسونگر ارقام که بیش از حد آگاه است که آنها در حال اصلاح افسونگر آمار و ارقام. هر دو بازی با slipperiness از شعر “من” مات خطوط بین سخنران و شاعر و در زمان تکیه بر خواننده فرض کنید سخنران است که شاعر و سپس کشیدن فرش از زیر که فرض است. هر دو بلندگو شامل مردان و زنان در عشق خود را چند ضلعی. هر دو در حال خنده دار است. و هر دو عاشق مخلوط کردن بالا و پایین همان کهنه و معاصر diction و البته مقدس و بی حرمتی. هر دو مدیون بدهی به پلات و باب دیلن.

• مورد علاقه من شعر باعث می شود آن موسیقی با کوچکترین و plainest کلمات و دیویس یکی از پادشاهان این نوع ترکیب است. گوش دادن به آواز خواندن آهنگ فاجعه گفته او شلاق تا با استفاده از فقط چهار کلمه: “خدا من تمام روز ما زندگی می کردند از طریق گفت // نه این / یکی نیست این / نه در حال حاضر / هنوز در این هفته / به حساب نمی کند از دست داده بود در این ماه / گه چه یک سال آن را مکیده, / این پرواز که دهه بود / چه؟” آره, من می توانم!! اما علاوه بر این که من دوست دارم که چگونه خطوط تیز می شکند اضافه کردن هرج و مرج به موسیقی و تقریبا در عمل مانند کاهش پرش در یک فیلم, که نشان دهنده هرج و مرج و سریع به جلو زندگی او را توصیف و در آن خطوط.

• بیشترین اپل-esque خط می رود: “من از دست دو pasts–من / نه ساخته شده از آنها / از طریق هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de