نگاهی به یک استراحت و خواندن یک شعر: مریم Ruefle را “بوسه خورشید”

Category: سیاتل No comments

The title is a pun about oranges.

به عنوان یک جناس در مورد پرتقال است. تومان

همه صحبت از هنرمندان محلی در تلاش برای اتصال به مخاطبان توسط livestreaming خود freaky به اجرای من فکر کردم مریم Ruefle شعر “بوسه خورشید” که شما می توانید در انتخاب اشعاردر دسترس برای خرید در محلی کتابفروشی ها.

Ruefle ساختار شعر در اطراف احساساتی کلیشه های رایج در فیلم: حتی اگر شرایط جدا دو عزیزان می توانید آنها را به نحوی بود در همان محل توسط به دنبال در همان جسم است. در اکثر موارد آن ماه. در Ruefle مورد آن نارنجی او پرتاب تا بالای پرتکاپو جمعیت در پایان زمان خود است.

چند مشاهدات:

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

• به بیان نگرانی عمیق و علاقه به دیگران گاهی اوقات ما با قرار دادن یک دست بر روی شانه و یا جسمی راحتی آنها را در برخی از راه. اما این شکل از بیان است که غیر ممکن است برای بلندگو در Ruefle شعر. “به یاد داشته باشید,” او می نویسد: “بر روی زمین / من نمی دانم که چگونه به آن را لمس کنید تمام شد خیلی خام است.” زمانی که من خوانده ام این شعر در گذشته من همیشه خواندن این خط به عنوان یک بهانه برای شاعران که می خواهم به جای نوشتن در مورد جهان از تجربه آن است. در طول یک بیماری همه گیر هنگامی که ما همه بیان ما نگرانی عمیق خود را برای دیگران با ماندن 6 فوت دور از آنها در تمام اوقات من می توانید ببینید در حال حاضر که بلندگو فاصله از چیزهای دنیوی مانند “گندم و بد و حشرات و عشق” است که واقعا یک راه برای بیان خود احترام زیادی برای جهان است.

• نارنجی در شعر به یاد می آورد این شعر را با عنوان “بوسه بر خورشید” آشکار جناس در Sunkist پرتقال است. گذشته از اینکه نیمه خنده دار جناس تساوی موازی بین شعر خود و خواننده و نارنجی در شعر و دریافت کننده آن است. این یک راه کارآمد به شعر به معنای واقعی کلمه تجسم این ایده است که انسان می تواند اوراق قرضه در فاصله زیادی از طریق به اشتراک گذاشته اشیاء هنری است که موضوع شعر اگر شما از من بپرسید!

• به عنوان با نرودا شعر از دیروز Ruefle توازن او احساسات و عظمت با عابر پیاده عبارات. بهترین مثال از این برای من زمانی است که او می گوید: او ارائه نارنجی “در مورد شما تشنه هستند, که / می کند در این زمان به نظر می رسد مانند یک وحشی حدس می زنم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>