نگاهی به یک استراحت و خواندن یک شعر: “این حیوانات” توسط ناتالی دیاز

به عنوان بسیار خود ما چارلز Mudede اشاره کرده است طبیعت را آغاز کرده است را به ما خیابان های شهرستان. به عنوان با موش در سیاتل بنابراین با بز در ولز.

ظهور ناگهانی بز در, که, کوچک, انگلستان, شهر من را به یاد ناگهانی ظاهر بز در ناتالی دیاز بزرگ شعر “این حیوانات” است که می آید از سال 2012 رسید که برادر من یک آزتکموجود در کتابفروشی محلی. اگر دوست دارید شعر شما را در خلق و خوی بروید و انتخاب کنید تا کتاب جدید پسااستعماری شعر عشق.

چند چیز است:

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

• “این حیوانات” یک مثال کامل از یک روایت شعر. در ابتدا ما دریافت تصویر از یک تکه چوب که سخنران برادر معتقد است که کشتی نوح. سپس ما برخی هنرمندانه قرار می گیرد تفسیری اطلاعات همراه با افزایش عمل او در حال تضاد در مورد اینکه آیا برای نشان دادن بلندگو به “کشتی” یا نه. سپس ما کامل حقیقی کتاب مقدس اوج حیوانات جریان از بلندگو تخیل همراه با به طور ناگهانی بیشتر موسیقی و زبان رنگارنگ. سپس به عنوان برادر واقعیت به طور کامل مصرف بلندگو واقعیت ما سقوط اکشن, آب, افزایش, با چند خوب تماس مجدد به اشیاء قبل از آن در شعر—حتی تصاویر خود را روایت در این شعر. در نهایت برادر—که در آغاز این شعر دیده می شد که در جهان خود را—به طور کامل گرفته شده تاج و تخت در دنیای ما برگزاری “ارک” بالا در هوا مانند یک پیروز شاه. که هرم ساختار همان ساختار هر عمده فیلم های هالیوود و آن را با این نسخهها کار فقط به عنوان به خوبی در فیلم به عنوان نشانی از آن را در اشعار.

• من عاشق راه دیاز به آرامی تبدیل برادر به شکل کشتی نوح هدف از هر آنچه در خیال/بینایی او را داشتن. دست خود را در حال “غرق” مانند کشتی است. بعد او را “غرق باز است.” و سپس در نهایت حتی اگر او رسیده اوج خود بدن او است “هال از استخوان.”

• دوباره من پیدا کردن آرامش در طنز اینجا. در وسط شعر خارق العاده منحرف که می آید در وسط ظاهرا تیره در قسمت برادر شکل زندگی دیاز باعث می شود یک بز شوخی است. “…این oryxes خود را مطابق با شاخ / javelinas jaguars, pumas ، رپتورز. این ocelots / با ریاضی مواجه است. انواع بسیاری از بز است.” وجود دارد بسیاری از انواع بز است. چگونه آنها همیشه مناسب در یک قایق ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de