نگاهی به یک استراحت و خواندن یک شعر: “من کارلوس” توسط Zachary Schomburg

A whole forest of tree machines.

کل جنگل از درخت ماشین آلات. تومان

به تازگی وقتی که من گرفتن یک نگاه اجمالی از بازی های المپیک یا آبشار—هر دو نمایش با بی پایان بازخوانی ارزش های هر دو محدوده با بی پایان کمد—من احساس شدید نیاز به پرش در ماشین و رانندگی کردن به آنها را برای یک روز طولانی پیاده روی. اما حتی اگر بازی های المپیک باز هستند که فقط در کارت برای من در حال حاضر. من نمی اند و هیچ کس در من جوانه گروه می کند و من هنوز نمی ببینید که چگونه شما قرار است برای نگه داشتن فاصله خود را در آن مسیرهای پیاده روی لاغر, بنابراین, به نظر من, آن را احتمالا بهترین فقط به خنک کردن در پیاده روی برای یک بیت.

حمایت

دریافت بلیط خود را برای اولین سلول آنلاین جشنواره فیلم!

برای tamp پایین میل من من تا به حال به کانال پارانویا در مورد جهان طبیعی است که طنین انداز است که wildly ژاک Schomburg شعر “من کارلوس” که شما می توانید پیدا کردن در مرد کت و شلوار, موجود در کتابفروشی محلی. من دوست دارم چند تا از کتاب Schomburg منتشر کرده است پس از اولین بازی خود را به علاوه بسیاری از مسائل او منتشر پایین وجود دارد در پورتلند اختاپوس کتاب اما مرد کت و شلوار هنوز هم طول می کشد کیک برای من.

چند یادداشت:

پشتیبانی غریبه

• رابرت فراست یک بار نوشت: “مثل یک تکه یخ بر روی اجاق گاز داغ شعر باید سوار خود را در آن ذوب” است که یک راه عجیب و غریب گفت: او تنها راضی اشعار که رانده منطق خود را. قطعه ای از یخ یعنی شعر می تواند هر شکل و یا رنگ تا زمانی که آن را در داخل سازگار و یا به طور مداوم داخلی همخوانی ندارد. Schomburg را نثر شعر عجیب و غریب به دنبال ice cube, اما آن را قطعا سواری را در خود ذوب.

• لحظه ای که بهترین نمونه ای از قدرت این استراتژی این است که خط خود را در مورد تگزاس-خانه های سبک. سخنران معتقد است که یک دسته از “درخت ماشین آلات” در مرکز مین باید آن را برای او. چه درخت و ماشین آلات از شما بپرسم ؟ آنها نابکار درخت مانند اشخاص duh. آنها ربوده و ماه را از آسمان و سخنران فکر می کند صدای وزش باد ملایم است که صدای خود را در نقشه. و “آنها را به طور کامل احاطه شده من در مرتع پرورش احشام خانه به سبک” او می گوید: “آن است که در حال حاضر یک کابین وارد شوید.” این ایده از یک کابین ورود به سیستم فقط یک خانه به طور منظم است که به شدت surveilled توسط درختان تنها نوع خنده دار اما از آنجا که تصویر به نظر می رسد مانند آن را به طور طبیعی به پیروی از منطق شعر را به پایان می رسد تا ضربه بسیار سخت است.

• Schomburg نیز با استفاده از تماس تلفنی عنوان ترفند به اثر بزرگ در این شعر. شما در واقع فقط آمار خوان با یک عنوان جذاب که معنا ندارد تا پایان شعر. اما در زمان خواننده به پایان شعر آنها را فراموش کرده ام در این عنوان است. بنابراین زمانی که آنها بازگشت به دوباره خواندن شعر به احتمال زیاد به دلیل آنها بسیار اشتباه در پایان کل شعر ناگهان حس می کند. آن را مانند یک شوخی می کنید یک ثانیه دیر یا کشف است که پاسخ به این مجتمع رمان رمز و راز شما شده است خواندن شده است درست در زیر بینی خود را در تمام این مدت. چرا جهنم است که این مرد پس از freaked در مورد درخت ماشین ؟ آن را نمی کند چرا که آنها در حال جاسوسی بر روی او. این دلیل است که آنها در حفظ و در تماس تلفنی با کارلوس و او را نمی کارلوس. اما اگر او نمی کارلوس پس از آن که جهنم است ؟ او نمی داند. مانند بقیه از ما او هیچ ایده که او واقعا است. او یک نهاد در یک دست کت و شلوار مرد درست مثل درخت ماشین آلات اشخاص در یک درخت کت و شلوار. و این که freakiest چیزی که وجود دارد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de