Only a slight difference in kind, and none in degree.

با اندکی تفاوت در نوع اما نه مدرک. جاستین Paget / گتی ایماژ

من حدس می زنم hoarders داشتن یک بیت از یک لحظه. به عنوان اطلاعات مربوط به فدرال “امداد” بسته نشان می دهد تعداد انگشت شماری از freaky cretins در حال حاضر در حال اجرا در کشور ذخیره کردن ثروت خود را به حومه-brained همسایه در حال حاضر hoards کاغذ توالت. اگرچه با اندکی تفاوت در نوع این ضد دموکراتیک اپورتونيست به اشتراک گذاری یک صفت با استاندارد-موضوع آشکارا گیر آمریکایی بر روی A&E واقعیت تلویزیون نشان می دهد سری Hoardersکه هنوز هم به نظر می رسد در حال اجرا پس از 10 فصل است.

نویسنده و هنرمند کیت دوربین طول می کشد یکی از A&E آشغال pilers به عنوان موضوع شعر او “Hoarders: تارا” که در آن شما قادر خواهد بود برای پیدا کردن بهار آینده در آینده مجموعه ای از موج کتاب. اگر دوست دارید شعر اتمام کتاب الکترونیکی! سرگرمی هایموجود در کتابفروشی محلی.

در ضمن چند یادداشت:

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

• برای صرفه جویی در شما مشکل—و یا لذت بردن از تا بدانند چه خبر است در اینجا من فقط می گویند که Durbin است کنار انتخاب به نقل از Hoarders‘ موضوع با شرح تصاویر گرفته شده توسط این نمایش دوربین. در این مورد تارا کلمات در کج (ایتالیک) و تصاویر در متن ساده.

• اگر swift-حرکت تماشایی از تلویزیون نشان می دهد دعوت بینندگان به بازیگران آسان قضاوت در این hoarders, Durbin استخدام شعر را آهسته تر سرعت را نشان می دهد پیچیده تر تصویر. به جای استفاده از تارا داستان به ما احساس بهتری در مورد خودمان و نه حال hoarders او indicts جنبه های فرهنگ آمریکایی همه ما شرکت در—دین داری—و نشان می دهد ما همدستی در حالی که همه حذف بسیاری از دید شوخی در این فرآیند است.

• مورد علاقه من, لحظه های خنده دار: “من انجام این کار خداوند تواضع توماس Kinkaide پازل سیندرلا قلعه است.” مورد علاقه من خنده دار-غمگین لحظه: “من مغز است نه سیمی برای این 18 سال, پیر شمع ایمیل باز نشده.” مورد علاقه من افسرده لحظه: “مادر من او بود یک اتاق خواب مجموعه ای تولد عیسی مسیح / همه ما به پایان رسید تا در همان حال فرو ریختن خانواده سیرک کمیک استریپ.”