نگاهی به یک استراحت و خواندن یک شعر: “Bahira Piggledy”

The madam in my mind.

این خانم در ذهن من است. فابیو Formaggio / گتی ایماژ

کمی کمتر از یک سوم ملت آپارتمان خانوار نمی تواند پرداخت اجاره توسط 5 آوریل این سال به احتمال زیاد به دلیل اخراج های دسته جمعی و تمرکز ثروت در بالای این کشور در مقیاس درآمد.

حمایت

کمک مالی به El Centro de la Raza را پاسخ اضطراری صندوق امروز در www.elcentrodelaraza.org.

پس از خواندن داستان دلخراش پس از داستان دلخراش از مستاجرها مودبانه شفاعت با صاحبخانه به آن را آسان آنها را برای چند ماه و بودن را رد کرد و تنها چیزی که می تواند خلق و خوی من خشم خانم د Maintenon قهرمان یکی از آنتونی Hecht را “Bahira Piggledy” اشعار. شما می توانید پیدا کردن شعر در Jiggery-Pokery: خلاصه ای از دو Dactylsویرایش توسط آنتونی Hecht و جان Hollander. آن را سخت برای پیدا کردن, اما در اینجا یک کپی استفاده در یک کتابفروشی مستقل.

چند یادداشت:

• من فقط رفتن به پست امروز شعر کامل در اینجا پس من نیاز به مراجعه به آن برای ایجاد حس از همه چیز من قصد دارم در مورد آن می گویند:

Bahira, piggledy,
مادام. د Maintenon
فریاد زد: `تا مال شما! ” زمانی که
با نزدیک شدن به صورت اجاره

و در خشم
Proceded نشان
Iconographically,
فقط به آنچه که او به معنای.

• این “Bahira Piggledy” یا “Jiggery-Pokery” اشعار نیز به نام “دو dactyls” که اشاره به شعر “مربع.” اگر شما می دانید چیزی در مورد شعر نظر شعر را “متر” است که بخشی از ساختار است که بر آیه. این سازه ساخته شده از شاعرانه “،” یک dactyl شاعرانه پا است که متشکل از یک تاکید کرد هجا و به دنبال آن دو بی تشویش هجا. JIGG-er-y است dactyl. POE-et-ry dactyl. سبد خرید-توپ dactyl. Jiggery-Pokery اشعار متشکل از دو dactyls در هر خط و یا “dactylic dimeter” اگر شما می خواهید به گرفتن علاقه داشتن با آن است.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

• اگر شما در حال فکر کردن است که این فرم برای تلفن های موبایل مانند برخی از احمقانه مزخرف اختراع شده توسط یک دسته از حوصله شاعران فقط نشستن در اطراف در جایی احتمالا نوشیدن شراب در گرما این به آن دلیل است. من همین حالا باید یک کپی از Jiggery-Pokeryاما کسی به نام الکس چافی می کند و او مفید تجدید چاپ ساده منشاء داستان موجود در این کتاب در مقدمه آن نوشته شده بود توسط جانت B. پاسکال: “[T]او مخترعان هستند آنتونی Hecht و پل پاسکال (پدر من) با کمک کمی از نائومی پاسکال (مادر من). فرم به وجود آمد که دو نفر از آنها ساکن در آکادمی آمریکایی در رم و پدر من اشاره کرد که ‘شیستوزومیازیس,’ بودن dactylic نیست کار به عنوان یک خط در غیر این صورت iambic شعر.”

• Hecht و پاسکال ایجاد قوانین دیگر برای این اشعار بیش از حد. گذشته از اینکه تشکیل شده با دو dactyls همه آنها باید با کسانی که مزخرف عبارات—”Bahira Piggledy” یا “Jiggery-Pokery.” آنها باید به دو stanzas. خط دوم در اولین بند به نام کسی و خط سوم در دومین بند به یکی دو dactyl کلمه.

• این اشعار همه توصیف موقعیت های طنز آمیز, اما من فکر می کنم آنها نیز ذاتا طنز آمیز است. وجود دارد چیزی در مورد بستنی-کامیون-دانلود آهنگ با کیفیت آیه است که فقط باعث می شود آنها خنده دار است. اما چالش من به شما این آخر هفته اگر شما در حال نشستن در اطراف نوشیدن شراب در گرما این است که سعی کنید و نوشتن یک غم دو dactyl. واقعا غم انگیز یکی نه خنده دار-غمگین یکی هر چند البته من قبول خنده دار-غمگین یکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im