نگاهی به یک استراحت و خواندن یک شعر: “داشتن یک کک با شما” توسط فرانک اوهارا

Category: سیاتل No comments

در یک کنفرانس مطبوعاتی امروز رژیم صهیونیستی. Inslee گفت: هر کس به تماس با افراد مسن در زندگی خود را و از آنها بخواهید “نه برای رفتن به مهمانی های شام و قهوه klatches و دوخت سوزن دریافت-togethers” است که درست به انجام این کار برای سلامت ما و برای سلامت مردم ما را دوست دارم.

اما در حالی که شما به دنبال آن هستید فرماندار سفارشات و سرزنش ها را در زندگی خود من به شما پیشنهاد انجام این کار در یک راه جذاب و پر از خاص اطلاعات شخصی! هیچ کس باور خواهد کرد که شما آنها را دوست دارم ، در میان چیزهای دیگر, فرانک اوهارا را “داشتن یک کک با شما” که شما می توانید پیدا کردن در خود را به زیبایی ناهموار جمع آوری آثار موجود در محلی کتاب فروشی انجام رمانتیک و نسخه ای از این وظیفه است. پیدا کردن الهام در اینجا و خیاط خود را اعلام عشق درآمده است.

چند افکار:

• اگر شما به شعر شما فقط باید به منفجر گذشته تمام کسانی اولیه اروپایی نام شهر و رسیدن به چیزهای خوب. تمام نقطه وجود دارد که فقط برای او می گویند که صرف زمان با دوست پسر خود است بیشتر سرگرم کننده تر از رفتن به تعطیلات و سپس به شوخی در مورد چگونه سفر می تواند نوع خورد به هر حال. یک پیام خوش آمدید در قرنطینه است. تصور کنید که بیمار به معده خود را بر روی یک خارجی و خیابان و نمی دانستند که در آن حمام و سرویس بهداشتی قابل اعتماد هستند. فقط تصور کنید.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

• شعر در مورد چگونه تجربیات زندگی واقعی تهمت و هنر در هر زمان به عنوان زندگی یک بی واسطه تجربه. اما بیش از آن که آن را در مورد ضرورت گفتن مردم شما را دوست دارم چقدر شما آنها را دوست دارم به عنوان او می نویسد: در گذشته خطوط “به نظر می رسد همه آنها فریب خورده از برخی تجربه شگفت انگیزی / که نمی خواهید به هدر می رود بر من به همین دلیل است که من به شما گفتن در مورد آن.” البته غیر قابل اجتناب تناقض در اینجا است که o’hara است رله این پیام از طریق شعر است که بسیار با واسطه تجربه. این است که همه می گویند: هنگامی که شما با داشتن یک کک را با یک دوست در یک زوم اتاق و یا از طریق تلفن این آخر هفته در آغوش متوسط! مانند خواندن یک شعر, صحبت کردن با کسی در گوشی و یا در vid چت یک تجربه واقعی است, بعد از همه.

• O’hara آغاز فروش کارت پستال در MOMA و کار راه خود را به تبدیل شدن به شریک متصدی. او بیشتر زد با نقاشان اکسپرسیونیست انتزاعی و کمک کرد تا مورد پسند عامه کردن کار خود را. او نوشت: اشعار در ناهار خود را می شکند و در نهایت تبدیل به یکی از تاثیر گذار ترین شاعران که تا کنون زندگی می کردند. درگذشت غم انگیز پس از برخورد با یک جیپ در آتش جزیره است. درس: آیا رفتن به ساحل با دوستان خود را در حال حاضر!!!

• من خوانده ام این شعر شاید 700 بار در زندگی من و به این روز من هنوز هیچ ایده چه چیزی o’hara یعنی زمانی که او می گوید: “در نیویورک 4 ساعت نور ما دست خوش پیشامد میشه عقب و جلو / بین هر یک از دیگر مانند یک درخت تنفس از طریق آن عینک.” و در عین حال به نوعی آن را مورد علاقه من خط در شعر. در اینجا o’hara کانال های خود را از دوستان نزدیک مرحوم جان Ashbery که تسلط شعر توانایی به صدا مانند آن را حس می کند حتی زمانی که آن را نمی کند. من واقعا نمی دانم آنچه در آن به معنی برای یک درخت به تنفس از طریق آن عینک—آن برگ ؟ یا آن را باید عینک است ؟ —اما حکم ریتم به من می گوید این یکی از طبیعی ترین و باستانی intimacies قابل تصور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>