نگاهی به یک استراحت و خواندن یک شعر: “Crash Test Dummies از ناقص خدا” توسط Dean جوان

Essential.

ضروری است. Natalie Fobes / گتی ایماژ

شب گذشته فرماندار جی Inslee تلقی کارکنان geoduck شیلات “ضروری” است که به من یادآوری بدیهی است که از یک خط از شعری از دین جوان به نام “Crash Test Dummies از ناقص خدا.” شما می توانید پیدا کردن شعری که در شوک, شوک, اولین کتاب او در منتشر شده پس از (خوشبختانه با موفقیت تحت عمل پیوند قلب در سال 2011. این کتاب در دسترس است به عنوان بسیاری از آنها در کتابفروشی های محلی خود را.

چند یادداشت:

• جوان همیشه به نقل از خود تأثیرات عمده ای که شاعران به اصطلاح نیویورک مدرسه (شما در حال حاضر ملاقات کرد فرانک اوهارا) و همچنین بزرگ, فرانسوی, سورئالیست ها. این تاثیر آشکار خود را در فوق العاده و ماندگار اعوجاج شعری ساختار. به جای دادن ما پایدار سخنران یا “شعر ” من” او گاهی اوقات به ما می دهد یک دسته از صداهای مختلف هیچ یک از آنها می توان اعتماد کرد. و هنگامی که او فقط به ما یک صدا که صدا با استفاده از استدلال انجمنی برای جهش از خط به خط به جای زیر برخی از حکومت متر (به عنوان در یک غزل). و در حالی که یک موضوع کلی و یا موضوع اغلب حکومت بلندگو افکار ارتباط بین تصاویر و زبان نیست به عنوان تنگ است که آنها در یک شعر شعر گفتن رابرت فراست.

• بیایید فقط یک مثال از چند خط “Crash Test Dummies از ناقص خدا” که شامل خط که مرا به یاد Inslee را اعلام:

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

آن همه در ذهن کثیف, ذهن ؟
شاید خدا سعی کردم به نوبه خود شما را به یک زباله می تواند
بنابراین شما می تواند برداشته شود توسط کامیون هیدرولیک
اسلحه و ضرب دیده خالی است. شاید یک مخروط برف
بنابراین شما می تواند مهم و شیرین و کاهش یافته است.
شاید تناسلی رو bivalve به نقش برآب می شود
با سس فلفلی تاباسکو و خورده کل یا به جلال او
تولید مروارید.

در نگاه اول این آبشار از تصاویر به نظر می رسد اما همه آن را متناسب با هم در زیر موضوع “سطل زباله.” جوان را “کثیف” جهش البته به یک تصویر از یک “زباله می تواند.” او پس از آن جهش به کاهش برف مخروط است که یک قطعه از زباله است. این “دستگاه تناسلی رو bivalve” خواستار بازگشت به بلندگو را “کثیف” و در حالی که تصویر نهایی از “مروارید” است که یک جواهر به چشم انسان آن را اساسا زباله به bivalve. سورئالیست ایده در اینجا این است که ما sensorium ساخت تمام این اتصالات ناخودآگاه است که چرا بخشی از شعر احساس رضایت حتی اگر آن را شامل ظاهرا wildly مختلف تصاویر.

• آن را نیز سرگرم کننده به یاد داشته باشید که مروارید در bivalve لینک به این جایزه در Cracker Jack جعبه که باز می شود در این شعر. هر دو از کسانی که لینک تصاویر به خدا جوان بحث خیلی طنز آمیز در بخش میانی—پس از همه, ما زباله از خدایان و یا آنها ما سطل زباله, و نه حزب به نظر می رسد به خصوص پمپ که در مورد رابطه. ده امتیاز اگر شما می توانید به من بگویید که در آن خط در مورد ترشی نیزه متناسب به شعر منطق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im