نگاهی به یک استراحت و خواندن یک شعر: “ارتباط ≠ اتصال” توسط جنی ژانگ

حمایت

دریافت بلیط خود را برای اولین سلول آنلاین جشنواره فیلم!

دیروز برنادت مایر 75 تولد, اما آن را نیز تولد جنی ژانگ مجموعه جدیدی از اشعار عزیزم من اول تولدمنتشر شده توسط پورتلند را قلع خانه.

عزیزم من اول تولد به شرح زیر ژانگ ترش قلبیک “اغلب نفرت انگیز” کتاب داستان های کوتاه است که برنده یک زن و شوهر بزرگ-زمان اهدای جوایز به دست آورده و ستایش بالا از نویسندگان خوب.

من فقط به حال این شانس را به خواندن نیمی از این اشعار از کتاب جدید قبل از توزیع کردن من کپی به Jasmyne اما چند من به عنوان خوانده شده بودند مثل همیشه خنده دار-غمگین به عنوان جهنم آغشته به مایعات بدن و پر از افکار در indignities تحمل توسط زنان و آسیایی و آمریکایی است. هر چند این نیز برش با چپ انتقادات و انتقادات از چپ به علاوه تاملات در عمل مانند یک کودک به عنوان یک فرد بالغ (من فکر می کنم?), به علاوه جوک. خوشبختانه برای من و برای شما LitHub انتشار یک شعر از کتاب به نام “ارتباطی ≠ اتصال” است که بیش از ارزش خود را در زمان.

اگر شما به دنبال یک دلیل برای ساعت در 4:00 بعد از ظهر فردا (7 p. m. EST) ژانگ راه اندازی خواهد شد کتاب او به جهان در یک زوم حزب توسط بروکلین کتاب سحر و جادو است. شاعر فیلمنامه و مواد غذایی برای تهت شرکت میزبان تامی پیکو خدمت خواهد کرد به عنوان کتاب او doula و به احتمال زیاد خواهد شد به عنوان خوانده شده از یکی از چهار بسیار خوب کتاب شعر, همه در دسترس است در محلی کتابفروشی ها.

در ضمن چند یادداشت:

پشتیبانی غریبه

• مانند بسیاری از شاعران بزرگ معاصر در “ارتباط ≠ اتصال” ژانگ ارائه یک سری از پررنگ اعلانی جملات که به نظر می رسد قطع در ابتدا—به عنوان اگر خواننده به سادگی تنظیم به افکار تصادفی از سخنران—اما که در واقع یکی شدن در اطراف یک نگرانی است. در این مورد که نگرانی سازه های به هم پیوسته است که تسلط بر جهان: سفیدی سرمایه داری و تبعیض جنسی. و یا به عنوان زنگ قلاب اغلب آن را به حال سفید supremacist سرمایه داری و مردسالاری.

• در سه خط اول ژانگ سخنران ارائه می دهد امکان فرار از این سیستم این است که نتیجه در نهایت حاضر—”اگر چیزی وجود دارد نرمتر?” سخنران به سرعت رد فکر—”این یک پرنیان اگر آن را جبران نشده”—و شروع به تسطیح برخی از انتقادات در گریزناپذیر سیستم و پس از آن برخی انتقادات از این نقد.

• او می دهد یک کلاس و نژاد تجزیه و تحلیل است که می شود به “درهم و برهم” و که نمی کند: “میراث دختران برای مثال نگاه کنید بهترین بازگشت / نه من یا مادر من یا من عموزاده یا من aunties;” سپس اذعان او ندارد آن را به عنوان بد دیگران “حداقل من نگران نباشید در مورد یک گلوله از طریق مغز من;” سپس قطره غم انگیزترین zinger تا کنون: “حداقل زمانی که من بحث من فقط خاموش کردن خودم.” پس از آن سخنران در تلاش برای پیدا کردن قدرت در شناسایی و اتصال مجدد با اجداد او اما نشان می دهد برخی از مشکلات وجود دارد قبل از “پذیرش برخی از سرزنش” را با خود به نقد یک لحظه اقدام به جذب. او سپس بسته با واکسن در خود خدمت effacements از مردان و تا حدودی مانند راجر ریوز شعر ما در هفته گذشته اذعان که آخرالزمان تنها واقعی فرار از این وحشت: “ما منقرض شده پس از مدتها پیش / همه شما با دیدن اکنون / رویایی است که زندگی می کند / تنها زمانی که خیال باف.” چند شاعران می تواند ارائه است که بسیار پیچیده و افسرده در حالی که فلسفه کرک شما در همان زمان پس از انتخاب آنچه شما واقعا باید به جز برای خرید تمام کتاب های او.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de