نگاهی به یک استراحت و خواندن یک شعر: “در Pegasus” توسط Terrance هیز

No one can cancel pride.

هیچ کس نمی تواند انصراف از غرور و افتخار است. دن Kitwood / گتی

من مطمئنم که شما شنیده ام اما غرور لغو شده است. و یا آن را pivoting به جریان ویدئو برای زنده ماندن مانند بسیاری از دیگر ارجمند, گی, موسسات. البته تنها شعر من فکر می کنم این است که “در Pegasus” توسط Terrance هیز. شما می توانید آن را در کتاب خود عضلانی موسیقیموجود در کتابفروشی محلی.

حمایت

کمک مالی به El Centro de la Raza را پاسخ اضطراری صندوق امروز در www.elcentrodelaraza.org.

بله این شعر در اواخر 1990s آمار نوشته شده توسط یک مرد مستقیم در مورد یک مرد مستقیم احساس کمی غور و تعمق در یک همجنس باز, باشگاه, اما چه هستم من قرار است انجام دهید ؟ ؟ ؟ هر چند من عاشق غرور و هر چند من با خوشحالی مارس در این جشن بزرگ از LGBTQness آن را برای من پس از آن سخت است برای من مربوط به این لغو. من حدس می زنم آن را مانند که چگونه من می خواهم احساس اگر سوپر باول لغو کردم? و یا اگر آنها لغو رفتن خسته کننده تاریخ?? به هر حال هیز شعری است که بیش از ارزش خود را در زمان و من سعی کنید به را تشکیل می دهند برای نوشتن در مورد hetero زل زل نگاه کردن در پایان این پست و در پست های آینده, اما, در حال حاضر, من افراط با چند یادداشت:

• اگر ویتمن در نظر گرفته شده است از شعر آمریکا و Dickinson, پدر آمریکایی, شعر ارفیوس موسیقی دادن و شاعر است و خدا از همه “غربی” شعر است. در آن برای اولین بار از خطوط هیز مقایسه رقصندگان دارای شور و شعف و پیشرفت در بلندگو به mauling از ارفیوس موسیقی دادن و شاعر در دست Maenads که پاره او را به تکه انداخت و سر خود را در یک رودخانه پس از امتناع از بازی موسیقی برای آنها. “سر خود را هنوز هم آواز با چنگ, شناور به لزبوس که اوراکل از ارفیوس موسیقی دادن و شاعر تاسیس شد,” با توجه به افسانه ای. شما می توانید ببینید که چرا ارفیوس موسیقی دادن و شاعر است که خدا از شاعران است. است هیز بلندگو کمی ضد همجنس و یا کمی جنسیتی در این خطوط ؟ چرا که اولین خطوط اولین گام در بلندگو شاعرانه سفر از احساس ناراحت کننده به تحقق است که تمایلات جنسی مایع است.

• هیز ساختار شعر خود را با استفاده از تلخی فرمول است که یک نوع در بیشتر عاشقانه شعر فرم است. تلخی فرمول به سادگی ارائه در حال حاضر پس از آن گذشته و سپس در حال حاضر با گذشته به طور معمول با استفاده از تصاویر. در این مورد هیز بافت و از زمان حال و گذشته داستان ارتباط حرکات رقص در باشگاه با یک جسمی و تا حدودی جنسی نر پیوند تجربه از پیش از آن در زندگی خود. او هم رقصید shirtless با یک پسر “در میان کرمهای & حموم با / بطری های آبجو & tadpoles / لغزنده به عنوان،” به عنوان رقصنده رقص هیپ هیپ او به یاد می آورد وزن خود را دوست هیپ در خود لگن به عنوان او انجام او را بر روی پشت خود را به ایمنی بیان عشق او به خاطر بهتر از او به یاد اولین بوسه. در حال حرکت به عقب و جلو در زمان مانند این supercharges خط نهایی که فیوز گذشته و حال در یکی از بزرگ گی سالن است که همه ما “wet & مقدس در دهان خود.”

• از طریق درخواست بخشش برای نوشتن در مورد خود نگاه پس از اخبار از غرور را محوری من در حال حاضر بهترین LGBTQ اشعار/کتاب از تجاوز شاعران من می توانم از فکر می کنم در 15 ثانیه که من نوشتن در مورد مدتی در این تابستان به امید خدا و نهر دراز نمی ما همه خاموش.

“کره بادام زمینی” توسط آیلین مایل است. واقعا بزرگ اواسط جولای سوسیس.

“شعر عشق” توسط Audre Lorde. “و من می دانستم که زمانی که من وارد من شد / باد بالا در جنگل های توخالی است.”

“آهنگ از خودم یازدهم” توسط والت ویتمن. “بیست و هشت مردان جوان استحمام توسط ساحل / بیست و هشت مردان جوان و همه خیلی دوستانه است.”

“تیراندازی با کمان” توسط استفانی برت: “آن را مانند دست زدن بدون دست زدن / به جز هنگامی که وجود دارد, همچنین, دست زدن و حال کردن.”

“Les Luths” توسط فرانک اوهارا. حفظ زیر چهار خط از این شعر و زندگی خود را تا حد زیادی بهبود بخشد: “من احساس به خصوص testy در جدا بودن از / من عاشق ترین دلتنگ عملی فشارهای پول / وقتی که من می خواهم تنها به تکیه بر آرنج من و خیره به فضا احساس / یک گرم چیز زیبا در جهان, تنفس بر من راست دنده.” او به معنی وینسنت وارن.

پشتیبانی غریبه

کسی توسط Ari Banias

IRL توسط تامی پیکو

“کولوسئوم” با Jerico قهوه ای: “من آنچه از طرف گلادیاتورهای تماس / یک مرد در عشق—عشق / که هر یادآوری ما جان سالم به در برد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im