More the mood today.

بیشتر خلق و خوی امروز. تومان

پس از آن ماسک روز در این وبلاگ, من تا به حال grand جاه طلبی از نوشتن در مورد William Butler Yeats و عجیب و شوهر, ماسک, نظریه که اگر من به یاد من درس درست است چیزی برای انجام با خود و ضد خود, چگونه خود ما در حال حاضر است که در واقع مخالف خود واقعی ما و چگونه این ایده پدید آمده از Yeats وسواس با منطق و با دیگر نظریه “gyres” اما پس از آن من در زمان یک زن و شوهر تلفن, تماس, خورشید رفت و تنها چیزی که من می خواستم به خواندن و نوشتن در مورد, با این حال, به طور خلاصه, بود فرانک اوهارا را “حیوانات” است که شما می توانید پیدا کردن خود را در جمع آوری اشعارویرایش توسط دونالد آلن.

حمایت

جهت جلو و صرفه جویی در شاهدانه – دیدار TheReefStores.com به صورت هفتگی ویژه در حق بیمه محصولات!

جمع آوری شده که در دسترس است در محلی کتاب فروشی مطلق است ظروف سرباز یا مسافر از charmingly بد اشعار چون تقریبا تمام اشعار o’hara تا کنون نوشت یا معمولی ارسال به دوستان خود—که او بسیاری—اما یکی از لذت های بزرگ دهه بیست سالگی من بود و صفحه بندی از طریق آن به صورت تصادفی و پیدا کردن سنگهای. “حیوانات” یکی از آنها بود.

چند یادداشت:

• من رها Yeats برای “حیوانات” امروز من فکر می کنم چون o’hara در شعر بهتر است متناسب با خلق و خوی ماسک بیرون کشیدن درون من—نشانه ای از تغییر زمان این احساس که زندگی مسیر را عوض کرده است تا به طور کامل برای بسیاری از مردم است. بیش از آخر هفته من راه می رفت پایین به Pike Place, نورد چشمان من در یک زن و شوهر چسباندن آدامس آدامس دیوار در وسط یک بیماری همه گیر (زندگی تغییر نکرده برای برخی از گردشگران من حدس می زنم), رهبری را به آب نگاه کرد و هنوز هم سکوت سیاتل بزرگ چرخ و فکر قبل از COVID عصر. افتتاح خطوط o’hara شعر شناور به مغز من: “آیا شما را فراموش کرده ام آنچه ما مثل پس از آن / زمانی که ما هنوز اول رای / و روز آمد چربی با یک سیب در دهان خود.”

• اگر چه آن ممکن است به نظر می رسد کمی تصادفی شعر خیلی ساده است: سخنران این است که فکر بازگشت به زمانی که تکه تکه انرژی جوانی blunted درد کمبود—”ما می تواند مدیریت کوکتل از یخ و آب”— و وقتی که جوانی و انرژی به نظر می رسید بی نهایت—”ما نمی نیاز به تجهیزات.” اما در حال حاضر به دلیل فاصله او را جدا از فرد او بود که همه با او را متوجه خود حسرت به “سریع تر / یا سبزتر” است که واقعا فقط یک حسرت می شود و نزدیک به آن شخص او را دوست داشت احتمالا دیرین خود را دوست پسر, Vincent وارن.

• من فکر می کنم o’hara دور می شود که خود آگاهانه و عاشقانه ending—”ای شما / بهترین بودند از همه روز”—تقریبا به طور کامل از آنجا که خط نهایی ، به عنوان او اغلب در اشعار دیگر اوهارا دستاوردهای بزرگ سرعت از طریق اجرای احکام و در پایان این شعر او اساسا وقفه خود را با آن عاشقانه “O” را به عنوان اگر فقط به فکر خود عشق ناگهان غلبه او وام او از جوانی که با سرعت و انرژی است. منظور من در اینجا چیزی است که شعر می خواهم که اگر او شکست خط یکی مانده به آخر در “من:”

من نمی خواهم به سریع تر
یا سبزتر از در حال حاضر اگر شما با من بودند
O شما را به بهترین از همه روز من

پشتیبانی غریبه

نفرت انگیز Instagram شعر. حساب کاربری خود را حذف فرانک!!! اما با اصلی شکستن قلب من یک پرنده:

من نمی خواهم به سریع تر
یا سبزتر از در حال حاضر اگر شما با من O شما
بهترین از همه روز من

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de