حمایت

تاریخ Herbn عناصر برنامه های وفاداری و صرفه جویی 20 ٪ در اولین خرید خود! @ HerbnElements.com

به گسترش عشق پیش از کتابفروشی مستقل بعد این شنبه کتابفروشان در سیاتل هند در حال خواندن انتخاب از Ross, همجنس باز, کتاب دلخوشیهامجموعه ای از مقالات کوتاه و فهرست نویسی از یک سال از کوچک و متوسط و بزرگ به وجد نویسنده زندگی است. شما می توانید این خوانش @SEABookstoreDay در Facebook, Twitter و Instagram. روز شنبه, آوریل 25 در 4ساعت PDT شما می توانید به تماشای یک livestream مکالمه بین گی خود و رابرت Sindelar از سوم کتاب که من به شدت توصیه می شود.

شما می توانید بگویید اگر شما در حال حاضر به تماشای vid من نوشته بالا, گی یک ریدر مغناطیسی که انفجار با شور و شوق است که تا حدودی تعجب آور با توجه به پایدار مطالعه شعر دشوارترین موضوع: شادی. گی, اغلب خود را می یابد در طبیعت اما او در می یابد آن را swirled با درد و ستم سیستماتیک و همه بقیه. یکی از شناخته شده ترین اشعار “کوچک مایحتاج واقع” ارائه می دهد اگر بیشتر خاموش مثال از سبک خود را و من فکر می کنم در مورد آن هر بار که من شنیدن نام او. شما می توانید آن را در کتاب خود فروشگاه از شرم قدردانیدر کتابفروشی های محلی خود را که در آن شما همچنین می خواهید پیدا کردن کتاب دلخوشیها.

چند یادداشت:

• برنامه نویسی توجه داشته باشید: این یکی از آن اشعار که در آن عنوان اولین خط از شعر بنابراین شما فقط قرار است به عنوان خوانده شده آن را مستقیما از طریق.

پشتیبانی غریبه

• افسر Pantaleo کشته شدن اریک گارنر در جولای 17, 2014 پس از قرار دادن او را در آنچه به نظر می رسد با یک سبد. گارنر آخرین کلمات “من نمی توانم نفس بکشم” شد rallying cry برای زندگی مهم جنبش است. در این شعر, گی ما طول می کشد خاموش از خیابان و پارک که در آن جلب می کرد “برای برخی از زمان” در باغبانی وزارت.

• همه مراقب مصون سازی و مقدماتی گی در شعر دستیابی به تعدادی از اهداف است. اول از همه, آن را نشان می دهد یک نوع دقت در تفکر که افسر Pantaleo نمی نشان می دهد در آن روز. Pantaleo نیست نگاهی گارنر به عنوان یک پدر و باغبان. او فرض بی گناهی. او در گارنر به عنوان یک تهدید که می تواند فشار او را از طریق یک نمای پنجره. مسطح انسان به کلیشه های نژادپرستانه یک شکست تخیل شواهد از عدم عمیق از دیدگاه و سیاه و قهوه ای مردم مرگ هنگامی که پلیس قادر به فکر می کنم در این شرایط. حتی اگر این احتمالا درست است که گارنر کشت گیاهان است که آن را آسان تر برای ما به نفس, گی تعهد به حقیقت است به طوری که او نمی خواهد می گویند آن را قطعی. او وجود ندارد. او نمی دیده بان گارنر دست نزول به زمین است.

• به عنوان یک ویژگی های مهم این مصون سازی نیز ایجاد انتظار در چه خواهد بود در غیر این صورت شاید خیلی شسته و رفته از یک استعاره برای راه گارنر است که هنوز هم با ما به معنای واقعی کلمه راه خود را از گیاهان و ظاهرا از طریق نفوذ خود را در یک جنبش است که همچنان به مبارزه برای پلیس واقعی پاسخگویی اقدامات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im