نگاهی به یک استراحت و خواندن یک شعر: “یک Mown چمن” توسط لیدیا دیویس

Better a long lawn.

“بهتر از چمن است.” تومان

این بیماری همه گیر را هدیه کوچک نادر و وزن در مقایسه با بار سنگین از مرگ و سختی های اقتصادی دنیا توسط میلیون ها نفر در سراسر جهان, اما من تعداد کل عدم محوطه سازی در پارک های محلی در میان آنها است.

حمایت

دریافت بلیط خود را برای اولین سلول آنلاین جشنواره فیلم!

پارک ها اجازه چمن رشد می کنند و من آن را دوست داشتنی. عصر روز گذشته در حالی که انتظار برای دیدار با یک دوست بر روی تپه در کال اندرسون پارک, من نمی تواند کمک کند اما “ناب و قرص نان در سهولت رعایت یک نیزه از تابستان چمن” ویتمن به سبک, برای چند دقیقه. من می دانم که ما قرار است به #KeepItMoving اما من اعتراف می کنم من فقط بسته در من و من فاصله که من blissed ، زمانی که دوست من در نهایت وارد او کبوتر چهره برای اولین بار به مدت طولانی نرم تافتز حتی قبل از گفتن سلام. گفتگوی ما درباره ما-چمن lust او را به یاد یکی از مورد علاقه خود را نثر اشعار توسط لیدیا دیویس. آن را به نام “Mown چمن” و شما می توانید پیدا کردن در, بهترین شعر آمریکا 2001در دسترس محلی کتابفروشی ها. آن را نیز ممکن است در داستان های جمع آوری شدهاست که قطعا ارزش وقت خود را.

چند یادداشت اول از دیویس خودش:

• اجازه دهید فقط می توانید یک بیت از اصطلاحات از راه واقعی سریع: یک “نثر شعر” فقط یک شعر بدون خط می شکند. هر چند این شاید یک تفاوت و بدون تمایز و نثر شعر فقط احساس می کنم بیشتر شبیه شعر از “کوتاه-داستان های کوتاه” از آنجا که آنها حرکت می کند بیشتر شبیه به شعر است. که زبانی منطق دیکته خود را شارژ پایین صفحه است. وجود دارد بسیار طولانی مقالات نوشته شده در مورد این موضوع اما آنها خسته کننده است. برای اهداف ما اگر چیزی احساس می کند مانند یک شعر آن است.

پشتیبانی غریبه

• در مورد “یک Mown چمن” دیویس با استفاده از انجمنی منطق و کلمه بازی به پرش از حکم به محکومیت او به عنوان به آرامی و درخشان توسعه پایان نامه ارتباط وسواس امریکا با mown چمن به امپریالیسم آمریکا که در پایان شعر زیر عبور می کند مطلق حس به شما:

قطعا lawman می تواند و توده یونجه یا کاه چمن. نظم و قانون می تواند دیده می شود به عنوان شروع از چمن منظورارزش توسط بسیاری از آمریکایی…آیا بیشتر چمن در امریکا را بیشتر lawmen در امریکا ؟ آیا بیشتر چمن را بیشتر نم? بیشتر mown چمن ساخته شده بیشتر بلند زاریاز او. یا یک چمن سوگواری. به طوری که اغلب او گفت: آمریکایی ها می خواستند بیشتر mown چمن. همه از امریکا ممکن است یکی از طولانی mown چمن.

• در مصاحبه با ” Filreis مؤسسین PennSound های ارزشمند بایگانی از خوانش شعر و ضبط دیویس تماس “یک Mown چمن” یکی از شاید دو تنها سیاسی اشعار او تا کنون نوشته شده است. او همچنین تمام وجودي کار برای من زمانی که او می گوید که او با استفاده از دایره منطق انتقال حس خود را از سرخوردگی با زبان ناتوانی واقعی ایجاد تغییر سیاسی در جهان: “من می توانم بازی با زبان همه من می خواهم, اما آن را نمی خواهد تغییر این mown چمن.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de