نگاهی به یک استراحت و حرکت بدن خود نوزاد: یوتیوب تمرینات شما می توانید

Category: سیاتل No comments

No space for this when youre social distancing!

هیچ فضایی برای این کار زمانی که شما اجتماعی فاصله! لیندون استراتفورد/گتی ایماژ

بیش از گذشته یا دو ماه من در بر داشت یک چند در خانه تمرینات من می تواند به پایان رسید و در 20-یا-خیلی دقیقه. آنها نیاز به هیچ ابزار های دیگر به جز حصیر. قبل از من تا به حال یکی از کسانی که من با استفاده از یک حوله (من توصیه نمی شود. من تا به حال بدست به یک روال تا زمانی که روال پرتاب شد از پنجره بیرون را حدود دو هفته پیش به دلیل COVID-19.

برخلاف چگونه آن را به بازار عرضه کار کردن نیست فقط در مورد از دست دادن وزن است. برای من هر زمان که من در اطراف برای انجام آن من به طور کلی احساس بهتری در تمام روز و—من عمدا شاخی در اینجا—بیشتر زنده.

مشکل این است که من شده اند انجام می دهند. در حال حاضر من از ابتدا شروع دوباره و بدن من احساس مانند شیر سویا است که از ان برای منجمد کردن به توفو. حرکت آن را در هر نوع عمدی راه این است که ارتکاب به یک کمی درد. که سخت است. بنابراین اجازه دهید آن را با هم.

الکسیس رن را مطلق می تواند بحران الماس

من به شما اجازه نمی برای تکمیل تمام از این فیلم در روز اول خود را. من به شما اجازه به خم شدن زانو خود را هنگامی که شما انجام عمودی بحران و یا قرار دادن دست خود را در زیر لب به لب خود را هنگامی که شما انجام قیچی ضربات. لذت بردن از کمی استراحت پا-شیپور خاموشی شما میدوی را از طریق. مارول در تخته تاب. این فیلم سخت است! اما آن را همه کاره. من abs جیغ هر بار که من آن را انجام دهد بدون توجه به آنچه. اما بیشتر من آن را انجام دهد کمتر غیر ممکن به نظر می رسد.

شما احساس می کنید این یکی از پاهای خود را

قلب یک ضرورت است. من این فیلم هر زمان که من می توانم خودم را برای رفتن برای یک اجرا. اگر همه چیز را به نوبه خود برای پناهگاه در محل بدتر از این را تبدیل به جدید من تنه زدن. خود به خود هر چند آن کار می کند بیشتر خاص عضلات (خدا من را فراموش کرده چه سخت squats). همچنین عجیب و غریب تخته burpees او در پایان دیوانه هستند.

نه واقعا “کار کردن”

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

یوگا است که سخت تر از آن به نظر می رسد! این نمی توانید عضلات خود را هارد راک یا هر چیز دیگری اما من پیدا کردم این فیلم واقعا من بیدار در یک راه خوب است. اگر شما نمی انجام هر گونه تمرینات من پیشنهاد می کنم کششی یا یوگا. وجود دارد یک تن از هدایت فیلم ها برای کسانی که. شما پیدا کنید که شما احساس می کنید واقعا خوب پس از.

Okay, that’s it. که واقعا به عنوان بسیاری از فیلم به عنوان من می دانم — من به یک متخصص. من ممکن است مجبور به شیرجه رفتن عمیق تر به روده تناسب اندام یوتیوب به زودی. اگر شما هر گونه ورزش فیلم های شما را می خورم لطفا به اشتراک گذاری آنها را با من.

به هر حال من شده است با استفاده از نوشتن این پست به عنوان یک وسیله بیشتر به بدفع الو قت گذراندن بنابراین من حدس می زنم من انجام این تمرینات در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>