درب عقب اتومبیل متحرک صف شامل Dierks Bentley Lynyrd Skynyrd TLC

Dierks Bentley Lynyrd Skynyrd جاستین مور و TLC در میان هنرمندان ارائه موسیقی متن فیلم به نسخه سوم از درب عقب اتومبیل متحرک که حرکت می کند به یک محل شناخته شده برای tailgating — خودکار باشگاه جاده سریع السیر در فنتنا — Aug. 15 و 16.

و پارکینگ در پارتی طرز فکر جلو و مرکز که آن را به بنتلی با توجه به ملیسا Carbone از بنیانگذاران این جشنواره است.

“ما سعی می کنید برای رسیدن به سران tailgaters,” Carbone گفت. “او قطعا هنرمند شما می خواهم می خواهم به اویختن با.”

بنتلی یک فن مورد علاقه در جنوب کالیفرنیا در حال راه اندازی یک تور با خود ساختگی ’90s, باند کشور شوالیه است که او را به سان دیگو در مارس 7 و Wiltern در لس آنجلس در 8 آوریل. اما در عقب اتومبیل متحرک او انجام خواهد شد که خود Carbone در مصاحبه ای گفت:.

ثبت نام برای جشنواره عبور عضویت در خبرنامه. این که آیا شما یک Coachella lifer یا ترجیح می دهند به تماشای از راه دور دریافت هفتگی اعزام در جنوب کالیفرنیا جشنواره موسیقی فصل است. مشترک شدن در اینجا.

دیگر کشور اعمال در صف شامل Justin Moore, Billy Currington کارلی پیرس یک هزار اسب لوگان يار و راس الیس با بیشتر به آمده با توجه به انتشار اخبار.

همچنین در این لایحه دو عمل Carbone به نام کارت های وحشی: Southern rock band Lynyrd Skynyrd و TLC, the ’90s R&B گروه “آبشارها” شهرت.

این جشنواره در حال حرکت است به سوم آن محل در سه سال — خودکار باشگاه جاده سریع السیر در فونتانا نسکار صفحه اصلی آهنگ در جنوب کالیفرنیا.

درب عقب اتومبیل متحرک سرچشمه به عنوان یک رویداد برای یک روز در پارکینگ فروم در کالیفرنیا در سال 2018 با Toby Keith headlining.

در سال 2019 از بنیانگذاران ملیسا Carbone نقل مکان کرد و آن را به امپراتوری درون مرزی. این اصل اعلام کرد برای SilverLakes اسب سواری و ورزشی پارک در نورکو اما نقل مکان کرد و دو مایل از شمال 160 هکتار از توسعه نیافته چراگاه گاو در Eastvale.

 • کشور طرفداران موسیقی کلی Fulton از ژوهانسبورگ, آفریقای جنوبی, و علامت Bauch, از لندن, انگلستان نشستن بر روی سقف یک کامیون که آنها منتظر Lee Brice به مرحله را در عقب اتومبیل متحرک در Eastvale شنبه, اوت. 17, 2019. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

 • کشور طرفداران موسیقی Kinya Clairborne از لس آنجلس نشسته در یک بادی شناور در استخر wading بعدی به مرحله در عقب اتومبیل متحرک در Eastvale در ماه اوت است. جشنواره منتقل شده از کالیفرنیا به Eastvale در سال 2019. در سال 2020 این جشنواره را حرکت به فنتنا. (فایل عکس را Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • کشور موسیقی هنرمند لیندسی Ell انجام در عقب اتومبیل متحرک در Eastvale شنبه, اوت 17, 2019. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

 • کسر Schnitd و هدر Glavoski هر دو از Hermosa ساحل و به اشتراک گذاری لحظه ای با هم به عنوان LoCash انجام در طول روز پایانی درب عقب اتومبیل متحرک در Eastvale یکشنبه, اوت. 18 سال 2019. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

 • LoCash را پرستون Brust انجام در طول روز پایانی درب عقب اتومبیل متحرک در Eastvale یکشنبه, اوت. 18 سال 2019. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

 • کشور هنرمند برت Eldredge انجام می دهد به عنوان او می بندد کردن نهایی بعد از درب عقب اتومبیل متحرک در Eastvale یکشنبه, اوت. 18 سال 2019. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

 • یک کشور طرفداران موسیقی آواز می خواند همراه به عنوان Lee Brice انجام در عقب اتومبیل متحرک در Eastvale شنبه, اوت. 17, 2019. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

 • کشور موسیقی هنرمند برانتلی گیلبرت بسته کردن باز شب از درب عقب اتومبیل متحرک در Eastvale شنبه, اوت. 17, 2019. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

 • Southern rock band Lynyrd Skynyrd خواننده جانی Van Zant قبل از انجام یکی از بزرگترین جمعیت تا کنون دیده در پالومینو مرحله در دلیجان کشور جشنواره موسیقی در امپراطوری باشگاه چوگان در Indio شنبه, آوریل 27 2019. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

 • Southern rock band Lynyrd Skynyrd گیتاریست Rickey Medlocke و عضو اصلی گیتاریست گری Rossington (راست) قبل از انجام یکی از بزرگترین جمعیت تا کنون دیده در پالومینو مرحله در دلیجان کشور جشنواره موسیقی در امپراطوری باشگاه چوگان در Indio شنبه, آوریل 27 2019. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

 • Dierks Bentley انجام قبل از جمعیت فروخته شده در پنج نقطه آمفی تئاتر در ارواین شب جمعه, سپتامبر 6, 2019 در بسته را 2019 سوزاندن انسان تور. جان Pardi, Caylee Hammack و BentleyÕs کمدی پوشش باند کشور شوالیه نیز انجام شده است. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

 • Dierks Bentley انجام قبل از جمعیت فروخته شده در پنج نقطه آمفی تئاتر در ارواین شب جمعه, سپتامبر 6, 2019 در بسته را 2019 سوزاندن انسان تور. جان Pardi, Caylee Hammack و BentleyÕs کمدی پوشش باند کشور شوالیه نیز انجام شده است. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

 • Dierks Bentley انجام قبل از جمعیت فروخته شده در پنج نقطه آمفی تئاتر در ارواین شب جمعه, سپتامبر 6, 2019 در بسته را 2019 سوزاندن انسان تور. جان Pardi, Caylee Hammack و BentleyÕs کمدی پوشش باند کشور شوالیه نیز انجام شده است. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

گسترش به دو روز headliners شد برانتلی گیلبرت و برت Eldredge به همراه هنرمندانی چون Outkast Big Boi.

خدمه از “CMT داغ 20 شمارش معکوس” بود و نمایش جشنواره هفته پس از آن صورت گرفت در سه دقیقه خلاصه ای از ویدیو های از موسیقی.

Carbone گفت که او خوشحال بود با Eastvale ملک اما که برخی از festivalgoers شکایت در مورد گرد و غبار در هوا است. او گفت: جاده سریع السیر فراهم می کند فضای بیشتری برای رشد و بودن در خانه نسکار ایجاد هم افزایی است.

“کسانی که مردم ما است. آنها کسانی هستند که می دانند چگونه به درب عقب اتومبیل و آنها عاشق موسیقی کشور,” او گفت:.

Carbone گفت: مرحله خواهد بود در این منطقه طرفداران خارج از بیضی شکل است. این جشنواره خواهد بود قادر به استفاده از محل امکانات از قبیل دائم دستشویی.

درب عقب اتومبیل متحرک بود و پیش بینی به عنوان یک راه برای مردم برای لذت بردن از بالا-نام کشور هنرمندان موسیقی از راحتی از وسایل نقلیه خود را به خوردن مواد غذایی خود را و آشامیدنی خود را از الکل است. اما این جشنواره را فراهم می کند مواد غذایی امتیازات به علاوه اضافه کردن-در گزینه های مانند کمپینگ و پارکینگ RV; “چکمه & Bikinis” در قابل حمل استخر و هنرمندان محلی انجام آکوستیک مجموعه در اطراف یک firepit.

جدید در این سال ها “از پیش بسته بندی شده درب عقب اتومبیل بسته” را قادر خواهد ساخت که festivalgoers برای پیشسفارش مواد غذایی و libations بدون نیاز به خرید بروید.

و وجود خواهد داشت “هیککسویلل ایالات متحده آمریکا در پارک” بسته است که شامل مسافرخانه در یک به طور کامل مواجه نگردند جریان هوا تریلر 10 VIP عبور catered کباب ناهار ملاقات و خوش آمد می گوید با نوازندگان و بیشتر برای $9,999.

واحد-بعد مچبند شروع در $99 و در حال حاضر در فروش. چادر کمپینگ فروخته شده است اما RV campsites هنوز در دسترس است در $350.

جاده سریع السیر نیز خانه سخت تابستان جشنواره موسیقی است که ویژگی های هیپ هاپ و موسیقی الکترونیک عمل می کند. آن را به محل Aug. 1-2.

درب عقب اتومبیل متحرک

وقتی که: Aug. 15-16

که در آن: 9300 گیلاس Ave. فنتنا

پذیرش: تک بند 99 دلار-$599; غیر tailgating $89-$549.

RV اردوگاه: $350

اطلاعات: latailgatefest.com/

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر