از بین بردن ساختمان را افتتاح خوش آمدید آغوش لاس وگاس’ گذشته

Category: لاس واگاس No comments

Image

یک هنرمند رندر تصویر می کشد از بین بردن ساختمان خانه را به روبرتو تاکو فروشگاه و یک Capriotti فروشگاه در 4700 S. مریلند پارک وی.

این نام از بین بردن ساختمان آن افتتاح امروز خواهد بود آخرین توسعه در طراوت روند در لاس وگاس.

ساختمان مجاور به Huntridge مرکز خرید و نام شکل آن roofline که تا حدودی شبیه به S تبدیل شده در کنار آن. طراحی ادای احترام به midcentury معماری مدرن که شایع بود در لاس وگاس در طول آن Rat Pack روز که Huntridge مرکز خرید جدید بود.

از بین بردن ساختمان یکی از چندین جدید و یا بازسازی سازه ها عمدتا در منطقه midtown که در حال به چالش کشیدن لاس وگاس’ شهرت به عنوان یک محل با کمی توجه به حفظ آن گذشته است.

از بین بردن ساختمان افتتاح

که در آن: چارلستون بلوار و مریلند پارک وی

زمان: 4:30 – 7:30 بعد از ظهر امروز

غذا و نوشیدنی: از بین بردن خانه های دو رستوران است که خواهد شد به دور غذا — Capriotti فروشگاه (رایگان بابی ساندویچ) و روبرتو تاکو فروشگاه (تا سه رایگان tacos مرغ یا یک باقلا و پنیر burrito). در نزدیکی Huntridge میخانه و دایره K فروشگاه ارائه خواهد شد رایگان شکلات داغ و آب بود.

مهمانان ویژه: Rep. دینا تیتوس D-Nev. برنامه ریزی شده است تا در دست (Huntridge در منطقه) به عنوان لاس وگاس شهردار کارولین گودمن و شهرستان Councilwoman اولیویا دیاز.

توسعه دهنده J شیک, همچنین ترمیم Huntridge پلازا و دو سازه های دیگر در اطراف منطقه. در ضمن کمتر از یک مایل در شمال مرکز شهر لاس وگاس در ادامه به انجام یک تجدید حیات با تشکر از شبیه مرمت پروژه های انجام شده در سال های اخیر است. یکی از جدیدترین اضافات بر روی خط آمد و در اواخر سال 2019 با افتتاح Fergusons مرکز شهر که تبدیل به مخروبه 1940s-عصر Fergusons متل به تازه و مدرن پلازا شامل ناهار خوری و شب زنده داری و خرده فروشی همراه با یک فضای رویداد.

پروژه هایی از این لذت برای دیدن در یک شهرستان که در آن برای بسیاری از دهه نگرش به توسعه بود “با قدیمی و جدید.”

حالا به لطف توسعه دهندگان مانند شیک و همکاران در پشت Fergusons — مدیر عامل شرکت Zappos تونی هسیه و جن Taler — بیشتر مردم شناخت که تاریخ غنی از لاس وگاس است که ارزش حفظ.

اشتباه نکنید آنها نیز اثبات می کند که سرمایه گذاری در این شهرستان را هسته ای می تواند مداد کسب و کار عاقلانه است که حس می کند با توجه به بالا رفتن هزینه های developable زمین در حومه شهرستان است در مقابل نسبتا کم ارزش از خواص.

پس از خرید Huntridge مرکز خرید در سال 2015 و آوردن آن را به عقب به زندگی شیک انجام داده است به خوبی به اندازه کافی برای در از بین بردن ساختمان پروژه و همچنین راه اندازی یک ابتکار عمل برای بازگرداندن تاریخی Huntridge تئاتر در سراسر مریلند پارک وی از پلازا.

بیشتر او را با همکاری ساکنان در این منطقه در یک پروژه نقاشی دیواری و تلاش برای احیای Huntridge دایره پارک.

همه از این است که با شکوه از نظر بهبود کیفیت زندگی در محله کاهش جرم و جنایت و سوختگی و بالا بردن ارزش ملک. Commendably شهر لاس وگاس حمایت از Dapper به عنوان بخشی از پروژه خود را Enchilada استاد تجدید حیات برنامه ریزی مرکزی دره.

در ضمن صاحبخانه نیز به طور فزاینده ای شاهد ارزش تاریخی حفظ و ارزش گزاره از خواص در محله های قدیمی تر. گزارش های اخیر از املاک و مستغلات محقق SalesTraq نشان داد که ارزش فروش مجدد در بخشی از 1960s محله بهشت در کف دست گل رز در کمترین درصد در کل ولی در سال گذشته — 25%. در همان زمان ساکنان آن منطقه در حال نزدیک شدن به خط پایان در تلاش برای به دست آوردن یک تاریخی برای تعیین یک بخش دوم از محله پس از به دست آوردن یکی از اولین در سال 2017. در انجام این کار آنها را حفظ بهشت در کف دست’ گنجینه ای از midcentury خانه های مدرن.

این یک جنبش سالم. این شهر دارای انواع ساختمان ها و خانه های که معماری و تاریخی قابل توجهی بنابراین حفاظت از آنها و در اطراف آنها را با ساختارهای جدید که متناسب با طراحی خود را به یک ارزش شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>