مظنون در سرقت-گلدان تیراندازی برگ دنباله از سرنخ پلیس

Category: لاس واگاس

Rodrigo Chavez

رودریگو چاوز

Click to enlarge photo

بلیک Whittington

این رویارویی مرگبار فوران بیش از 180 دلار ارزش به سرقت رفته گلدان.

و پس از این جوان مسلح پمپ گلوله به اتهام دزد ماشین گریز در شمال لاس وگاس او سمت چپ مقتول مرد یک پیام صوتی در Facebook: “من خود را پلاک. من ماشین خود را (expletive). من همه چیز را برو.”

آن روشن نیست اگر رودریگو چاوز, 18 می دانستند در زمان تماس یکشنبه شب که او می خواهم زده Dre-Vaughn Deonte Dixion, 22, بسیار کمتر از 40 کالیبر گلوله ثابت کشنده. در عین حال او در ادامه در پیام raving در مورد چگونه Dixion باید احساس خوش شانس او را نیز به ضرب گلوله گریز راننده, با توجه به, North Las Vegas, پلیس گزارش.

“شما رو خوب میای’ راه خود را. اعتماد” چاوز گفته گفت.

صدای شلیک گلوله زد بیرون از فورد موستانگ آن را به عنوان به دنبال طلا-رنگی SUV جمع و جور تا آن را کشیده به شمال ویستا بیمارستان در 11:12 p. m. روز شنبه, پلیس گفت:. راننده آن را کردم و خواسته شمال لاس وگاس افسر پلیس در پارکینگ برای کمک به.

Dixion بود که به ضرب گلوله در پشت دقیقه بعد درگذشت.

راننده گفت: کارآگاهان که Dixion خواسته بود برای سوار شدن از یک مجتمع آپارتمانی در دونا خیابان پنجم و خیابان و کری در خیابان.

Dixion دیده می شد پیاده روی به دور از موستانگ در مجتمع قبل از اینکه او را سوار خودرو کرد و از مرد به “فقط درایو.”

به زودی راننده گفت: موستانگ بود آنها را تعقیب و گلوله ها شروع به پرواز. به زودی Dixion نمی تواند نفس بکشد و راننده متوجه شدم که او می خواهم ضربه شده است.

کارآگاهان به دست اورد دسترسی به Dixion تلفن و خود را بازیافت گفتگو با چاوز که او می خواهم برای دیدار برنامه ریزی شده است که شب به خرید یک اونس ماری جوانا برای $180. Facebook وارد معامله و برقراری ارتباط تا زمانی که آنها گفته می شود ملاقات کرد. صوتی باقی مانده بود پس از تیراندازی.

پلیس همان سیاهههای مربوط چاوز تلفن. کارآگاهان بعد از بازداشت دوستان خود بلیک Whittington که ادعا شده است به رانده اند موستانگ و ارائه چاوز با تفنگ.

هر دو رزرو در شهرستان لاس وگاس زندان فقره قتل و اقدام به قتل و توطئه برای ارتکاب قتل تخلیه اسلحه گرم در اشغال خودرو و تخلیه سلاح در داخل یک وسیله نقلیه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im