Crystal Nicart Helm

مترو پلیس

کریستال Nicart راس

پس از او mowed یک نوجوان در جنوب شرقی دره عبور رانندگان ادامه داد: در کمتر از یک مایل. اما به جای بازگشت به ارائه کمک و یا گزارش سقوط مرگبار او مرتب برای او SUV قرمز به یدک کشیده می شود, با توجه به مترو پلیس است.

کریستال Nicart راس بعد گفت: کارآگاهان او را در راه خود را به خانه از یک سفر با یک مکانیک و که ترمز قفل شده بود پس از سقوط. سپس او گفت: او SUV تا به حال درستی کار درست قبل از اینکه او به یک زن با توجه به گزارش بازداشت.

در پایان او گفت که او ترسیده بود به گزارش سقوط و که نه بیمه نقش مهمی در حال فرار از صحنه, پلیس گفت:.

راس, 34, رزرو شد در یک تعداد هر وظیفه به توقف در صحنه حادثه — جنایت — و عدم ورزش علت مراقبت به یک عابر پیاده, Las Vegas, دیوان عدالت سوابق نشان می دهد. او پس از ارسال شده به قید وثیقه.

Akadian Frankopoulos, 15, درگذشت, طلوع بیمارستان و مرکز پزشکی 22 دقیقه پس از این تصادف گزارش شده در 8:24 بعد از ظهر دوشنبه در شرق Tropicana خیابان و جنوب موریس خیابان.

آمبولانس خدمه رانندگی یک “فاصله” پشت 2002 Acura MDX شاهد سقوط و بلافاصله متوقف به ارائه کمک های اولیه. آنها در توصیف این خودرو به مقامات.

این SUV با front-end آسیب های بعد از آن مربوط به, سقوط مرگبار کشف شد 0.7 کیلومتر دورتر پارک شده در یک خودرو و خدمات استقرار پلیس گفت:. آن را لود شد بر روی یک کامیون یدک کش وقتی ماموران وارد شدند.

کارآگاهان مرتبط SUV به ثبت نام موقت تحت هلم نام, پلیس گفت:. دو راننده کامیون شناسایی مردی که دستور داد و گفت که او می خواهم ملاقات در محل توسط آن مرد دیگر مرد و یک زن است.

کارآگاهان سوار به آدرس که در آن SUV قرار بود به یدک کشیده می شود اما نمی تواند پیدا کردن هر کسی مرتبط به خودرو, پلیس گفت:. به زودی هر چند آنها دریافت یک تماس تلفنی به ترتیب سکان را تسلیم.

راس اول گفت که او می خواهم تلاش برای متوقف کردن زمانی که او را دیدم یک عابر پیاده اما قادر به اما سپس گفت که او تا به حال سعی, پلیس گفت:. او سپس گفت: او به یاد داشته باشید.

“راس اظهار داشت: یکی از دلایل او را ترک صحنه بعد از این برخورد بود که او هنوز بیمه در Acura و او نمی دانم چه چیزی برای انجام” یک کارآگاه نوشت: در گزارش بازداشت.

او تعاونی پس از دستگیری به پلیس گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de