دادگاه عالی دست تهمت عمده شکست در جنگ طولانی علیه پناهگاه شهرستانها

No hearing it, Trump...

در سال گذشته هر دو شهردار جنی Durkan و رژیم صهیونیستی. جی Inslee مقاومت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تکرار حمله به یک مجموعه ای از سیاست هایی که محدود کردن همکاری بین محلی و ملی در سازمان به اجرا درآوردن قوانین مهاجرت فدرال. در سطح شهرستان در فضایی نتیجه این سازمانی تقسیم است که به نام محراب شهرستان. منطق یک پناهگاه شهر ساده است: آن را نگه می دارد مهاجران مستند نشده از سایه (یک مکان خطرناک برای آنها و همچنین مستند) و در جامعه شهری است. آنها می توانند درخواست برای مجوز رانندگی دسترسی به بهداشت و خدمات آموزشی و قربانیان خشونت خانگی و دیگر موارد نقض حقوق بشر می توانید دریافت حمایت قانونی.

حمایت

سیاه و Latinx ترانس زنان منجر به شورشهای استون وال در برابر خشونت پلیس

در مه 22, 2019, Inslee درست و گسترش مرز این نوع فضای دموکراتیک شامل تمام واشنگتن است. او آن را به نام “محراب دولت است.” بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن قدرت آتش هر دو قانونی و در توییتر کارگردانی شد و در دولت او معتقد است هزینه او به رای مردم در سال 2016 کالیفرنیا.

قابل پیش بینی او ادعا کرد که پناهگاه شهرستانها محافظت جنایتکاران. “ایالت کالیفرنیا به تصویب یک قانون ظالمانه خود را اعلام کرد کل دولت به یک پناهگاه برای جنایی مهاجران غیر قانونی — با نتایج فاجعه بار ،” barked رئیس جمهور در طول سال 2020 دولت از اتحادیه. مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت بزرگ بعدی بود برای قرار دادن در مورد بد کالیفرنیا “بد hombres” عشق به دیوان عالی کشور برای دادرسی و دادگاه عالی در دوشنبه 15 ژوئن حاضر به شنیدن هر یک از آن.

پشتیبانی غریبه

مهر:

دیوان عالی ایالات متحده روز دوشنبه دست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک شکست در مرحله نهایی مسابقات حقوقی با بیشترین-پرجمعیت ایالات متحده آمریکا, دولت, کاهش, برای شنیدن و دولت او را به چالش به “محراب” قوانین در کالیفرنیا است که از مهاجران از اخراج.

قضات چپ در محل دادگاه بدوی حکم که تایید بخش عمده ای از سه قانون در دموکراتیک اداره دولت است که محدود کردن همکاری با مهاجرت فدرال مقامات اجرایی. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تا به حال به دادگاه تجدید نظر که حکم به دادگاه عالی.

به عنوان وکیل برای مهاجرت آمریکا شورای هارون Reichlin-Melnick, توییتی: “همانطور که در حال حاضر برگ برنده دولت تقریبا 100% از دست دادن رای در محراب شهرستان موارد است.” و بنابراین به عنوان ریاست جمهوری مشورتی کمیسیون انتخابات یکپارچگی که بالا و پایین جستجو برای چیزی است که شبیه گسترده رای دهندگان تقلب در انتخابات ریاست جمهوری 2016 یافت اما در کنار هیچ چیز (کمیسیون گزارش “نکته خالی”) این سه سال حمله به پناهگاه شهرستانها تا تبدیل به یک زباله بزرگ از مالیات-پرداخت کننده زمان و پول است.

با همه که از راه سیاتل باید رادیکال گام و به طور جدی در نظر بگیرید یک پیشنهاد توسط شهردار سابق مایک McGinn: دادن حق رای به مستند نشده. McGuinn یک وکیل توضیح داد که چگونه این است که از نظر قانونی ممکن است در سرمقاله “اجازه می دهد تا غیر شهروندان را به رای دادن در سیاتل انتخابات است.” قانون اساسی ایالات متحده مسدود نیست راه را برای این احتمال است. آن را تنها یک ماده از تغییر آنچه که من دوست دارم به تماس این شهر ساختار احساس—به این معنی که شما می توانید احساس می کنید این مورد آن است یا نه. اما در پایان همیشه می دانم این احساس که هرگز نمی توانید انجام دهید شما اشتباه است دموکراتیک احساس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de