دیوان عالی کشور بلوک سیاتل از اندازه کافی مالیات غنی

The states wealthiest residents, including this guy, can breathe yet another sigh of relief.

دولت ثروتمندترین ساکنان از جمله این مرد می تواند در تنفس و در عین حال یکی دیگر از آه امداد. الکس ونگ / گتی ایماژ

در این روز رژیم صهیونیستی. جی Inslee برنامه ای برای قطع برنامه های برای کمک به فقرا و طبقه متوسط اکثریت واشنگتن دیوان عالی کشور حاضر به نظر سیاتل درخواست تجدید نظر از یک پایین تر تصمیم دادگاه است که اداره شهر با درآمد های مالیاتی بر خلاف قانون اساسی. دادگاه نمی دهد, دلایل رد دادخواست بنابراین ما نمی دانیم که چرا آنها که.

دادگاه انکار به معنی سیاتل 2.25% مالیات بر ثروتمندان به تصویب رساند که در سال 2017 و آن را مطرح 140 میلیون دلار در هر سال خواهد ماند مسدود شده است.

اما آن را نیز بدان معنی است که دولت دادگاه تجدید نظر تصمیم گیری می ایستد. “و این تصمیم یک تصمیم مثبت” گفت: جان Burbank, مدیر اجرایی فرصت های اقتصادی موسسه که خود دادخواست برای دادگاه بررسی مالیات بر درآمد تصمیم گیری رد شد, امروز, بیش از حد.

“این را قادر می سازد شهرداری ها از جمله شهر سیاتل به وضع یک مالیات بر درآمد در درون پارامترهای مالیات بر اموال بنابراین بیش از 1٪. بیشتر از همه معافیت از مالیات اموال می تواند به اعمال مالیات بر درآمد و همچنین به طور موثر ساخت یک مالیات بر درآمد مالیات مترقی که از طریق آن مرفه منجر به رفاه شهر است.”

“با این تصمیم ما هنوز کرک مهره که به ما داده بود در سال 1933 تصمیم بی اعتباری مترقی مالیات بر درآمد بود که رای دادند برای بیش از 70 درصد از مردم در سال 1932” Burbank اضافه شده است. “و این تصمیم بر اساس خواندن معیوب و نادرست درک تفاوت بین درآمد و اموال. متاسفانه ما هنوز به زندگی با این تصمیم اما این شهرستانها را از این قابلیت در حال حاضر برای قرار دادن در محل مالیات بر درآمد است.”

به جای من توضیح بیشتر در مورد سابقه تاریخی در که تصمیم دادگاه اجازه دهید رول نوار از این مفید KUOW مبین:

به هر حال در حال حاضر آن را تا به شوراهای شهر در سراسر واشنگتن به تصمیم گیری اگر می خواهید آنها را به انجام کار درست و دنبال 1% مالیات بر درآمد با معافیت برای فقرا به منظور افزایش بودجه عمومی برای خدمات پیش از رکود بزرگ دیگری است. من خواسته ام سیاتل اعضای شورا برای اظهار نظر در مورد آن, و من شما را پس از به روز رسانی وقتی که من شنیدن.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

در بیانیه ای در سیاتل دادستان شهرستان پیت هلمز گفت: تصمیم دادگاه “نمی تواند در یک زمان بدتر,” احتمالا اشاره به رکود اقتصادی جهانی که disproportionally باری از دوش خانواده های کم درآمد اما افزود که خود را “وکیل پایه آماده به توصیه سیاستگذاران در بررسی همه گزینه های ممکن است در دسترس در زیر است که تصمیم” دوباره احتمالا با توجه به امکان اجرای برخی از نوع از مالیات بر تخت.

در بیانیه شهردار جنی Durkan گفت: “سیاتل اقتدار به اتخاذ مالیات بر درآمد و من معتقدم که ما می تواند به سادگی یک پیشنهاد است که می تواند کمک به ایجاد سیستم مالیاتی ما کمتر عقب.”

در عین حال واشنگتن خود را حفظ کنند عنوان ملی به عنوان ایالتی با بیشترین بار مالیاتی بر فقرا و طبقه متوسط است. در حال حاضر با دستمزد کم بگیران در واشنگتن پرداخت نزدیک به 18 درصد از درآمد خود را در مالیات است. در ضمن یک درصد بالا در واشنگتن—مردم بیش از $546,000 در هر سال—در حال پرداخت تنها 3 درصد از درآمد خود را در مالیات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im