Were celebrating Pride this year by selling our popular Pride t-shirt!

ما در حال جشن غرور این سال با فروش محبوب ما غرور تی شرت! آنها را خرید حق در اینجا!

غریبه جشن غرور پس از آن از یادرفته آغاز به کار. ما سالانه عجیب و غریب مسئله یکی از قدیمی ما مورد علاقه های شما برجسته است Jinkx موسمی در RuPaul, جاستین ویویان باند در t-کلمه و ادموند سفید شدن peed. در تابستان گذشته تحریریه Jasmyne Keimig برجسته مضحک مجری Briq خانه (شما می توانید تماس بگیرید و او را “الهه”). در اینجا یک تصویر زیبا از همه ما:

Ms. Briq House (left), our Pride Issue cover star, poses with The Strangers Jasmyne King (center right) who wrote a feature on the educator, sex-work advocate, and burlesque performer.

خانم Briq خانه (سمت چپ) در سال گذشته عجیب و غریب مسئله پوشش ستاره به شمار می با غریبه‘s Jasmyne Keimig (وسط سمت راست) نوشت که یک ویژگی در “آموزش رابطه جنسی-کار مدافع و مضحک مجری.” تیموتی کنی

ما تحت پوشش بسیاری از زمین اما تا سال گذشته ما هرگز راهپیمایی در سیاتل هانوی ،

حمایت

جهت جلو و صرفه جویی در شاهدانه – دیدار TheReefStores.com به صورت هفتگی ویژه در حق بیمه محصولات!

به جشن ظاهر افتخار ما رژه گیلاس ما خواسته سیاتل-منطقه کوئینز کمال Degas, Miss تگزاس 1988و ژوئن Keyai به ما بپیوندید در رژه مسیر. ما همچنین ساخته شده بسیار محدود تعدادی از تی شرت را می پوشند برای رژه با یک بازی سرگرم کننده طراحی نشان داده شده توسط Rachelle Abellar.

Three queens, Juan Keyai (left), Miss Texas 1988 (center right), and Beau Degas (right), pose with Stranger Digital Editor Chase Burns. Peep the custom t-shirts!

سه کوئینز خوان Keyai (سمت چپ) Miss تگزاس 1988 (وسط راست) و کمال دگا (راست) و من با پوشیدن اصلی ما سفارشی تی شرت. در این سال ما به روز شده طراحی و تی شرت با کیفیت! تیموتی کنی

ما دریافت تن از درخواست از خوانندگان که می خواستم برای خرید این پیراهن و در حال حاضر—!!!—جهان نادر دو هفته فرصت به مانع آنها است. آنها کامل چیزی را می پوشند به یک دیجیتال غرور ،

اجازه دهید نگاهی نزدیک تر به این تصویر…

Stranger_Pride_Shirt_2020.jpg

ما جدید تی شرت ویژگی های این طرح در جلو و اجرا برای $25. آنها می آیند در هر اندازه از کوچک به 3XL و فوق العاده نرم-100 ٪ پنبه! شما می توانید آنها را سفارش به صورت دو هفته آینده (از مارس 11 تا 25) اینجا را کلیک کنید. خرید خود را با پشتیبانی از همه ما در غریبه و کمک می کند تا مطمئن شوید که ما می توانیم نگه داشتن پمپاژ بزرگ و عجیب و غریب نوشتن.

در حال حاضر اجازه ملاقات با برخی از این ملکه ها:

Miss Texas 1988 read The Stranger during the parade, whats your excuse?

Miss تگزاس 1988 در طول سال گذشته در هانوی ، کسانی که بهتر unhygienic بار. تیموتی کنی

Miss تگزاس 1988 است آشنا و چهره ای خنده دار به تقلا کردن خوانندگان است. تگزاس و من شناخته شده هر یک از دیگر برای یک دهه ما ملاقات کرد زمانی که ما هر دو زندگی می کردند در همان خوابگاه با هم در مینیاپولیس (چای است که خانم تگزاس تحسین از مینه سوتا روستایی و هرگز حتی شده به تگزاس). او مشغول پس از حرکت به سیاتل. پس از یک رقابت شدید او به نام مخلوق فرد 2018. او برنده R محل را “پس شما فکر می کنید شما می توانید با کشیدن” رقابت در 2019. و او مشهور defeatee بیکن نوار Unpageant.

تگزاس به تازگی ساخته شده یک احمقانه پیام به شهر غریبه. من فکر نگه داشتن این راه منحصر به فرد او در باغ. تماشا کنید:

ملکه بعدی بر روی پیراهن است Juan Keyaiکه در اصل یک تاکوما مبتنی بر ملکه است اما در حال حاضر یک تازه Chicagoan.

من برای اولین بار دیدم ژوئن Keyai انجام در دایره زنگی اتاق لباس پوشیدن و به عنوان یک گاو به آهنگ “La Vaca.” من فکر نمی کنم من تا کنون دیده ام چیزی بیشتر unhinged یا خنده دار. من در حال حاضر جان سخت خوان Keyai فن, و من امیدوارم که او می شود در مسابقه کشیدن یک روز حتی اگر او احتمالا تا پایان به نمایندگی از شیکاگو و نه PNW.

در نهایت ما باید محلی مورد علاقه Beau دگا.

قبل از این بیماری همه گیر شما می توانید گرفتن کمال دگا انجام با دست تگزاس (و بتی وتر در میان دیگران) در به طور منظم فروخته روسیه در ساعت به بیرون سالن. آنها هنوز میزبانی دیجیتال را نشان می دهد در نور های اجتماعی فاصله, اما شما همچنین باید بررسی کنید کمال چشمگیر, آرایش پروژه او تکمیل شده در Instagram که در آن او رنگ چهره او مانند دیگر محلی drag queens.

در اینجا او در حال انجام قره قاط یکی از مورد علاقه من نیست-کاملا-21 ملکه در سیاتل.

حالا که شما می دانید ملکه های, آنچه از شما انتظار دارند ؟ یک پیراهن و احساس خوبی در مورد حمایت از غریبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de