حمایت از سازمان های محلی با حمایت از غریبه

Category: سیاتل No comments

The old adage is true: IT TAKES A VILLAGE. Lets do this thing.

ضرب المثل قدیمی درست است: آن طول می کشد تا یک روستا. اجازه دهید این چیز. گتی ایماژ

دوستان و همسایگان! شما نمی توانید قیمت قرار حیاتی محلی نگاری بنابراین ما نمی. غریبه همیشه رایگان به عنوان خوانده شده, اما نه به تولید است. اما در حال حاضر ما نیاز به کمک شما.

در زمانی که سیاتل جوامع نیاز به پوشش های محلی بیشتر از همیشه ما در حال درخواست برای حمایت خود را. غریبه کامل فراهم می کند و دسترسی رایگان به خوانندگان با تا به دقیقه به دقیقه اخبار همراه با اقامت در خانه, سرگرمی و منابع به عنوان همه ما سعی به انجام بخشی از ما در طول این COVID-19 بحران است.

ماهانه و یا یک بار سهم کمک خواهد کرد که حفظ ماموریت ما حفظ دسترسی رایگان برای همه.

برای هفته آینده, مارس 26 آوریل 1, ما خواهد شد بازی خواننده ما سهم دیجیتال اعتبار آگهی به مدت سه سازمان های محلی برای کمک به خود را توسعه.

سه سازمان خواهیم بود حمایت عبارتند از:
• سیاتل Chinatown بین المللی و منطقه حفظ و توسعه اقتدار (SCIDpda)
• غرب برداشت
• El Centro De La Raza

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد چگونه این سازمان ها در حال حمایت از جوامع خود در طول این بحران زیر:


در طول این نامشخص زمان ما تضمین این که ما 700+ ساکنان از دسترسی به مواد غذایی, بهداشت و درمان و به طور کلی امن و سالم است. همراه با پشتیبانی از همکاران و داوطلبان در محله ما در حال انجام سلامتی چک ارائه مواد غذایی و افزایش تمیز کردن در خواص ما. علاوه بر این ما همکاری با CID بهبود کسب و کار منطقه و دوستان کمی سایگون برای شروع یک انجین رستوران ها و دیگر کسب و کارهای کوچک کمک صندوق (که کشت $100K کمک مالی از رب النوع اتش و فلزکاری) برای قرار دادن مستقیم دلار به رستوران ها و کسب و کارهای کوچک در انجین بسیاری از آنها دیده می شود اثرات این بیماری همه گیر از اوایل فوریه. CID کسب و کار کوچک کمک تیم ارائه اطلاعات در زبان به عنوان یکی در یک کسب و کار کوچک کمک های فنی.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد SCIDpda را COVID-19 پاسخ اینجا.


برای پاسخ به COVID-19, ما در حال انجام آنچه ما انجام بهترین—توزیع مواد غذایی سالم برای مکان در سراسر سیاتل و در سراسر دولت است. این شامل:

• توزیع قبل از بسته بندی قفسه پایدار مواد غذایی به مکان در سیاتل-منطقه مترو;
• افزایش جریان مواد غذایی به همکاران ما در تمام نقاط واشنگتن;
• نگه داشتن غرب برداشت را SODO جامعه باز بازار به صورت منظم ساعت در شنبه, چهار شنبه و جمعه. در حال حاضر SODO جامعه بازار تبدیل شده است به یک کیسه های مواد غذایی, وانت, محل – از جمله منظقه سرویس برای کسانی که مایل به ترک خودرو خود را. این کاهش صبر کنید و بهترین مطابق با توصیه های اجتماعی فاصله;
• حفاظت از شمال غربی برداشت و تیم ما کاربران با تنظیم برنامه کار داوطلب عملیات سنتی و آژانس از پروتکل های حمایت اجتماعی فاصله توصیه;
• کار با سیاستگذاران برای خدمت بهتر به آسیب پذیر جوامع به این افراد اغلب حداقل خدمت اجتماعی موجود سیستم های پشتیبانی.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد غرب برداشت را COVID-19 پاسخ اینجا.


ما نیاز به کمک شما. ما در حال تمام شدن ضربه سخت COVID-19; برخی بیش از دیگران و هر کسی واجد شرایط برای کمک. El Centro de la Raza کارکنان در حال کار از راه دور به ادامه به ارائه بسیاری از ما 43 برنامه ها و خدمات.

کارکنان در حال انجام همه چیز را در قدرت خود را برای ارائه کمک با چک کردن در با شرکت کنندگان در برنامه و کمک به آنها برای ثبت نام در برنامه های کمک از بیکاری و بهداشت و درمان به کسب و کار کوچک کمک های مالی. ما کارکنان اختصاص داده شده نیز هستند:

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

• عامل بانک مواد غذایی ارائه انتخاب کنید تا سرویس از شمال طبقه همکف ورودی تنها. کارکنان در حال حفاظت از خود را با عبور از کیسه های مواد غذایی را از طریق پیاده روی پنجره.
• خواستار ارشد برنامه شرکت کنندگان به مطمئن شوید که آنها امن هستند و برای دسترسی به, مسکن, دارو و مواد غذایی است. ارشد برنامه نیز ارائه کیسه ناهار توزیع شده است.
• تعامل با شرکت کنندگان در برنامه های خلاقانه توسط ما ارائه کلاس های آنلاین مانند مالی توانمندسازی Unidos در امور مالی و Unidos @ کار می کنند.
• جمع آوری کمک مالی برای افراد جوان یک لپ تاپ 150 دلار در هر طریق Comcast اینترنتی ملزومات برنامه.
• کمک واجد شرایط IF افراد در تجدید وضعیت خود را با استفاده از بورس تحصیلی برای پوشش هزینه های گزاف.
• انجام تلاش های امداد رسانی از طریق تلفن برای تکمیل سرشماری.
• ارائه مراقبت از کودکان در کودک مرکز توسعه مکان برای خانواده هایی که به آن نیاز دارید را به منظور قادر به ادامه کار با اولویت برای پاسخ اول کسانی که در زمینه بهداشت و درمان و خواروبار کارگران است.

ما امیدواریم که شما به ما بپیوندید در این مبارزه با COVID-19.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد El Centro de la Raza را COVID-19 پاسخ اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>