برای لورن پیرسون, درمان بستری بود آسان بخشی از بهبود او سفر است.

دیگر از شش روز او صرف دراز در Hazelden بتی فورد Plymouth مرکز 20 ساله دوره نقاهت کوکائین معتاد بیشتر دوست مسکونی برنامه. در پایان او انتخاب رهبر واحد توسط همسالان خود و سرپرست شنود گذاشته او را به گفتن داستان خود را به بازدید از کلاس روانشناسی از دره اپل دبیرستان.

او ادامه داد: به دنبال توصیه های خود را در برنامه زمانی که او مرخص شد در اواخر ماه فوریه در حال حرکت به هوشیار و آغاز Hazelden روز برنامه درمان.

او روز پر شد با گروه درمانی, مشاوره, جلسه, جلسات, پیاده روی برای دیدن دوستان است که زندگی در نزدیکی خانه هوشیار, سفر به روچستر برای دیدن مادرش و بازدیدکننده داشته است به یک پارک سگ با برادرش.

سپس حدود سه هفته بعد از بیماری همه گیر کوروناویروس آمار مینه سوتا و ضريب بازیابی رژیم به توقف screeching آمد.

روز خود را برنامه درمان بسته و منتقل آنلاین. او دیگر می تواند نشان می دهد تا در معتادان گمنام جلسات و دست نگه دارید با شخص معتاد به عنوان آنها قرائت نماز آرامش; کسانی که بیش از حد رفته بود مجازی. بازدید هوشیار دوستان خانه شد و عنوان شد سفر برای دیدن مادرش.

این روزها دیگر از پیاده روی با او مشاوره ازدواج و مشاوره آنها پیرسون می گوید او احساس می کند فوق العاده ممنون که در حال حاضر او تا حد زیادی محدود به خانه او. تغییر گرفته تلفات در بهداشت روانی و افزایش انگیزش های خود را به استفاده از.

“آن را مانند احساس بودن جدا آوردن آنچه آن را احساس زمانی که من با استفاده از زمانی که من می تواند در بستر من انجام نمی دهد هر چیزی غیر از پیام کوتاه کسی به من مواد مخدر” پیرسون گفت. “این فقط واقعا سخت است و برای من که سلامت روحی و روانی رو به وخامت است, نشخوار افکار مثل من سقوط.”

خرید اینترنتی از CORONAVIRUS زور زدن تلاش بازیابی

پیرسون تنها نیست. چندین دوره نقاهت معتادان و الکلی و همچنین به عنوان ارائه دهندگان محلی که حمایت از آنها گفت: این بیماری همه گیر است که مصرف یک در خصوص سخت تلفات در بهبود جامعه است. حفظ هوشیاری اغلب بستگی به جامعه و ساختار و مسئولیت پذیری شخصی.

بسیاری از آن تبدیل شده بود سر خود را هنگامی که کسب و کار بسته و خدمات منتقل آنلاین برای کمک به کاهش سرعت گسترش ویروس.

Karla انجام یک نویسنده از خرس سفید دریاچه که ترک نوشیدن در سال 2013 و در مورد آن نوشت در خاطرات “از آستانه نوشیدنی: یک داستان شخصی از رنج و پیروزی از اعتیاد به الکل است.” مادر پنج در حال حاضر اجرا می شود مراقبت های بهداشتی بازیابی نشست و به عنوان حامی برای معالجه معتادان.

هر چند او هنوز نیاز جدی هوس او را شاهد عواقب بیماری همه گیر فشار دیگران به عود. او به ویژه نگران تازگی هوشیار.

“من فقط خیلی وحشت زده که این تازه واردان در حال رفتن به آن را و من نمی توانم آنها را ببینید و من نمی توانم l نگاه به چهره خود را و می دانم که آنها خوب هستند و پیشنهاد می کنم که واقعی واقعی اتصال” انجام گفت.

لیدیا با مته سوراخ کردن مدیر خدمات بالینی در Hazelden بتی فورد در خیابان گفت: pandemic پرورش جدا رفتارهای که یک نفرت به بهبود است.

“اعتیاد یک بیماری است, از انزوا بنابراین داشتن یک … سیستم در محل در حال حاضر است که باعث می شود مردم در خانه بمانند واقعا پتانسیل برای فعال کردن مردم از بیماری ها به دلیل آنها نمی توانند ترک خانه برای رفتن به جلسات و یا برای رسیدن به قرار ملاقات. آن را وادار به عقب به عادات از انزوا که مردم به طور کلی به کار واقعا سخت به شکستن” با مته سوراخ کردن گفت.

بازیابی کمک رفته مجازی

Hazelden و بازیابی دیگر برنامه های پشتیبانی در سراسر منطقه مترو شده اند و پر کردن شکاف تقریبا هر چند Hazelden مسکونی مرکز درمان باز می ماند به بیماران جدید.

همه از آن سرپایی برنامه هر چند در حال حاضر آنلاین با توجه به سامانتا Moy-Gottfried سازمان ارتباطات و امور عمومی مدیر.

برخی از 1500 نفر بودند انتقال به قالب مجازی و Hazelden دیده است 10 درصد پرش در پذیرش از بیماری همه گیر. آن را نیز شروع به ارائه یک روزه خانواده مجازی برنامه در سایت های مسکونی.

رهبر در درمان و بهبود زمینه دیدم نیاز به خدمات آنلاین به مدت طولانی قبل از همه گیر و شروع به کار بر روی یک پلت فرم آنلاین حدود یک سال پیش ” ویلیام Moyers, معاون رئیس جمهور, امور عمومی و روابط اجتماعی.

Hazelden اتفاقی برنامه ریزی شده برای انتشار آن در سراسر زمان همه گیر رسید اما با این ویروس در جریان آن شتاب آن rollout.

پلت فرم “مهار بهترین تکنولوژی همراه با اصول اصلی کلینیک ما مدل و 12 گام روش برای بازیابی” Moyer, گفت:, و اضافه کرد که پلت فرم های مجازی — به نام RecoveryGo — بسیار وسیعتر Hazelden رسیدن به ذکر است که علاقه پلت فرم است که کمتر گران تر از فرد در برنامه دارد “منفجر شد.”

“در حال حاضر مردم در مینه سوتا و شش کشور که در آن ما مجوز را به کار گیرند … می تواند به Hazelden بدون لحاظ جسمی آمدن به Hazelden. … آنها می توانید آن را با کامپیوتر خود و یا تلفن های خود را” Moyers گفت.

ارائه دهندگان دیگر مانند مینه سوتا بهبود اتصال به روشن ويديو کنفرانس تلفنی و یا تماس های تلفنی منظم به ماندن در تماس با مشتریان است. غیر انتفاعی فراهم می کند پشتیبانی نظیر مردم در بازیابی.

همان نیست که در فرد پشتیبانی

آن را بهتر از هیچ چیز اما نه همان است که در جلسات حضوری گفت: وندی جونز, مینه سوتا, بازیابی اتصال مدیر اجرایی.

“مردم با استفاده از مجازی, پشتیبانی, اما ما تا به حال بسیاری از همسالان ما گزارش مردم بازگشت به استفاده از” جونز گفت. او اضافه کرد که علاوه بر از دست دادن فرد حمایت های همه گیر شده دیگر بازدید مردم در بازیابی.

بسیاری از مردم کار در صنعت خدمات و باید از دست رفته اشتغال در این بیماری همه گیر ، دیگران مشاغل از دست رفته در حالی که آنها استفاده شد و در حال تلاش برای پیدا کردن امکانات جدید.

برخی مجبور شده اند به پناهگاه در محل در محیط های حمایت نمی کنند به هوشیاری خود.

“داشتن این بیماری در حال حاضر ساخته شده است زندگی در اطراف شما بسیار شکننده و داشتن چیزی شبیه به این اتفاق می افتد واقعا که در معرض شکنندگی” جونز گفت.

نینا Marchessault, 23, می تواند مربوط. او متصلب تا مقدار زیادی از بدهی در طول اعتیاد به هروئین و بهداشت دهان و دندان nosedived.

او می خواهد برای دریافت یک شغل به طوری که او می تواند شروع به پرداخت صورتحساب خود, اما او نمی تواند پیدا کردن یکی از سمت راست در حال حاضر و دندان کار او شده است می خواهم انجام گرفتن بود برای متوقف کردن. او حضور او سرپایی برنامه آنلاین, اما او را علاقه مند به انجام مجازی معتادان گمنام جلسات به عنوان فرمت کمتر احساس معنی دار برای او.

او نمی توانید یک چای تگ هنگامی که او آمار 90 روز از متانت یک زن و شوهر هفته پیش راه او را در 60 روز نقطه عطف.

“این نوع از احساس زندگی را متوقف کرده است … آن را فقط سخت هر روز,” او گفت:.

لورن پیرسون چپ و نینا Marchessault مرکز شرکت در “Soberobics,” به رهبری کاترین Kustritz راست جلو در هوشیار خانه در خیابان در روز چهارشنبه 8 آوریل سال 2020 است. (جان Autey / پایونیر پرس)

شهرستان رمزی قاضی ارائه می دهد پشتیبانی

Ramsey County District قاضی نیکول استار آغاز شده است ارسال فیلم های یوتیوب برای تشویق شرکت کنندگان در این شهرستان را درمان دادگاه که او به طور معمول می بیند در فرد هر هفته.

در یکی او پیشنهاد نوشتن نامه و یا ساخت یک لیست از چیزهایی که مبارزه با خستگی به یکی از شرکت کنندگان که با ارسال سوال و درخواست مشاوره در مورد نحوه رسیدگی به تنهایی و ترس در حال حاضر.

او امیدوار است جامعه بهبود او را می بیند از طریق این برنامه را از طریق این اضافه کردن آنها را از آنچه در آن طول می کشد.

“من فکر می کنم بسیاری از مردمی در بازیابی شده اند آموزش برای این لحظه” او گفت:. “بهبود تجربه بودن و آگاه از آنچه ناراحت کننده است و قادر بودن به نگه داشتن دو احساسات در یک بار نگرانی و اضطراب و امید است. آنها در حال کار به طور مداوم به شرایط زندگی در شرایط زندگی و پسر است که این تا کنون یکی از این تجارب که در آن شما یادآوری از آن.”

استار نیز تشویق کسانی که در این برنامه به یاد داشته باشید که “این نیز بگذرد” و او خود را به عقب.

“هر روز و هر دقیقه آنها هوشیار و امن من با افتخار از آنها تیم خود افتخار از آنها است و آنها باید به خود افتخار بیش از حد” استار گفت.

امید و کمک در رسیدن به

دیگر ارائه دهندگان و اعضای بازیابی کمیته تکرار استار نظر کرد و گفت که در حالی که پشتیبانی متفاوت به نظر می رسد در حال حاضر, آن را هنوز هم وجود دارد برای هر کسی که می خواهد برای ارتکاب به هوشیاری.

با که در ذهن با مته سوراخ کردن تشویق هر کسی که فکر کردن در مورد ترک آن را انجام دهد.

“بدون توجه به آنچه در جریان است وجود دارد هرگز یک زمان بهتر از اکنون برای شروع خود را بهبود و کمک در دسترس وجود دارد و امید وجود دارد و حتی در زمان هایی از این,” او گفت:.

در علاوه بر این به Hazelden و مینه سوتا, بهبود, پروژه, چند سازمان دیگر و سازمان های غیر انتفاعی در حال ارائه مجازی پشتیبانی می کند.

کسانی که در بهبود ارائه پیشنهادات اضافی مانند پیدا کردن راه های خلاق به ماندن اجتماعی آرام و با خود صحبت کردن و پیاده روی و رسیدن به, برای کمک به هنگامی که شما به آن نیاز دارید.

“من می دانم که اگر من با استفاده از من خواهند مرد. من می دانم که برای یک واقعیت است بنابراین من نگه داشتن خودم را مشغول و اطراف خودم با دوستان که من می دانم مرا به خاطر پاسخگو” گفت: Valyncia Manheimer, 34, مینیاپولیس.

Marchessault است چسبیده به این دیدگاه بیش از حد.

“من سپاسگزار است که من هوشیار در حال حاضر به دلیل من نمی توانستم تصور کنید که در فعال اعتیاد در حال حاضر. که احتمالا نمی خواهد به خوبی به پایان,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im