ناظران پیش بینی محتاط نقشه راه برای بازگشایی coronavirus-فروتن LA County اقتصاد

لس آنجلس سرپرستان چهار شنبه, آوریل 22, معرفی حرکات با هدف آماده کردن زمینه برای احیای این منطقه همه گیر-متزلزل اقتصاد است.

سرپرستان کاترین Barger و هیلدا سولیس ثبت اقدامات در نظر گرفته شود در روز سه شنبه جلسه هیئت مدیره. آنها می تواند سوخت با برگزاری یک “تابآوری اقتصادی نیروی کار” متشکل از رهبران صنعت, کار و اتاق بازرگانی. این ائتلاف خواهد بود وظیفه با تهیه پیش نویس یک طرح عمل در عرض 15 روز اعمال نفوذ دولتی و خصوصی مشارکت.

“من با احتیاط خوش بینانه است که ما قادر خواهد بود برای شروع یک مسیر بهبودی به زودی” Solis گفت. “این جاده به بازیابی تدریجی خواهد بود و عمدی.”

به عنوان بخشی از ایجاد طرح ائتلاف خواهد بود:

  • نشان می دهد معیار برای استراحت و اقامت-صفحه اصلی, سفارش مجموعه به پایان می رسد, on May 15
  • ارزیابی مشوق ها به تحریک رشد کار از اعتبار مالیاتی به زیرساخت های سرمایه گذاری در ملک به تخفیف مالیاتی
  • توصیه deferrals و چشم پوشی را کاهش دهد که صدور مجوز کسب و کار هزینه های
  • ایجاد فرصت برای منطقه محروم جوامع
  • طرح “نیروی کار تاب آوری کمک های مالی” به افراد جویای کار برای دریافت آموزش است.

چنین امری نه به طور ناگهانی تلنگر از یک سوئیچ برای بازگشایی, اقتصاد, مقامات گفت. هیچ برنامه ای می توانید حرکت به جلو بدون تجلیل ایالت و شهرستان بهداشت عمومی پیش نیاز به استراحت محدودیت. این شرایط عبارتند از:

  • مطمئن شوید که بیمارستان ظرفیت آماده است برای مقابله با هر موج
  • اطمینان کافی دنده محافظ در دسترس است برای درمان افراد مسن و افراد با بیماری های زمینه ای و ارائه دسترسی بیشتر برای فقرا
  • چرا که تست ظرفیت قادر به رسیدگی به جمعیت شهرستان از 10 میلیون نفر
  • و تایید است که کسب و کار می تواند اطمینان از مناسب اجتماعی فاصله و کنترل عفونت.

“ما می دانیم که ما نمی تواند احمقانه” Solis گفت: در طول بهداشت عمومی جلسه. “فقط به این دلیل که صدای ابراز نگرانی در مورد باز کردن به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است … که ممکن است وضعیت ما می خواهیم به در.”

این بیماری همه گیر است و باعث گسترده شغل زیان furloughs و تعطیلی کسب و کار — به خصوص با سخت ضربات رسیدگی به اوقات فراغت و مهمان نوازی صنایع.

این شهرستان دارای تحمل بزرگترین ماه بیش از ماه گرم در اشتغال از سال 1990 county, مقامات گفت. بیش از 9000 کسب و کارهای کوچک نیاز به وام کوتاه مدت کمک با توجه به این شهرستان است.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز چهارشنبه به روشنایی ضعیف تابیدن از امید و شل شدن دولت stay-at-home منظور در روز چهارشنبه اجازه دهید به بیمارستان رزومه کاری برنامه ریزی شده عمل جراحی. آن را اولین گام به سوی بازگشایی, پرجمعیت ترین دولت است که تعطیل برای بیش از یک ماه به دلیل cronavirus بیماری همه گیر.

Newsom پیشنهاد هیچ تاریخ برای زمانی که کسب و کار می تواند بازگشایی و مردم می تواند بازگشت به کار گفت: بستگی دارد که دولت توانایی ساخت یک قوی تر تست سیستم “است که فراگیر باشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de