Mahomes Super Bowl TD

چارلی Riede / آسوشیتد پرس

Kansas City Chiefs کارفرمایی پاتریک Mahomes (15) اجرا می شود برای زمین نشستن کامل هواپیما در نیمه اول NFL Super Bowl 54 بازی فوتبال, یکشنبه, فوریه. 2, 2020, در میامی گاردنز فلوریدا. (AP Photo/چارلی ریدل)

به روز شده در 0 میلی ثانیه پیش

روسای منجر 10-3 با 9:32 چپ در نیمه اول

پس از به ثمر رساندن اولین زمین روسای موفق دیگر رانندگی کنید. این یک متوقف شد کمی کوتاه با هریسون Butker لگد زدن از طریق یک 31-حیاط زمینه هدف به کانزاس سیتی touchdown مزیت است.روسای دیگری تبدیل چهارم-و-1 در داخل منطقه قرمز که Mahomes تن به تن توپ رو به دامین ویلیامز روی گزینه اجرا از تفنگ ساچمهای اما آنها فقط می تواند انتخاب کنید تا سه متری در متعاقب آن سه نقش.

نمره اختیار رفت و 43 متری بیش از نه نقش و 4:36 بعد از یک Bashaud Breeland آن را راه اندازی.

ستاد بروید تا 7-3 با 30 ثانیه برای رفتن در نیمه اول

پاتریک Mahomes نزدیک به خرابکاری روسای رانندگی دور. در یک سوم-و-11 بازی Mahomes درهم برای اولین بار پایین اما چرا توپ به عقب و خارج از مرزهای.

آورده است که در مورد یک محوری 4هفتم و 1 از 49ers’ 5-خط محوطه با روسای مربی اندی رید امید بستن به آن است. دامین ویلیامز تبدیل, آینده فقط در عرض چند اینچ از خط دروازه قبل از Mahomes به ثمر رساند در دیگر عجله دو نمایشنامه بعد.

The 49ers در حال رانندگی به شروع نیمه دوم.

49ers را 3-0 سرب در 7:57 سه ماهه اول

دفاع تحت سلطه اولین درایو برای هر تیم است.

روسای رفت 3-و-پس از دریافت kickoff با نیک Bosa منحرف پاتریک Mahomes’ اولین عبور از تلاش. The 49ers منتقل دورتر پایین این زمینه تا حد زیادی از معکوس دو به rookie گیرنده Deebo ساموئل برای 32 متری اما متوقف شده و برای حل و فصل 38-حیاط زمینه هدف از رابی گولد.

روسای’ منحرف یک سوم پایین عبور از جیمی Garoppolo که منجر 49ers برای رفتن 52 متری در 10 پخش فقط در بیش از پنج دقیقه.

قبل از بازی

دریای متضاد رنگ قرمز به طور خلاصه خود را متوقف روشمند مارس از طریق تلاقی چند خیابان یا جاده در 100 سطح Hard Rock ورزشگاه هنگامی که یک صدای بالندگی بیش از پچ پچ.

“یک ساعت تا showtime,” آشر فریاد زد.

سوپر باول 54 نزدیک است. این کانزاس سیتی و سان فرانسیسکو 49ers دقیقه به دور هستند از لگد زدن به تعیین قهرمان 2019-2020 NFL season.

ورزشگاه تاب و آماده است. سوپر باول است که گاهی اوقات در نظر گرفته شده برای حمل نسبتا بی جان محیط زیست با حامیان مالی شرکت ها و کسب و کار scooping تا اکثریت قریب به اتفاق بلیط, اما به نظر نمی رسد به مورد در این سال — تا حد زیادی به دلیل اشراف.

50 سال صبر برای کانزاس سیتی برای رسیدن به یک سوپر باول مشهود است در سایت به عنوان طرفداران نظر می رسد که آب گرفتگی به جنوب فلوریدا. آن حتی می تواند در زمان برای کیکآف اما منجر به بازی اشراف به نظر می رسید که حداقل 3 به 1 فن مزیت به نفع آن است.

شرط بندی در بازار نقل مکان کرد را به نفع خود بیش از حد به عنوان کانزاس سیتی در حال حاضر به عنوان بالا به عنوان 2-نقطه های مورد علاقه در لاس وگاس کتاب های ورزشی. نقطه مجموع به نظر می رسد به حل و فصل در بیش از/تحت 53.5 امتیاز.

در ارتباط باشید برای به روز رسانی زنده از سوپر باول در تمام طول روز.

مورد Keefer را می توان در 702-948-2790 و یا [email protected]. دنبال مورد در توییتر در توییتر.com/casekeefer.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de