یکشنبه تابلو اعلانات: چقدر پارچه می توانید یک زن احتمالا استفاده کنید ؟ خوب, شما می دانید زمانی که آن را ممکن است در مفید آمده است … یا چرا …


چه حق با مردم است ؟

همه گیر بخش

هیستینگز دیوانه Quilter: “موضوع: ضربه Covid-19 به محدود کردن!

“مادر بزرگ من متولد شد و در سال 1896. او یک مادر جوان هنگامی که در سال 1918 همه گیری آنفولانزای رسید. من شنیده ام او در مورد آن صحبت تنها یک بار زمانی که او گفت: آن را تیره و تار زندگی را از طریق آن و خشن و افسرده پس از آن به دلیل بسیاری از خانواده ها شد پاره پاره از هم جدا. که و رکود که آمد و یک دهه بعد او را تحت تاثیر بقیه زندگی خود را اما نه در راه است که شما می خواهم انتظار.

“من به یاد داشته باشید او به من گفتن چند بار:” فقط به خاطر چیزی عادی است و یا شما با استفاده از آن هر روز به این معنی نیست که نمی تواند ، او مهارت های سوزن دوزی — گلدوزی و گلدوزي crocheting smocking — برای روشن کردن اقلام در اطراف خانه. من به خصوص به یاد داشته باشید دو بالش او بر روی نیمکت. آنها دوخته شده به گونه ای که سه بعدی الگوهای خورده پدید آمده است; در این روش که به نام کانادا smocking.

“هنگامی که من به تازگی به نام توسط یک پرستار در خانه سالمندان درخواست من را به پارچه ماسک برای ساکنان به پوشیدن من تصمیم به کانال بزرگ برتا. رفتن به پارچه ذخیره کردن (من قبول دارم که بیش از یک زن احتمالا می تواند با استفاده از در یک عمر) شروع کردم به کشیدن پارچه ای است که من فکر می کردم بسیار زیبا بود و شروع به دوخت. چندین ماسک بعد من متوجه شدم که تکیه داده بود به شدت نسبت به نقاشی با مداد رنگی florals, بنابراین من رفت و برگشت به ذخیره کردن من برای پیدا کردن پارچه های lures ماهیگیری, پیاده روی, چکمه, تجهیزات کمپینگ و لیوان آبجو.

“مادر بزرگ برتا زندگی می کردند از طریق بار پر سر و صدا: دو جنگ جهانی یک آنفولانزای همه گیر رکود بزرگ همه از فرزندان او بهره گرفتن و خیلی بیشتر. اما او می دانست آنچه که مهم است و اگر شما باید خانواده خود را در اطراف شما شما می توانید از طریق بسیاری — به عنوان ما را از طریق این قرن است همه گیر.

“نگه داشتن روحیه خود را بالا عمل اجتماعی فاصله و پا زدن Covid-19 به محدود کردن!”

سپس و در حال حاضر

نخودچی با یک هزار قوانین: “صد دو سال پیش یک بیماری همه گیر آنفلوآنزا مواج بود و پدر من در زمان یک عکس از خواهر اموزش برگزاری این روزنامه گفتن از آتش بس به جنگ جهانی.

“امروز من نوه بکی به من ایمیل این عکس از پسرش وایات با نسخه الکترونیکی روزنامه گفتن از همه گیری ویروس جهان گسترده.

بولتن هیئت مدیره می گوید: آن را اشتباه روزنامه. اما ما نمی توانیم برنده ’em all!

این پرطمطراق لذت ‘n’ displeasures

حراج دختر: “موضوع: اتصال یک 20th-century داده.

“Coronavirus زده و حراج دختر پیوست صفوف هزاران بیکار Minnesotans. قبل از سرگردان به خاک ‘stay-at-home’ سفارشات او قادر به گیر یک فرفره کار در یک محلی بقال. بنابراین سوال از اتصال به این brave new world از سفارشات آنلاین و مجازی حضور در اجتماعات مجازی شد کمی کمتر از یک پرش به ورطه.

“یک محصول از ‘اگر شما به آن نیاز نیست چرا باید آن را?’ generation, من عادی با استفاده از اتصال به اینترنت در دسترس در کتابخانه در برخی از کسب و کار برای هر آنلاین زندگی لازم است. حراج دختر تا به حال هرگز دیده می شود یک ویدیو یوتیوب و دستور داد یک چیزی در آمازون و یا انجام هر چیزی را به عنوان شخصی که بانکی از طریق اینترنت. او هنوز منفی در بانکی که بیش از حد آسان به هک می شود. بهر حال دستور آمد او جایگزین از بین رفت و او به نام همسایه با کابل تاسیسات موجود در شهر است.

“”اوه مامانی,’ او گفت: “آن را در مورد زمان. Yer پدر شما واقعا لذت بردن از آن را هنگامی که او می شود استفاده می شود به استفاده از آن.’

“پس از آن آمد آتش بازی. ‘آنچه او را به تلویزیون من?’ (شما صحبت می کنید به کنترل از راه دور.) ‘این کامپیوتر به روز رسانی.’ (در آن زمان بیش از 30 دقیقه.) “من ممکن است هرگز ایمیل من دوباره. من نمی فهمم چرا آنها تا به حال به در آمده و ظروف سرباز یا مسافر تا همه چیز.’

“حراج و دختر بچه, او در سال 1936 سلطنتی (با سحر و جادو حاشیه) برای ایجاد برچسب برای تمام متجدد الکترونیک نصب شده است. در یک هفته او رفته از برخورد با یک قلاب دار بازیکن پیانو و موسیقی رول به برخورد با قلاب دار نسبی و (سفارش?) حمام رول.”

تا مرگ ما انجام بخشی

همه گیر بخش

این Doryman از پرسکات, Wisconsin: “موضوع: جوانمردی ازنو.

“یک تغییر که coronavirus ساخته شده است در زندگی من است که من به تازگی متوجه شده است که اوباش در حال حاضر منتظر من برای باز کردن درب برای او.”

زندگی به عنوان ما آن را می دانم

همه گیر بخش

Twitty از کومو: “موضوع: جهان اطراف ما.

“به درستی منزوی برای حدود دو هفته در حال حاضر. بسیار به می گویند که به جز من در Netflix بکشد بیش از حد.

“در هر صورت من پرتاب یک بار در واشر امروز صبح و پس از آن در زمان زباله. خورشید خارج كردن گرما. من شنیده ام یک کاردینال و نگاه کرد. او در اوک اما به عنوان من به تماشای او پرواز در سراسر جاده به همسایه درخت. او را بیش از وجود دارد در حال حاضر آواز. من که کلاغ ها (یا شاید محله شغالها) باید اعزام به roadkill muskrat که وضع در خیابان برای یک روز و نیم. او رفته است; نه تنها مو را پشت سر گذاشت.

“خورشید احساس خوب, بنابراین من این ناخن گیر کردن کامیون. من باز روی یک صندلی قرار داده و آن را در باز کردن درب گاراژ. من نشستم و لذت بردم خورشید گرما بر روی زانو های من. سپس من کوتاه من ناخن. برخی ممکن است فکر می کنم آن را عجیب و غریب اما قطع ناخن من خارج حس می کند کامل. من لازم نیست برای تمیز کردن بریده.

“سه غیر منزوی سگ-راه رفتن افراد جوان راه می رفت گذشته در جاده ها است. آنها در طرف دیگر. آنها تمرین امن فاصله از هر کسی جز من. دختر او را برداشته در دست یک بی توجه است, half-hearted سلام.

“من بیش از در کامیون من. آخرین باری که من سوار آن بودم آن شسته شود. آن را نمی توانید نشستن در گاراژ. نمی با استفاده از گاز یا, که نیمه خوب است. آن را هنوز هم پاک اما من ممکن است به آن را شروع کنید تا بعد. آن بوده است بیش از یک هفته.

“خوب ابرها در حال نورد در انجام بهترین خود را به من راب از خورشید گرما. من شنیدن واشر فقط در داخل درب. یکی دیگر از واکر سگ روش کامل قورت دادن کیسه در یک طرف. نه بسیار دیگری که در اینجا و بدون خورشید من احساس لرز از نسیم. من بهتر است به کارهای.”

کتی S. St. Paul: “زمستان 2018-19 تن از مردم. ما نگه داشته بودن و اسارت در بد آب و هوا و گاهی اوقات مجبور به ماندن در خانه برای یک یا دو روز.

“یک روز یکشنبه در فوریه ما جمعی به پایان رسید به عنوان ما می خواند و یک دایره رقص به زنگ نورویچ.’ کسانی که تصمیم به آواز خواندن و رقص دست برگزار می شود و راه می رفت سمت چپ و سپس سمت راست و سپس جاروب در داخل و خارج. و چرخید و در محل قبل از تکرار آن همه دوباره. آن را سرگرم کننده بود و واقعا مرا تشویق می کردند.

“هنگامی که NCAA شانزده شیرین بسکتبال بود و در شهر ما دوباره رقصید در پایان از جرم است. سه نفر از کالیفرنیا شد بازدید از کلیسای ما که یکشنبه است. به عنوان ” زنگ از نورویچ,’ رقص اعلام شد, من یدک یکی از آنها را برای پیوستن به در. او گفت که او نمی دانم این مراحل است. من به او گفتم این بود خوب پس من نمی دانم که آنها را هر دو. ما فقط نیاز به سازمان دیده بان کریس, رهبر ما. خوشبختانه بازدید کننده بود تا به چالش. من او را دیدم خنده با کریس پس از آن.

“این راهپیمایی ما پنهان از کشنده Corvid-19 که ما نمی بینیم و یا می شنویم. ما نمی توانیم دور هم جمع حتی برای کلیسا — اجازه دهید به تنهایی لمسی, مردم, صحبت کردن با غریبه ها و یا آواز خواندن و رقص در گروه. بدتر از همه این است که ترس این ویروس به ارمغان می آورد. من نمی توانم باور کنم که چگونه از راه دور و آسان در سال گذشته به نظر می رسد.

“رادیو دولتی مینسوتا به تازگی پخش شده و یک داستان به نام “هر گام است که شما را دعا’ — در مورد صدای جرنگ جرنگ رقص های انجام شده توسط زنان بومی برای درمان بیش از قرن گذشته و در حال حاضر برای coronavirus. محقق به این نتیجه رسیدند که صدای جرنگ جرنگ, رقص, ناشی از آنفلوآنزای اسپانیایی بیماری همه گیر.

“من نمی توانم رقص آن — از لحاظ جسمی و از آنجا که من اعتقاد ندارم در مزاحم در یک فرهنگ دیگر بدون اجازه و تشویق. اما من پیوستن به این رقصنده در افکار و دعاهای من. #jinglehealing

“همه باید به خوبی, دوباره, من می دانم.”

می تواند آیه!

همه گیر بخش

مامبو شاه: “موضوع مقاله: طنز در زمان تاریک است.

“در میان همه گیر مردم در حال پیدا کردن یک راه برای فشار خنده و یا حداقل یک لبخند از وضعیت فعلی ما. پناه در محل اجتماعی فاصله وحشت خرید و ثابت شستن دست داشته اند و تمام شده است و افراد بسیاری از جوک ها و کارتون. ‘معروف خط شعر تجدید نظر برای سن Coronavirus’ توسط دیو پل (در McSweeneys.net — احتیاط: قوی زبان) منجر به افزایش به مناسبت و تولید این خطوط:

“که جنگل اینها من فکر می کنم من می دانم

“خانه خود را در کرد.

“و در اینجا من می دانم که او نمی پرسه زدن

“از آنجا که او را قرنطینه در خانه.

“من سرگردان تنها به عنوان یک ابر

“شناور که در بالا بر فراز دره ها و تپه ها

“من می دانستم که من باید به جلوگیری از جمعیت

“و تب درد و مشکلات.

“من می توانید ببینید از جایی که من ایستاده بود

“سه نفر بلند کوه ها و چوب.

“من خوشحالم که دیگران دور مانده

“بنابراین من می تواند زندگی می کنند یک روز دیگر.

“او به پیاده روی در زیبایی مانند شب

“از روشن climes و آسمان پرستاره.

“و تا کنون همه چیز همه حق است —

“هیچ تب و سرفه و یا چشم تیره و تار.

“این یک مارینر باستان

“و او stoppeth یکی از سه.

“”شما باید خود را حفظ فاصله اجتماعی

“‘و یا شما به زودی دیگر بود.’

“خوب شود.”

Eos: “بهار و اجتماعی فاصله.

“همیشه خوش نگه دارید من در صندلی من

“یک جفت شورت برای روزی که ممکن است جرات

“به سرمایه گذاری در خارج با پاهای من بیشتر سر.

“پا نه, خیلی, آنها, سفید, و وجود دارد ،

“اما که باید مهم نیست . . . شما باید مراقبت از

“از آنجا که من در اینجا و شما بیش از وجود دارد.

“بدن من

“شمال و جنوب

“نگاه بسیار خوب

“اما در سمت راست وجود دارد در وسط.

“اوه! من دیگر نمی تواند ادعای

“به عنوان یک کمانچه!”

زندگی به عنوان ما آن را می دانم (همه گیر بخش)

منجر به: دوباره آمده است ؟

Booklady: “زندگی در زمان Covid-19:

“مانند بسیاری دیگر ما در حال پیدا کردن راه ما را به عنوان ما در طول بیماری همه گیر. وجود دارد زمان بیشتری را با هم عدم اطمینان بیشتر و بیشتر طنز گاهی اوقات از ‘سیاه و سفید’ انواع. به عنوان من در زمینه تماس از جوانه های جوان با کمتر تجربه زندگی من به یاد دارم از مشاوره خوب از سال پیش: به نوبه خود آن را بیش از همه به خدا و اجازه دهید آن را بروید — اگر شما نمی اجازه دهید آن را به شما فقط باید همان قدیمی (زباله expletive حذف) وارونه!

“و در زمین از شهروندان ارشد که اغلب کاملا تنظیم شده در (و یا در مورد فانوس مهره است هر دو انتخابی شنوایی و سمعک) ما گاهی اوقات برخی از خنده دار خلاق شنوایی. به عنوان مثال ما خواندن این مقاله در حالی که WCCO صبح نشان می دهد در این برنامه شامل ورزش خود را گورو. او نشان میدهد که چگونه برای ایجاد یک تمرین با استفاده از آیتم های خانگی. آیا از من بپرسید که چگونه فانوس مهره شنیده خود را به ما بگویید به استفاده از آب پر از بالن. بدتر هنوز, هنگامی که او تکرار آن را به من شنیدم آب پر loons.’ نه به نظر می رسد یک گزینه خوب است اما آن را می سازد یک معامله از یک تصویر ذهنی!

“همانطور که ما از طریق یکی از این روز در یک زمان ما لذت بردن از گرم شدن آب و هوای پیاده روی در جنگل و بازگشت پرندگان مهاجر. این sandhill جرثقیل و قوها در حال حاضر ستایش ما noisily به عنوان آنها عبور سربار. ما می دانیم که در کنترل و از آن ما نیست! دعا برای شما و مال شما.”

پیراهن اتفاق می افتد

قرمز را فرزندانغرب سنت پل: “آخرین فروشگاه فراهم می کند بسیار مورد نیاز طنز”:

“من مانند یک دختر

“سعی کنید به نگه دارید تا”

“من آمد و من دیدم

“من را فراموش کرده چه

“من آمد”

“گاهی اوقات

“من صحبت کردن

“خودم

“پس از آن ما

“هر دو

“بخند و بخند”

“”هرگز از دست یک خوب

“‘فرصتی برای خفه شو.’

“ویل راجرز”

“مامان به مامان:

“‘شما خوردن چه چیزی من را.’

“مادر به عنوان مادر بزرگ:

“‘شما می خواهم خود را

“‘ساندویچ برش به

“قلب یا ستاره؟'”

“من تا به حال به استفاده از توضیح در این فروشگاه به شکل این یکی: ‘WYSIWYG.'”

بولتن هیئت مدیره می گوید: آنچه می بینید آیا آنچه کسب می کنید!

در بیاد

باغ وحش لو سنت پل: “موضوع: زبان انگلیسی صحبت در اینجا.

“اخیر عبور از سابق Montreal Canadiens ستاره هانری ریچارد (تابلو اعلانات نت: لو موشک پاکت پی سی) در سن 84 به ارمغان آورد به ذهن یک داستان میکی Keating که بازی برای, St. Paul مبارزه پرستاران از سال 1959 تا 1963 به من گفت زمانی که من برای اولین بار ملاقات او سال پیش در اروپا آبگرم بهداشتی در نزدیکی 3M که در آن او تا به حال فقط باز یک میان وعده کوچک نوار.

“سال 1955. میکی شد کابل تا خود اسکیت مشتاقانه در انتظار بازی با Canadiens در پیش فصل بازی در مشهور مونترال فروم (من فرض Canadiens به نام او از وینیپگ رزمندگان برای ازمایش) زمانی که تازه کار هنری ریچارد sauntered به حبس’ قفل اتاق قروچه دور در فرانسه.

“ناگهان هانری برادر بی نظیر موریس ‘موشک’ ریچارد جامعی: ‘با سلام در این اتاق قفل ما انگلیسی صحبت می کنند.’

“دانستن اینکه چگونه به شدت بسیاری از کانادایی های فرانسوی در آغوش زبان فرانسه موریس نظر بود و هم تعجب آور و سرگرم کننده و با توجه به Keating, گیر افتاد, هانری کردن گارد. اما زمانی که موشک سخن مردم گوش.

“برادر من تام و من خوب شد دوستان با میکی Keating به خصوص پس از ما به او گفت که ما تا به حال با حضور بسیاری از پرستاران بازی در قدیمی گردید. آخرین بار ما شاهد میکی در رستوران در حال حاضر بسته Byerly را در سمت شرق. اگر چه سلامت خود را ضعیف بود (سرطان گلو) و او نمی تواند صحبت می کنید, شما می توانید ببینید در لبخند و چشم است که او خوشحال بود برای دیدن ما. او در تاریخ 19 ژانویه سال 2004 در سن 72.

“میکی بود و کمال آقا. تام و من همیشه ارزش دوستی ما با او و او از داستان های بزرگ به خصوص که حافظه ریچارد برادران.”

نام گروه روز: سحر و جادو حاشیه — یا: Netflix بیش از حد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im