خودکشی به کمک خط تلفن تماس افزایش می یابد در جنوب کالیفرنیا بیش از coronavirus نگرانی

هنگامی که کارولین Levitan پاسخ تلفن او شنیده ام صدای یک مرد تمام عیار حمله اضطراب در مورد امکان داشتن قرارداد coronavirus.

او به سرعت در حال صحبت. او نگران بود او از آن می ترسید دادن آن به اعضای خانواده. او تعجب اگر این امر می تواند خوب برای او را به حیوان خانگی سگ خود را. و سپس او نگران مرگ و پشت سر گذاشتن خانواده از آنجا که او می دانست که دیگران که مرده بود از ویروس.

این نوع وحشت زده تماس Levitan مصرف شده است به عنوان بحران خط مدیر در دیدی هرش خدمات بهداشت روانی در لس آنجلس. دیدی هرش یکی از سه مرکز در کشور است که خواستار خودکشی خط تلفن و همچنین فاجعه ملی پریشانی خط تلفن است که در عمل در سراسر ساعت برای کمک به قربانیان طبیعی و فجایع انسانی در مقابله با عاطفی و مسائل مربوط به سلامت روان.

در ماه فوریه Levitan و همکاران او — 70 کارکنان تمام وقت و 215 داوطلب در زمان 22 خواستار خودکشی و فاجعه کمک مربوط به کوروناویروس. در ماه مارس این تعداد افزایش یافت و به 1800 تماس — بیش از 8 ، 000 درصد افزایش یافته است.

از دست دادن امید در طول همه گیر

چه حتی بیشتر در مورد این است که بسیاری از تماس گیرنده در حال حاضر با داشتن افکار خودکشی Levitan گفت.

“افکار خودکشی ناشی از یک حس ناامیدی و ناتوانی و یا عدم برنامه یا اهداف برای آینده” او گفت:. “این بیماری همه گیر کوروناویروس را تشدید کرده است این احساسات در مردم است. اگر همه چیز احساس بد را قبل از آنها واقعا می تواند احساس نا امیدی امروز در محیط زیست است.”

Levitan گفت که او قادر به آرام کردن اضطراب مرد که حدود یک هفته پیش با گرفتن او را به “تمرکز بر اینجا و اکنون” را به عنوان او با دیگران در مخمصه مشابه. مانند زن در 90s که تا به حال خورده یا نوشیدن آب در تمام طول روز به خاطر او ناراحت نمی شود قادر به رفتن به کلیسا در یکشنبه عید پاک یا دیدن دوستان و خانواده.

“من صحبت کردن با آنها در مورد آنچه که می توانید انجام دهید امروز به مراقبت از خود,” او گفت:. “آیا شما می خواهید برای دراز کشیدن و چرت زدن? آیا شما می خواهید به تماشای یک ویدیو یوتیوب ؟ هنگامی که ما را به گام های کوچک می توانید آن را به آنچه احساس می کند مانند یک وضعیت غیر قابل عبور بیشتر قابل کنترل است.”

مرد Levitan صحبت به تصمیم او را برخی از زمان برای خود به آرام کردن و زن مسن توافق به چیزی برای خوردن و صحبت کردن با چند نفر از دوستان از طریق تلفن.

Levitan می گوید که در حالی که بسیاری از این افراد که در حالت بحران نمی بحث در مورد افکار خودکشی آنها می تواند تبدیل به خودکشی اگر آنها نمی تواند به موقع پشتیبانی می کند.

مشاوران در دیدی هرش خدمات بهداشت روانی پاسخ به تماس از افراد در بحران در لس آنجلس تماس با مرکز. تماس در مورد COVID-19 نگرانی به خود بحران خطوط از افزایش 22 در مارس به 1800 در ماه مارس است. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از دیدی هرش خدمات بهداشت روانی)

Ramping تا بدتر

دیدی هرش که در عمل 10 مکان در لس آنجلس و اورنج استان ها, استخدام و آموزش بیشتر کارکنان به این خط تماس از مکان های از راه دور به دلیل اجتماعی فاصله گرفته است.

سازمان های دیگر نیز در حال ramping تا برای یک افزایش قابل توجهی در حجم تماس به خودکشی و سلامت روان در خطوط تماس ویژه.

Riverside County بحران و خودکشی خط تلفن همچنین دارای تجربه افزایش ویروس های مربوط به تماس ها گفت: ربکا Antillon یک برنامه هماهنگ با بخش عمومی وزارت بهداشت نیز اجرا می شود که آن نوجوان خودکشی آگاهی و پیشگیری از برنامه.

“ما نیز دیده می شود یک پیچیدگی تماس — افراد دچار استرس اقتصادی انزوای اجتماعی و افزایش خشونت و یا سوء استفاده. در همان زمان وجود دارد کاهش در دسترسی به جامعه و حمایت مذهبی.”

Antillon گفت که او انتظار دارد که حجم تماس به افزایش به عنوان پاسخ به COVID-19 همچنان و اجتماعی فاصله مقرر در محل باقی می ماند.

“ما قطعا به دنبال راه هایی برای سطح شیب دار تا منابع و آماده سازی,” او گفت:.

با مدرسه و دانشگاه بسته به شهرستان نقل مکان کرد و آن نوجوان خودکشی آگاهی و پیشگیری تلاش آنلاین, Antillon گفت. علاوه بر این شهرستان باز است اختصاص داده شده به خط حمایت (951-955-7015) برای خط مقدم مراقبت از سلامت کارگران ضروری کارگران مانند فروشگاه مواد غذایی کارکنان و اولین پاسخ دهندگان که ممکن است تلاش عاطفی و نیاز به کمک.

شهرستان سلامت روان تلفنی (مراقبت) در حال حاضر دارای 12 عضو هیات برای پاسخ به تلفن و تماس گیرنده مراجعه برای مراقبت به دانشگاه ریورساید سلامت سیستم قراردادی جامعه ارائه دهنده خدمات سرپایی درمانگاه گفت: Thomas Peterson سخنگوی سلامت سیستم سلامت رفتاری را بدست آورد.

در طول همه گیر مراقبت خط به عنوان بسیاری از هشت اضافی پزشکان در سایت برای کمک به افزایش حجم تماس, او گفت:.تماس سیستم همچنین اجازه می دهد تا برخی از کارکنان به کار در خانه.

کمک به جمعیت های آسیب پذیر

در حالی که مردم در تمام گروه های سنی در حال مبارزه, این می تواند یک زمان سخت برای نوجوانان در خصوص, گفت:, Michelle کارلسون, مدیر اجرایی, نوجوانان, خط لس آنجلس مبتنی بر ملی و بین المللی خط تلفن برای کودکان و نوجوانان.

“در این محیط و روابط خانوادگی شماره یکی از دلایلی که جوانان در حال تماس با ما,” او گفت:. “افراد جوان در حال تجربه افزایش استرس و اضطراب و تنهایی است. ما همچنین شاهد یک افزایش قابل توجهی در کودک آزاری گزارش شده است. آن را بسیار در مورد.”

نوجوانی, خط سرنشین دار توسط 145 آموزش جوانان داوطلب که در حال حاضر تماس گرفتن تحت نظارت از راه دور از طریق زوم کارلسون گفت. اکثر حجم تماس متشکل از متون و ایمیل از کشورها به عنوان دور به عنوان هند و استرالیا و آفریقای جنوبی, او گفت:.

“مهم ترین چیز در حال حاضر این است که رویکرد خود را به کودکان و نوجوانان با همدلی” کارلسون گفت. “آنها در برخورد با خود و ضرر و زیان قادر به دیدن دوستان و یا شرکت در رویدادهای مدرسه مانند ورزش پارگی کیسه آب و یا فارغ التحصیلی. در این زمان طبیعی است و آن را OK به اذعان به آن است.”

پدر و مادر می تواند آرام تر وقتی که می آید به برنامه ها و مشارکت جوانان در فعالیت های سرگرم کننده مانند داشتن یک خانواده, رقص, پارتی, تماشای فیلم یا بازی تخته, بازی, او گفت:.

“و واقعا بهترین کاری که شما می توانید انجام دهید برای بچه های خود را در این زمان به چالش کشیدن است که به گوش دادن به آنها.”

این Trevor پروژه ملی سازمان مستقر در لس آنجلس است که در خدمت جامعه تجاوز می گوید: دوره جوانی رسیدن به بحران خدمات برنامه بیش از دو برابر شده پس از همه گیر شروع سخنگوی راب Todaro گفت. اشاره از کروناویروس که با افزایش بیش از 60 بار در طول ماه گذشته در حال حاضر شامل یک چهارم از بحران خدمات گفتگو با جوانان LGBTQ, او گفت:.

یک نتیجه ناخواسته از فاصله فیزیکی است که احتمال از دست رفتن ارتباطات اجتماعی است که از جوانان LGBTQ از خودکشی گرایش Todaro گفت.

مقابله با بحران

زمانی که مردم در مواجهه با یک تغییر است که بی امان به یاد ماندنی و تاثیر بر جنبه های مختلف زندگی خود این طبیعی است که برای آنها تبدیل به استرس و اضطراب گفت: جی کومار مدیر غور و تعمق در شیوه و رفاه در ماهی ادیان مرکز در دانشگاه چپمن در نارنجی.

کومار وجود دارد گفت: مراحل هر کس می تواند به غلبه بر اين اضطراب است.

“به راحتی در روال و نظم” او گفت:. “چوب به زمان هنگامی که شما از خواب بیدار. نگه داشتن ناهار خود را. خود را به ورزشگاه زمان تمرین خود را در زمان.”

این نیز مهم است برای اتصال به دوستان و خانواده با بهره برداری از تکنولوژی کومار گفت.

“یکی از چیزهایی که من را برای همکاران من این است که باید یک بررسی بارگیری در,” او گفت:. “این قطعا می تواند کمک به ضربه زدن به دکمه مکث چون ما به طور مداوم با بمباران اطلاعات و اخبار را از رسانه ها. در نهایت دلسوز به خود و دیگران می — توان آن را به فروشگاه مواد غذایی کارمندان و یا عزیزان خود را.”

در روز پنج شنبه مارس 16, کومار لگد رایگان هفتگی وبینار سری با عنوان “مغز سالم, سالم, ذهن” ارائه مشاوره و ابزار برای ترویج عاطفی و ذهنی در زمان COVID-19. بعدی وبینار از 3-4 بعد از ظهر مارس 23 را به تمرکز بر روی راه هایی برای مدیریت کار و خانواده و زندگی خود جدا.

تنظیم و تطبیق

در حالی که هیچ اطلاعات فعلی نشان می دهد افزایش خودکشی, خودکشی نرخ تاریخی افزایش یافته و پس از رکود اقتصادی در قرن گذشته گفت: کیتا کاری رئیس جمهور و مدیر عامل دیدی هرش خدمات بهداشت روان.

“در یک بحران مردم با تمرکز بر نیازهای اولیه مانند کاغذ توالت, مواد غذایی و سالم ماندن,” او گفت:. “به طوری که آنها ممکن است فکر کردن در مورد پایان دادن به زندگی خود را. اما به عنوان مبارزات اقتصادی باقی بماند و بعد از ما شروع به رفتن به کنسرت و فیلم, خودکشی و عوامل خطر باقی می ماند چرا که بسیاری از مردم را دچار ضرر و زیان قابل توجهی در این بیماری همه گیر. هنگامی که شما نمی دانید که چگونه می توانید کار خود را به عقب و یا خانه پشت آن را فرسایشی از نظر سلامت روان خود را.”

Coronavirus همه گیر است متفاوت از تقریبا تمام دیگر بلایای طبیعی به دلیل مشاوران که در حال دست زدن به تماس های در حال تجربه همان نوع نگرانی و اضطراب خود را به عنوان تماس گیرنده Levitan گفت.

“ما همیشه انتخاب پس از تماس و مراقبت از کارکنان ما,” او گفت:. “ما به مردم بگویید اگر آنها احساس ناامنی می کنند که نباید در آمده است. من احساس می کنم خوش شانس می شود قادر به رفتن به دفتر و اجتماعی که ارتباط با یک دیگر در حالی که حفظ فاصله فیزیکی. ما به نوبه خود به یک دیگر بسیاری برای پشتیبانی. این اولین بار است که همه ما در حال تماس گرفتن در مورد آنچه که ما در حال تجربه نیز هست.”

کارکنان که آیا در آمده و به دفتر خود را در دماهای قبل از ورود به محل کار خود پوشیدن ماسک و پاکسازی خود را در ایستگاه های کاری.

“ما اضطراری برنامه ای برای زمانی که ساختمان های ما رایت پایین” Levitan گفت. “اما ما هرگز گیراندم یک وضعیت که در آن شما خواهد بود قادر به تماس در هر نقطه به جز خانه خود را. ما در حال تطبیق سرعت, حتی آموزش مردم از راه دور.”

آنها آماده هستند برای افزایش حجم تماس, او گفت:.

“ما مردم را در حال سوختن از طریق پس انداز خود را از دست دادن شغل و تبدیل شدن به بیشتر منزوی” Levitan گفت. “ما در حال برداشتن گام های لازم برای اطمینان از ما وجود دارد برای مردم زمانی که آنها به ما نیاز دارند بیشتر است.”

————

بحران خطوط و منابع

نوجوانی, خط: 1-800-852-8336 یا متن “نوجوان” به 839863

Thalia: 1-866-488-7386 از طریق چت هر روز در TheTrevorProject.org/Help و یا با ارسال پیامک “شروع” به 678678

دیدی هرش بحران مشاور: 1-800-273-8255

ملی پیشگیری از خودکشی نجات: 1-800-273-8255

فاجعه ملی پریشانی تلفنی: 1-800-985-5990

ریورساید و دانشگاه نظام سلامت رفتاری و سلامت: مراقبت خط (1-800-706-7500); استفاده از مواد مراقبت خط (1-800-499-3008); اختصاصی بحران خط مراقبت از سلامت کارگران ضروری کارگران و اولین پاسخ دهندگان (951-955-7015).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im