ویولن حد فشار سودان Archives دوست داشتنی است و قابل دسترس است. الکس سیاه

Sometimes آن را می پردازد خاموش به گوش دادن به یک هنرمند به سادگی از آنجا که آنها یک نام جذاب. در مورد سودان آرشیو من قلاب شده بود از لحظه ای که “آیا می دانید” (سرب-کردن آهنگ در سال 2019 را Athena) کاهش یافته و از پراکنده ویولن string plucks و عسلی خواننده به, سنگین, سنتز, low-end شیار fuzzed و خوراکی ضرب و شتم و سبک multi-ردیابی صوتی pipings.

حمایت

Megadeth و بره خدا در حال آمدن به رودخانه سفید آمفی تئاتر در شنبه 7/25. Tix در فروش امروز!

سودان Archives نیست از برخی از سرزمین دور به عنوان نام خود را نشان میدهد اما Cincinnati, Ohio. او را بیشتر به خود آموخته در ویولن که به او علاقه مند شد و پس از یک گروه از fiddlers بازی برای چهارم-کلاس. او آموخته است که به بازی با گوش و حد عالی رساندن مهارت های خود را در کلیسا باند. او متولد Megan Denise پارک اما او شناخته شده به عنوان سودان پس از او نوجوان بود نام او نه تنها به عهده گرفت اما آمده است به تجسم در صدای او را که شروع به شکل گرفتن پس از او کشف یک رشته جزئی از آفریقای شمالی.

“مقیاس آنها بازی فقط صدا کاملا متفاوت به موسیقی کلاسیک” او گفت ونکوور کاغذ گرجستان مستقیم در سال 2018 است. “راه آنها آن را با من گیر کرده و آن را الهام بخش من برای نگه داشتن انجام آنچه که من انجام شده بود, حتی اگر من هرگز تا به حال هیچ گونه آموزش رسمی. من دوست داشتم چقدر خوب در چند وظیفه ای هستند که ویولونیست بازی در همان زمان به عنوان آواز. سپس وقتی که من شنیده ام [کامرونی موسیقی الکترونیک پیشگام] فرانسیس Bebey که شامل طبل با انگشت شست پیانو و ریتم های مختلف شروع کردم به فکر کردن, ” اوه مرد شاید من باید شروع به ساخت برخی از ضربه و فیوز ویولن با آن است.”

او نقل مکان به لس آنجلس در سن 19, جایی که او برگزار کردن چند شغل مورد مطالعه ethnomusicology در پاسادنا کالج شهر مشغول به کار بر روی خود را منحصر به فرد سبک از بازی در حالی که تولید می تپد و برای تلفن های موبایل اپل قبل از فارغ التحصیلی به نمونه MidiKeys یک کامپیوتر واقعی و کامل در حلقه ایستگاه. او منتشر شده او در اوایل الکترو جزئی آزمایش تحت نام سودان ماه.

در نهایت او گرفتار گوش از یک سنگ پرتاب سوابق exec و امضا شد به برچسب. دو EPs در سال 2017 و 2018, سودان Archives و نزولبه دنبال. در یک NPR مصاحبه سال گذشته او گفت: کسانی که در گردش بودند “فقط haikus از بالقوه و در حال حاضر این آلبوم یک روایت است. این در واقع بیوگرافی از زندگی از 19 به در حال حاضر.” و سوابق آن را احساس بیشتر شبیه به نیمی از تشکیل افکار در مقایسه با به طور کامل متوجه آگاهی در جریان اولین بازی خود را در تمام طول.

به نام الهه حکمت و جنگ و هنر, آتنا مناسب معرفی و نشان می دهد آنچه در سودان را قادر به دستیابی به حمایت از یک تیم از تولید کنندگان که شامل Rodaidh مک دونالد (The xx, Sampha) و پل سفید (Danny Brown, Charli XCX). آن را بزرگتر و بلند پروازانه تر از اتاق خواب تولیدات بیشتر slickly و ریز فرفورژه بدون از دست دادن آن DIY لحظات. او bares آن همه به معنای واقعی کلمه در این آلبوم را پوشش می یابد که او برهنه, مجسمه برنز, نما قوی و افتخار مثل یک الهه یونانی تعادل ویولن در یک دست و در این آلبوم که در آن او آدرس تم از خانواده های جنسی rebelliousness پول و اندوه.

او ترکیبی از خاکی و الکترو تلفن های موبایل است یادآور trip-hop, اگر به جای پریدن از jazz و hip-hop آن ریشه در R&B و آفریقایی برای تلفن های موبایل. آن ethereally, برروی, مقایسه تولید مغناطیسی است ترکیبی از رکوع و ضرب نوک انگشت یا ناخن برداشت که اغلب با لایه بندی لوپ و/یا اجرا درخواهد آمد برای اضافه کردن بافت و بعد به ترکیب هر چند او ویولن حد فشار و آزمایش در دسترس باقی می ماند.

سودان خوش الحان بالاتر-صدای زیر آواز می آید به عنوان جسورانه و یا breathy, حلول آهنگ های او با حسرت نفس اماره (مانند در نور روح “را بر من” با آن جارو, fairy-tale, عاشقانه, رشته ها) و یا شیرین, self-assurance یا مسحور حساسیت. که اهسته و شادی بخش “خزه” برای تلفن های موبایل مانند یک روز خورشید و روشن عشق-ساخت در حالی که earwormy رادیو-پاپ-معقول “بی حد و حصر” نشان دهنده آن مادی موضوع که باقی می ماند با او انت مرد چرا که او با وسواس پول خود را. “شکوه” نیز در مورد پول; سودان گفت: Jesus که آن را lyrically و sonically با الهام از آهنگ های سنتی از سودان و غنا—اما به جای دعا به خدا به صورت باران و یا در حال رشد محصولات خود نسخه با تمرکز بر “گرفتن کیسه.” و شعار کر می گوید: “تمرکز بر روی خط پایین و سپس شما هرگز سقوط پشت سر گذاشت.”

اگر او همچنان او را فتنه انگیزی با رشته او هرگز نمی خواهد.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im